مصاحبه «جی‎جی حدید» با «بلا حدید»، ستارگان دنیای مد
۷۱۷۳۸۸
۰۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۶:۵۷
۱۶۷۴۸ 
جی جی حدید و خواهرش بلا حدید در حال حاضر از بهترین و مشهورترین مدل های جهان شناخته می شوند.جی جی متولد 1995 و بلا متولد 1996 است. این دو با سن کم آنقدر در صنعت مد و فشن پیشرفت کرده اند که نامشان در لیست 50 مادلینگ برتر جهان قرار گرفته است.

برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: جی جی حدید و خواهرش بلا حدید در حال حاضر از بهترین و مشهورترین مدل های جهان شناخته می شوند. جی جی متولد 1995 و بلا متولد 1996 است. پدر آنها محمد حدید فلسطینی و مادرشان یولاندا حدید مدل سابق می باشند. این دو با سن کم آنقدر در صنعت مد و فشن پیشرفت کرده اند که نامشان در لیست 50 مادلینگ برتر جهان قرار گرفته است.

مصاحبه جی‎جی حدید از بلا حدید، ستارگان دنیای مد

این دو خواهر هم مانند ستاره های دیگر، به مراتب تیتر داغ روزنامه ها و مجلات می شوند. شایعات زیادی نیز در مورد آنها منتشر شده که شاید خیلی هایشان واقعیت نداشته باشند. در ادامه مصاحبه ای را که جی جی حدید از خواهرش بلا کرده است، برایتان آورده ایم. در این مصاحبه جی جی از شایعاتی که در مورد بلا پخش شده از او سوال می کند. شاید شنیدن پاسخ هایی که بلا به او می دهد برایتان جالب باشد، پس با ما همراه باشید.

مصاحبه جی‎جی حدید از بلا حدید، ستارگان دنیای مد

جی جی: مردم فکر می کنند که تو را می شناسند، اما مطمئنا اینطور نیست. آیا دوست داری در مورد شخصیت واقعی ات برای آنها صحبت کنی؟

بلا: من هیچ روزی را بدون لبخند سپری نکردم. اما مردم همیشه به من می گویند که تو چهره خشک و بی حالتی داری. آنها این را نمی دانند که این چهره من به خاطر شغلم است. عکاسان همیشه از من می خواهند که با چهره ای خنثی و بدون لبخند به دوربین شان زل بزنم، در صورتی که واقعیت من چیز دیگری ست. تو خواهر منی و مرا به خوبی می شناسی. حتی من در دوران کودکی هم همیشه لبخند بر لب داشتم.

مصاحبه جی‎جی حدید از بلا حدید، ستارگان دنیای مد

جی جی: برای من خنده دار است که چرا مردم تو را با چهره ای عبوس می شناسند. من نظرات مردم را شنیده ام و به نظرم این که می گویند تو لبخند زدن بلد نیستی، واقعا اشتباه است چون که من هیچوقت تو را اینگونه ندیده ام. تو برای من فردی مهربان، دوست داشتنی و بسیار بخشنده هستی. چرا همچین موج منفی باید در مورد تو در شبکه های اجتماعی پخش شود؟ آیا این موضوع روی تو تاثیر منفی گذاشته است؟

بلا: بله مطمئنا این موضوع مرا تحت تاثیر قرار خواهد داد. من در حال حاضر با خودم و حتی با بسیاری از مردم در شبکه های اجتماعی در جنگم. وقتی مردم به من می گویند: «تو چرا شبیه افسرده هایی؟» دوست دارم در جواب شان بگویم که من شاید یک روز بد را پشت سر گذاشته ام، شاید اصلا کل روزم را گریه کرده باشم. آنها نباید من را قضاوت کنند چون واقعا از حال من خبر ندارند.

مصاحبه جی‎جی حدید از بلا حدید، ستارگان دنیای مد

جی جی: خب طبیعی ست که مردم از روی عکس های تو قضاوت کنند. آنها یک عکس تو را می بینند و تصور می کنند که تو تنها همین یک بعد را داری.

بلا: بله درست است. آنها همین قسمت از زندگی مرا می بینند، درست مانند پاپاراتزی ها که هنگام بیرون رفتن از خانه از ما عکس می گیرند. ما هم نمی توانیم جلوی این اتفاقات را بگیریم. فکر کن که 40 تا عکاس و گزارشکر بیرون از خانه ات در انتظارت باشند، خب تو نمی توانی به تک تک شان لبخند بزنی. همین باعث می شود که آنها فکر کنند من عصبی و بداخلاقم.

مصاحبه جی‎جی حدید از بلا حدید، ستارگان دنیای مد

جی جی: البته حتی اگر تو هم به آنها لبخند بزنی، آنها باز حرفی برای گفتن دارند. از این رو تو بیش از همه ما باید صبور باشی. من برخلاف نظر عموم، همیشه می بینیم که حتی زمان هایی که خسته از سر کار بر می گردی، برای هوادارانت می ایستی، آنها را بغل می کنی و حتی تا مدت ها نامشان را به یاد داری.

بلا: بله، واقعا همین است چون که ما اینطوری بزرگ شده ایم. همانطور که خودت هم می دانی، مادر ما همیشه به ما یاد می داد که باید با دیگران به خوبی برخورد کنیم، فرقی نمی کند که طرف مقابلت رئیس جمهور است یا فردی از طبقات پایین جامعه. زمان هر کسی برایش مهم است، از این روز همیشه برای آنها می ایستم و همانطور که آنها برای من وقت گذاشته اند، من هم برایشان وقت می گذارم. آنهه می توانستند در کنار خانواده هایشان باشند، اما نیستند. آنها ساعت های زیادی را در مقابل هتل و خانه من، آنهم در سرما می ایستند تا تنها برای چند ثانیه با من حرف بزنند. این برای من اهمیت زیادی دارد، از این رو خودم را از آنها دریغ نمی کنم.

جی جی: چیز دیگری که مردم در مورد تو می گویند این است که تو خانه نشینی، یعنی از بیرون رفتن و گشت و گزار لذت نمی بری. واقعا اینطور است؟

بلا: مردم در گذشته فکر می کردند که من یه دختر اهل میهمانی و شب نشینی هستم اما این موضوع متعلق به سالها قبل می باشد و حال سبک زندگی من تغییر کرده است.

مصاحبه جی‎جی حدید از بلا حدید، ستارگان دنیای مد

من این روزها برای لحظه ای نشستن روی مبل خانه ام لحظه شماری می کنم. در واقع من شغلم به گونه ای ست که باید مدام در ارتباط با دیگران باشم و به میهمانی های مختلف بروم. از این رو آخر هفته ها را در خانه می مانم و استراحت می کنم. دوست دارم این زمان های خالی ام را در کنار افرادی که دوست شان دارم، مثل خود تو، بگذرانم. بازی کردن، تماشای تلویزیون و رنگ کردن کوزه ها از دیگر کارهایی است که در تعطیلات انجام می دهم. در حقیقت من می خواهم که گاهی به دوران بچگی، درست قبل از زمانی که بلا حدید معروف بشوم، بازگردم.

جی جی: چه کار دیگری برای آرامش خودت انجام می دهی؟

بلا: من قبل از خواب، به موزیک های مدیتیشن گوش می دهم. که باعث می شود احساس آرامش کنم و به خواب بروم. در صبح هم تا نیم ساعت پس از بیدار شدن، تلفن همراهم را از خودم دور می کنم. در این زمان فرصت کافی دارم تا ذهنم را متمرکز کنم. من واقعا گاهی به نیم ساعت زمان احتیاج دارم تا خودم باشم.

انتشار یافته: 14
در انتظار بررسی:2
Iran, Islamic Republic of
09:05 - 1397/03/04
اسمشو میشه گذاشت معجزه ی پول ...
وگرنه خیلی ها در صنعت مد بیش از این ها تلاش کردن و الان جایگاهی ندارن...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۵
نه اتفاق! خیلیام صد برابر اینا پول یا زیبایی دارن ولی نمیتونن به جایگاه اینا برسن!
جواب بعضی چیزا واقعا مشخص نیست.
Iran, Islamic Republic of
10:00 - 1397/03/04
خیلی مسخره بود و خیلی بی اهمیت!!
Iran, Islamic Republic of
10:20 - 1397/03/04
موزیک های ارامش بخش و مدیتیشن
Iran, Islamic Republic of
13:09 - 1397/03/04
به اینا میگین ستاره ی مد ؟برید مدل های ویکتوریا سکرت روببینید
پاسخ ها
mmmmmmmm
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۹
این دوتا قبلا مدلای ویکتوریا بودن الان رو نمیدونم
Iran, Islamic Republic of
16:07 - 1397/03/04
وای چه جالب! خودشم می دونه که شبیه جن بی روح و کسل کننده است
Iran, Islamic Republic of
16:07 - 1397/03/04
هر چی جی جی خوب و خوش خنده است، بلا انق
Iran, Islamic Republic of
14:38 - 1397/03/05
نکته مهمی که پدرشون نامزدی جوون داره که ایرانیه ☺
Iran, Islamic Republic of
04:03 - 1398/02/04
خداییش اگه یه بابای پولدار نداشت این و خواهرش الان چیکار میکردن نه فیسشون طبیعیه نه اندامشون فیته نه کت واک بلدن الکی گندشون کردن ویکتوریا سکرت هم ویکتوریای قدیم اون زمان ژیسل و آدریانا و دوتزن مدلاش بودن آخه اونا کجا اینا کجا الان جاشونو دادن به امثال این و کندال جنر و تیلور هیل هیشکدومشونم استعداد مادلینگ ندارن حالا باز چارتا هول نیان بگن حسودی دلم خواست اینارو بگم واقعیته
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج