چرا بلیت «خوک» پیش‌فروش نمی‌شود؟
۷۱۰۸۹۰
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۶
۲۷۹۸ 
شش فیلم‌های سینمایی از روز چهارشنبه دوازدهم اردیبهشت ماه اکران عمومی خواهد شد و در این میان فقط بلیت‌های یک فیلم پیش‌فروش نمی‌شود.

خبرگزاری خبرآنلاین: در میان فیلم‌های«خوک» به کارگردانی مانی حقیقی، «عصبانی نیستم» ساخته رضا درمیشیان، «آن سوی ابرها» ساخته مجید مجیدی، «چهارراه استانبول» به کارگردانی مصطفی کیایی، «خجالت نکشن» ساخته رضا مقصودی و «جشن دلتنگی» به کارگردانی پوریا آذربایجانی فقط فیلم نخست این فهرست است که در جمع آثاری که بلیت‌هایشان پیش‌فروش می‌شود قرار نگرفته است.

چرا بلیت «خوک» پیش‌فروش نمی‌شود؟

اگر به سایت سینماتیک به عنوان سایت فروش بلیت فیلم‌های سینمایی سربزنید این ماجرا روشن می‌شود که از شش فیلم یاد شده، فقط جای فیلم «خوک» خالی است و همین موضوع این سئوال را ایجاد می‌کند که به چه دلیل پیش‌فروش بلیت‌های آن شروع نشده است؟

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش در پاسخ به سئوال خبرگزاری خبرآنلاین مبنی براینکه آیا در تاریخ اکران فیلم حقیقی جابه‌جایی صورت گرفته است، گفت: «فیلم از تاریخ دوازدهم اردیبهشت ماه به نمایش عمومی درخواهد آمد و صحبتی در مورد تغییر تاریخ اکران در شورای صنفی مطرح نشده است.»

با این وجود همچنان این پرسش ایجاد می‌شود که چرا فیلمی که از فردا روی پرده سینما خواهد رفت از امروز در فهرست آثاری که بلیت‌هایش پیش فروش می‌شود قرار ندارد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج