رویگری: به شایعات توجه نکنید حالم خوب است!
۷۲۱۷۹۹
۰۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۲
۷۰۶۰
با آغاز ماه رمضان شبکه ۵ بازپخش سریال «آخرین بازی» را به کارگردانی حسین سهیلی زاده روی آنتن دارد. رضا رویگری که در این سریال ایفای نقش کرده است، درباره فعالیت های اخیرش عنوان کرد: الان که فعلا کاری ندارم، اما به تازگی بازی در فیلم «به وقت طلاق» را به پایان رساندم .

بانی فیلم: با آغاز ماه رمضان شبکه ۵ بازپخش سریال «آخرین بازی» را به کارگردانی حسین سهیلی زاده روی آنتن دارد. رضا رویگری که در این سریال ایفای نقش کرده است، درباره فعالیت های اخیرش عنوان کرد: الان که فعلا کاری ندارم، اما به تازگی بازی در فیلم «به وقت طلاق» را به پایان رساندم که در شیراز فیلمبرداری شد و شنیده ام که گویا قرار است سینمایی شود و پروانه نمایش بگیرد. این فیلم به کارگردانی و نویسندگی حسن حجگذار بود که من برای بازی در آن به شیراز رفتم و به تازگی برگشتم و فکر می کنم فیلمبرداری هم تمام شده است.

رویگری: به شایعات توجه نکنید حالم خوب است!

وی درباره بازیگران دیگر این فیلم هم ادامه داد: در این فیلم پوریا پورسرخ، رامین پرچمی، خاطره حاتمی، پرستو صالحی هم بازی داشتند. البته بازیگران دیگری هم بودند که من نام این دوستان را به خاطر داشتم.

رویگری همچنین درباره شایعاتی که درباره وضعیت جسمانی اش مطرح می شود، افزود: همه چیزهایی که می گویند شایعه است و به شایعات توجه نکنید. خوشبختانه حالم خوب است و کار می کنم و توانایی کار کردن مقابل دوربین را هم دارم. پیشنهادهایی هم به تازگی شده است که احتمالا به زودی در یکی از آن کارها بازی خواهم کرد. من نمی دانم این شایعات از کجا می آید. یا خبر مرگ هنرمندان را شایعه می کنند و یا خبر بیماری و اینکه نمی توانند کار کنند و از کار افتاده اند. اتفاقا حال من خوب است و همانطور که گفتم، به تازگی از سر فیلمبرداری آمده ام و هیچ مشکلی هم ندارم. کار خوبی هم پیشنهاد شود که نقش خوب و فیلمنامه خوب داشته باشد، بازی می کنم.

وی در پایان درباره بازپخش سریال «آخرین بازی» که روی آنتن دارد هم عنوان کرد: بله شنیدم که سریال آقای سهیلی زاده روی آنتن است. البته خیلی فرصت نکردم که دنبال کنم. اما آن هم کار خوبی بود.

انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:16 - 1397/03/03
راستی خوبی.چه بد شد میخواستم نهار بیان خانه شما برای شما کمپوت بیارم.
Iran, Islamic Republic of
10:26 - 1397/03/03
منتظر باش اگر نمردی مردم اعدامت می کنند.
Iran, Islamic Republic of
10:39 - 1397/03/03
خدا را شکر مرگ بر شایعه گران بی وجدان
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج