درخشان: حیثیتی‌تر از دربی، موفقیت در آسیاست
۷۱۲۴۱۴
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۹
۷۴۳۴
سرمربی پیشین پرسپولیس گفت: پرسپولیس و استقلال را برای حضور در لیگ آماده می‌کنند و همچنین می‌خواهند در آسیا موفق ظاهر شوند، حیثیتی تر از این دربی موفقیت در آسیا است.

خبرگزاری میزان: حمید درخشان در رابطه با دیدار پیش رو پرسپولیس برابر الجزیره در مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت:مطمئنا بازی سختی پیش رو پرسپولیس است و امیدوارم که تیم در این بازی بتواند سر بلند باشد و به برتری برسد.

وی در مورد اینکه برخی معتقدند الجزیره حریف سختی برای پرسپولیس محسوب نمی‌شود و همین موضوع ممکن است مشکل ساز شود، تصریح کرد: درست است، تیم ضعیفی در لیگ قهرمانان وجود ندارد و مطمئنا تیمی که توانسته تا اینجای لیگ قهرمانان بالا بیاید تیم قدرتمندی است. به هیچ وجه نباید در این رقابت‌ها و به ویژه در این مراحل تیمی را دست کم گرفت چرا که همین موضوع ممکن است باعث غافلگیری ما شود.

سرمربی پیشین پرسپولیس در مورد اینکه مهم‌ترین عاملی که موجب موفقیت در این تیم می‌شود، تصریح کرد: حریف باید به خوبی مورد آنالیز قرار بگیرد. شناخت کافی از رقیب می‌تواند برگ برنده تیم برانکو باشد.

وی در مورد برگزاری دربی در سوپرجام تصریح کرد: فکر نمی‌کنم این بازی اهمیت خاصی داشته باشد. هر دو تیم خودشان را برای حضور در لیگ آماده می‌کنند و همچنین می‌خواهند در آسیا موفق ظاهر شوند. حیثیتی‌تر از این دربی، موفقیت در آسیا است.

درخشان در مورد قرعه ایران در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا هم تصریح کرد: خوشبختانه با قرعه سختی مواجه نشدیم و تنها تیمی که شاید مشکل ساز باشد همین عراق است.

وی در پایان تصریح کرد: خوبی جام ملت‌ها برای تیم ایران این است که تیم ما از جام جهانی باز می‌گردد و باید خودش را آماده نگه دارد چرا که این توانایی را داریم تا در این رقابت‌ها دوباره قهرمان شویم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج