فستیوال «سانجا ماتسوری» در توکیو
۷۲۰۸۴۴
۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۰
۲۷۶۱
فستیوال سانجا ماتسوری (Sanja Matsuri) جشنواره ای است که هر ساله برای بزرگداشت 3 بنیانگذار بزرگ معبد سنسوجی در توکیو برگذار می شود که در طی 3 روز برگذاری این جشنواره نزدیک به حدود 2 میلیون نفر در آن شرکت می کنند.

برترین ها به نقل از گاردین: فستیوال سانجا ماتسوری (Sanja Matsuri) جشنواره ای است که هر ساله برای بزرگداشت 3 بنیانگذار بزرگ معبد سنسوجی در توکیو برگذار می شود که در طی 3 روز برگذاری این جشنواره نزدیک به حدود 2 میلیون نفر در آن شرکت می کنند.

معبد سنسوجی معبدی بودایی و باستانی است که در آساکوسا و منطقه تایتو، شهر توکیو ژاپن قرار گرفته است. این معبد بزرگترین، مهم ترین و قدیمی ترین معبد توکیو، پایتخت ژاپن است. این معبد که در سال ۶۲۸ میلادی ساخته شد، نتیجه یافته ی دو برادر ماهیگیر می باشد. بر اساس داستان ها و افسانه ها، مجسمه رب النوع بخشندگی کانن (Kannon) که در رودخانه سومیدا بود، توسط دو برادر ماهیگیر پیدا شد. بزرگ آن دهکده خانه خود را تبدیل به معبدی کرد تا مردم بتوانند در آنجا این مجسمه را پرستش کنند. این سنگ که معبد را به یکی از پربازدید ترین و محبوب ترین بناهای کنونی توکیو تبدیل کرده، امروزه محلی برای برگزاری «سانجا ماتسوری» است که بزرگ ترین و معروف ترین جشنواره توکیو می باشد. این جشنواره هر ساله در اواخر بهار و در طول ۳ الی ۴ روز برگزار می شود.

فستیوال سانجا ماتسوری در توکیو

فستیوال سانجا ماتسوری در توکیو

فستیوال سانجا ماتسوری در توکیو

فستیوال سانجا ماتسوری در توکیو

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج