سلحشوری: رفع حصر، باعث اعتماد مردم می‌شود
۷۱۷۴۵۸
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۴
۳۹۲۱
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: یکی از مسائل مهم ا مروز رفع حصر و گشایش فضای سیاسی در شرایط کنونی کشور ضرورتی اجتناب‌ناپذیر است و منجر به انسجام و اعتماد بین مردم می‌شود.

خبرگزاری ایلنا: نماینده مردم تهران در مجلس گفت: یکی از مسائل مهم ا مروز رفع حصر و گشایش فضای سیاسی در شرایط کنونی کشور ضرورتی اجتناب‌ناپذیر است و منجر به انسجام و اعتماد بین مردم می‌شود. اقشار آسیب‌پذیر در کشور در شرایط نگران‌کننده‌ای به سر می‌برند. اعتراضات این گروه از جامعه نباید به خشونت و دستگیری و زندانی کردن آنها منجر شود. افرادی که دارایی خود را در موسسات مالی از دست داده‌اند نیاز به درک و کمک دارند و نباید با آنها برخورد تند و خشن شود.

پروانه سلحشوری نماینده مردم تهران، در جریان صحن علنی امروز مجلس شورای اسلامی، در نطق میان دستور خود گفت: روزهای حساسی را پشت سر می‌گذاریم. توافق برجام که حاصل اهتمام کشورهای ۱+۵ در جهت صلح و نوع‌دوستی بوده است از طرف دولت آمریکا به طور یکجانبه نقض شده است. علاوه بر این ترامپ که امروز سمبل رواج خشونت و پیمان‌شکنی و عدم تعهد به توافق‌های بین‌المللی است در روز گذشته توسط رژیم صهیونیستی دست به نسل‌کشی‌ فلسطینی‌ها زده و آتش دیگری افروخته است. در روز گذشته اعمال تحریم‌ها علیه ایران جدی‌تر شد و این تحریم‌ها حکومت ایران و به ویژه مردم ایران را نشانه گرفته است. در اعمال تحریم‌ها مردم ایران بیشترین ضرر را خواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه فراکسیون امید در بیانیه‌ای نظر خود را در مورد برجام و آتش زدن پرچم آمریکا ابراز کرده است، گفت: مثلث سه‌گانه دشمنی با ایران باید بداند که قرن‌هاست ایران طی سال‌های متمادی مورد هجوم و طمع دشمنان قرار گرفته است اما دوباره ایران سرافراز از خاک بر آمده است و درحال حاضر فشارهای بین‌المللی در کشور ما بسیار زیاد است. شرط لازم برای مبارزه با تهدیدات موجود، حفظ انسجام درونی و ایجاد اعتماد بین مردم و حاکمیت است. متاسفانه فشارهای بیرونی از یک طرف و عدم اهتمام برای مقابله با نارضایتی‌های درونی شرایط سختی را روبروی کشور قرار داده است.

سلحشوری تصریح کرد: امیدواریم با تدبیر رهبری به عنوان سکاندار اصلی اداره کشور موضوعات به گونه‌ای مدیریت شود تا ملت دچار خسران نشود. همچنین اهتمام ویژه سایر مسئولین در گذر از این پیچ تاریخی بسیار مهم است. یکی از مسائل مهم امروز رفع حصر و گشایش فضای سیاسی در شرایط کنونی کشور ضرورتی اجتناب‌ناپذیر است و منجر به انسجام و اعتماد بین مردم می‌شود. اقشار آسیب‌پذیر در کشور در شرایط نگران‌کننده‌ای به سر می‌برند. اعتراضات این گروه از جامعه نباید به خشونت و دستگیری و زندانی کردن آنها منجر شود. افرادی که دارایی خود را در موسسات مالی از دست داده‌اند نیاز به درک و کمک دارند و نباید با آنها برخورد تند و خشن شود.

وی ادامه داد: متاسفانه امروز در کشور گرفتار بحران عقلانیت در رفتار کنش‌گران هستیم که منشاء تولید بحران‌های متعددی در کشور شده است. حرکت‌های احساسی در آتش زدن پرچم آمریکا و سند قانونی برجام مصداق بارز این رفتار احساسی است. امروز ما دچار عدم اجماع در اداره کشور هستیم.

نماینده مردم تهران در پایان گفت: زنانی که امروز نیمی از جامعه را تشکیل می‌دهند و جوانان دهه ۷۰ و ۸۰ ممکن است مانند نسل ما فکر نکنند و هم عقیده و هم سلیقه ما نباشند. احترام به سلایق و باز کردن فضای عمومی و عدم سیاسی کردن موضوعات فرهنگی و اجتماعی به کاهش فاصله مردم و حاکمیت کمک می‌کند. مردم ثابت کرده‌اند برای حفظ کشور تلاش می‌کنند و پاسخ بیگانگان را به صراحت داده‌اند. حفظ نظام در سایه رضایت مردم و دوری از مفاسد اتفاق می‌افتد.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 23
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:51 - 1397/02/25
روحانی که پنج ساله داره با حصر حصر رای جمع میکنه وعده های اصلاح طلبها برای انتخابات بعدی:رفع حصر ،رفع فیلتر تلگرام !!!!......
Iran, Islamic Republic of
14:59 - 1397/02/25
مردم به نظام کاملاً اعتماد دارند اونها باید در دادگاه محاکمه بشوند همانطور که آقای خامنه‌ای گفته است.
Iran, Islamic Republic of
14:59 - 1397/02/25
سلام ،این خانم انگار کاری جز رفع حصر ندارند،این همه مشکل،بیکاری،تورم،ازدواج جوانان،رکود ،این ها را بچسب ،حالا دو تا پیر مرد ،بیرون بودن یا نبودنشان چه دردی از مردم حل میکند،شما از مردم برای چی رای گرفتی؟!!
Iran, Islamic Republic of
15:01 - 1397/02/25
زحمت تون میشه بعد آن همه سال
Iran, Islamic Republic of
15:05 - 1397/02/25
مردم میخان موسسات غیر مجاز مجازات بشن و پولشون برگرده ولی رفع حصر نمی خان.اینقدر با چرب زبانی موضوعات رو بهم متصل نکنید.
Iran, Islamic Republic of
15:15 - 1397/02/25
آب ريخته رو نميشه جمع كرد جناب
Iran, Islamic Republic of
15:17 - 1397/02/25
گیسبریده اعتماد مردم ؟!یا تو با پول اون رفتی مجلس پولکی؟!فعلا از سقط برجام برد برد ......؟!
Iran, Islamic Republic of
15:27 - 1397/02/25
کدام مردم رامیگویید اصلا ازدل مردم شماچیزی درک میکنید. شما وامثال شما چیزی بنام حق الناس می‌شناسید یا شما هم مانند ترامپ دهان
با میکنید وچشم دل رامیبندید که اگراز اول بسته
نبوده. خدایا خداوندا ماراازشرکوته نگری ونادان
نجات بده.
حقوق الناس
Iran, Islamic Republic of
15:28 - 1397/02/25
اشتباه میکنید هیچ وقت اعتمادسازی نمیشه دیگه تمام شد بگذارید تااخرعمر درحصربمانند
Iran, Islamic Republic of
15:37 - 1397/02/25
وای خسته شدیم ازدست شمانماینده هانمیدونیم کجاپناه ببریم! اگر هفت لایه زیر زمین هم بریم یه نماینده میزنه رو شونه ادم ، فقط م میگن اون قضیه رو توفکرشم!! کدوم قضیه؟ دیگه ج نمیده وغیب شده.
United States
15:45 - 1397/02/25
کاش شما یه نفر حرف نمیزدی !!!!!

خدا هدایت کنه و الا نیست و نابود کنه آنکه تو و امثال تو را با لیست کذایی آورد در جایگاهی که. حیف نون !!!!!
Iran, Islamic Republic of
15:53 - 1397/02/25
رفع حصر برای مردم نون آب میشه .
شماها چطور بشر هایی هستید ....
United States
15:53 - 1397/02/25
رفع حصرکافی نیست، بایدازشان عذرخواهی کنند...
Iran, Islamic Republic of
16:07 - 1397/02/25
حرصم درمیاد ازین حرف‌های خاله‌زنکی واقعا چی فکری کردین پیش خودتون من موندم چیجور شکم زن و بچم سیر کنم با کلی قسط و بدهکاری و ۶ ماه حقوق دریافت نکردیم
Iran, Islamic Republic of
16:21 - 1397/02/25
نماینده بی مسئولیت بی تکلیف، شاید مسئله تو رفع حصر باشه که بعد از آزادی سران فتنه از ایشان و جناح مربوط بیشتر پاداش بگیری ولی بفهم ، بفهم که مساله اصلی مردم ، گرفتاریهای اقتصادی، بیکاری، ازدواج جوانهاست. ....
Iran, Islamic Republic of
16:38 - 1397/02/25
یکی از مسائل امروز....رفع فقر..بیکاری...ازدواج جوانان..مبارزه قاطع با فساد اداری. مثل رشوه خواری.رانت خواری.ویژه خواری است. نه رفع حصر
Iran, Islamic Republic of
16:44 - 1397/02/25
یکی به این خانم بگه مردم بیچاره رو تو فسادهای خودشون دخیل نکنن اصلا اونا چه سودی برای مردم داشتن که از این پس داشته باشن جز اینکه جیب مردم رو خالی کنن ، بمونن تو حصر تا با خاک یکسان بشن ، بذار ببینیم اینایی که بیرونن میخوان چیکار کنن خیلی از اینایی که هستن حصر باشن بهتره حداقل اختلاس و مال مردم خوری کمتر میشه .
Iran, Islamic Republic of
16:53 - 1397/02/25
دم تون گرم هم وطنانمون خوب جوابت دادن من به جات بودم دیگه حرف نمیزدم بااون لیست مسخرتون کیلویی اومدین ...
Iran, Islamic Republic of
16:57 - 1397/02/25
به نظر شما دیگه اعتمادی مونده ؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
17:48 - 1397/02/25
تو این آشفته بازار هر کسی به طبل خودش میزنه حصر چیه مردم نون شب ندارن
Iran, Islamic Republic of
23:18 - 1397/02/28
.... رفع حصر کی میخاد برن به جهنم پدر مردم رو درآوردید با این مزخرفات. به داد قشر ضعیف جامعه برسید اون سه تا دروغگو که مثلا تو حصرن هزار تا پدر مادر دارن. ده هزار نفر کاراشونم میکنن اونا برا خودشون خوشن بچه ها و کس و کاراشونم تو خارج از کشور از رانت اینا استفاده میکننو درس میخونن و کیف میکنن نمیخواد غصه این وطن فروشا و آقازاده هاشونو بخورید غصه مردم سختی کشیده و مستضعف رو بخورید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج