سلیمی: پاسخ هتک حرمت مربی را میدهم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۷۱۰۵۶
۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ۰۹:۳۴
۵۱۸۷
بهداد سلیمی می گوید تا زمانی که قانون پاسخ هتک حرمت آن مربی را ندهد، از موضعش کوتاه نمی‌آید.
ایسنا: بهداد سلیمی می گوید تا زمانی که قانون پاسخ هتک حرمت آن مربی را ندهد، از موضعش کوتاه نمی‌آید.

دارنده نشان طلای سنگین‌وزن بازی‌های المپیک لندن درباره آخرین وضعیت شکایت از آن مربی که در بیمارستان به او حمله ور شد، اظهار کرد: من شکایتم را پیگیری می‌کنم و کوتاه نمی‌آیم و تا روزی که قانون جوابم را ندهد، دست‌بردار نیستم. متاسفانه اینگونه برخوردها تبدیل به سنت بدی شده که برخی‌ها به خودشان اجازه می‌دهند به راحتی به دیگران بی‌احترامی کنند.

وی با اشاره به هتک‌حرمت‌هایی که به داداشی، میران و علی دایی در ورزش شده، خاطرنشان کرد: اگر این دوستان در قبال بی‌احترامی‌ها محکم‌تر برخورد می‌کردند، اینگونه رفتارها تبدیل به عادت برای برخی‌ها نمی‌شد. پرونده شکایت من از مربی خرم‌آبادی در مرحله بازپرسی است و می‌خواهم به زودی به دادگاه بروم تا ببینم پرونده در چه مرحله‌ای است.

دارنده چندین نشان طلای جهانی و آسیایی در پاسخ به این پرسش که وضعیت رکوردی بهادری را چگونه می‌بیند و آیا او می‌تواند در رقابت‌های جهانی مدال بگیرد، خاطرنشان کرد: ان‌شاءالله موفق باشد. با توجه به نفراتی که در مسابقات جهانی شرکت کردند اگر مولایی خوب وزنه بزند، شانس کسب مدال دارد.

سلیمی درباره برگزاری دور جدید اردوهای المپیکی‌های کنار مانده از تیم ملی زیر نظر حسین توکلی یادآور شد: ما برای گرفتن اسپانسر با دو، سه نفر صحبت کرده‌ایم که قول مساعد داده‌اند. همه کارها انجام شده و دوباره به زودی استارت خواهیم زد.

وی که به کنار گذاشته شدن مدال‌آوران وزنه‌برداری از تیم ملی اعتراض دارد، تاکید کرد: مشکل باید حل شود. اگر این اتفاق نیفتد، خبرهای خیلی بدی را از وزنه‌برداری می‌شنوید. مطمئن باشید که این اتفاق می‌افتد و امیدوارم تشکیلات جدید وزارت ورزش و جوانان همکاری کند. ما خوشبین هستیم که با حضور صالحی‌امیری در وزارت ورزش و جوانان اتفاق خوبی در ورزش بیفتد و از مدال‌آوران المپیک حمایت بیشتری صورت بگیرد.

دارنده نشان طلای رقابت‌های المپیک لندن با بیان اینکه برای اعتراضش دلیل دارد، به ایسنا گفت: دلیل‌های من از نظر خودمان و بسیاری از اهالی وزنه‌برداری قانع‌کننده است. حداقل انتظاری که داریم این است که به ما احترام بگذارند. نزدیک 15 ماه است که از بازی‌های المپیک لندن بازگشته‌ایم. فدراسیون جایزه المپیک را نداده است. بهداد سلیمی طلا گرفته آن‌وقت آقای رضازاده، فرد دیگری را برای نشان درجه سه لیاقت به ریاست جمهوری معرفی کرد. همه حقوق‌ها و مزایا برای همین فرد بود. متاسفانه هیچ قدم مثبتی برای وزنه‌برداران برداشته نشد. بعد مالی قضیه در درجه دوم و سوم اهمیت است. مهم‌تر این است که رفتارهای بسیار زشتی با ما شد. رضازاده قول داد که جریان بی‌احترامی صورت گرفته در بیمارستان را پیگیری کند. اکنون دو هفته از آن ماجرا می‌گذرد. برای فدراسیون کاری نداشت که به هیات خرم آباد بگوید که مربی خرم‌آبادی برای همیشه از سالن‌های وزنه‌برداری محروم شود. می‌خواهم بدانم رضازاده چه پیگیری کرده است که هیچ‌کس چیزی از آن نمی‌داند. چرا هیچ اتفاقی نیفتاده است؟

سلیمی با اشاره به رفتار فدراسیون وزنه‌برداری با پیشکسوتانش ادامه داد: چند سال است که به پیشکسوتان بی‌احترامی می‌شود. امثال نصیری و رئیسی از افتخارات وزنه‌برداری هستند. این عزیزان اکنون کجا هستند و چه برخوردی با آنها می‌شود. در دوره ریاست افشارزاده او چندین بار نامه‌نگاری کرد تا نصیری به ایران برگردد تا در فدراسیون از او استفاده شود. آن‌وقت رضا زاده به راحتی او را کنار گذاشت.

سلیمی با بیان اینکه بلاتکلیفی مدال‌آوران المپیک قطعا به ضرر ورزش است، خاطرنشان کرد: قطعا روشن نبودن تکلیف مدال‌آوران المپیک اثرات منفی در بازی‌های آسیایی اینچئون خواهد داشت. هرچه مشکل سریع‌تر حل شود بهتر است چون در غیراینصورت ورزش کشور بیشترین لطمه را خواهد خورد. من عملا مشاهده کرده‌ام که در مدت کوتاه حضور صالحی‌امیری در وزارت ورزش، او طرح‌های استراتژیکی برای ورزش داده شده است. همچنین اقدامات عملی در بعد مدیریتی در حوزه قهرمانی و همگانی صورت گرفته است. ما هم انتظار داریم که سرپرست وزارت ورزش اقدام به بازگرداندن مدال‌آوران المپیکی لندن کنند. چون ما جز احترام چیز دیگری نمی‌خواهیم.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
-
12:45 - 1392/07/17
آفرین آقای سلیمی ،باید پیگیر شکایت باشی ،مردم هم اکثریت حامی شما هستن بهداد عزیز
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_2
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
تدبیرکالا_فوتر
کالابرد_فوتر
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
استیل رگال_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
فنی آتل_فوتر