ساز جدایی رونالدو، بهانه ای برای جلب توجه؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
کتاب لند_1
سمپاشی امحا_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_3
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
سمپاشی امحا_4
کتاب لند_4
لایکو_4
سمپاشی امحا_2
لایکو_2
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۷۲۴۳۸۵
۰۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۸
۱۰۴۸۵
کریستیانو رونالدو همیشه راهی پیدا می‌کند که در مرکز توجه باشد. شنبه شب باید به برنده فینال، گرت بیل تعلق می‌یافت و تیم رئال مادرید که با سومین قهرمانی متوالی‌اش در لیگ قهرمانان تاریخ ساز شد. فوق‌ستاره پرتغالی اما نظر دیگری داشت.

ورزش سه: برنده پنج توپ طلا در پیروزی 3 بر یک رئال مادرید برابر لیورپول گل نزد و عصبانی شد وقتی در دقیقه 93 فرصت گلزنی‌اش به خاطر هجوم یک تماشاگر به درون زمین از بین رفت و بعد هم داور سوت پایان بازی را به صدا درآورد.

این بازیکن 33 ساله در هیچ یک از دو بازی نیمه‌نهایی مقابل بایرن‌مونیخ هم گل نزد و با این وجود با 15 گل توانست بهترین گلزن لیگ قهرمانان شود و برای پنجمین بار جام قهرمانی این رقابت‌ها را بالای سر ببرد. وقت مناسبی برای جشن و شادی بود.

اما به جای اینکه به بقیه ملحق شود و در شادمانی‌شان شرکت کند و به تحسین درخشش بیل بپردازد، همه را متوجه خودش کرد و وقتی با این سوال مواجه شد که آیا پروژه رئال باید همراه با او ادامه یابد، گفت: «در چند روز آینده، پاسخی برای هواداران دارم، آنها همیشه کنار من بوده‌اند. بازی در رئال مادرید واقعا خاص بود.»

ساز جدایی رونالدو، بهانه ای برای جلب توجه؟

نه وقت زدن این حرف بود نه جایش اما اظهارات رونالدو نباید کسی را متعجب کند. قبلا هم از این کارها کرده. در رختکن نیز هم‌تیمی‌ها خوشحال نبودند از اینکه مهاجم پرتغالی چنین لحظه‌ای را برای ایجاد یک بمب خبری درباره آینده‌اش انتخاب کرده.

سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید گفت: «باید روشن حرف بزند، او بازیکنی کلیدی برای ما است و هیچ جایی بهتر از اینجا برای او وجود ندارد.» راموس بعد با رونالدو صحبت کرد و لحن او تغییر کرد: «شاید زمان مناسبی برای صحبت کردن از مسائل شخصی نبود، شاید اشتباه کردم، نه واقعا زمان خوبی نبود. من نمی‌خواهم شادی هواداران را به هم بزنم. نباید این حرف‌ها را می‌زدم. چند روز دیگر حرف می‌زنم اما پشیمان هم نیستم.»

او که در زمین زیر سایه بیل قرار گرفته بود، می‌توانست به هم‌تیمی‌ به حاشیه رانده‌اش تبریک بگوید اما طوری حرف زد که تمام سوال‌های بعدی به آینده‌اش ربط پیدا کرد. وقتی درباره دورانش در رئال مادرید از فعل گذشته استفاده کرد، تمام خبرنگاران به تنها یک موضوع علاقه‌مند شدند: آینده او؛ و این باعث شد سرخط همه رسانه‌ها آینده رونالدو باشد نه شاهکار بیل که با قیچی برگردان رونالدو در تورین یا حتی دستاورد تاریخی رئال برابری می‌کرد.

ساز جدایی رونالدو، بهانه ای برای جلب توجه؟

همانطور که خودش گفت شاید وقت خوبی نبوده اما کریستیانو دقیقا کلمات را انتخاب کرده و خوب می‌دانست در کنفرانس خبری چه می‌گوید. این بی‌احترامی به هم‌تیمی‌ها، باشگاه و هواداران بود ضمن اینکه هیچ جای نگرانی برای مادریدیستا وجود ندارد چون تقریبا رونالدو هیچ جایی برای رفتن در این تابستان ندارد. او یک قرارداد بلندمدت دارد با مبلغ فسخ قرارداد یک میلیارد یورو که هیچ باشگاهی نه می‌تواند و نه می‌خواهد برای یک بازیکن 33 ساله بپردازد. فلورنتینو پرس رییس باشگاه بعد از مسابقه گفت: «ما همیشه درباره او حرف می‌زنیم و بعد هیچ اتفاقی نمی‌افتد. خوشحالم که کریستیانو مثل من پنج قهرمانی اروپا دارد. از خودش بپرسید، او می‌ماند، قرارداد دارد.»

دقیقا. این اظهارات چیز جدیدی نیست و رونالدو هم چند بار به زبان آورده از جمله تابستان گذشته اما با گفتن آنها بعد از قهرمانی اروپا دوباره محور داستان شد، درست همانطور که خودش می‌خواست.

یکشنبه شب که رئال مادرید در میدان مشهور سیبلس جشن قهرمانی می‌گرفت، اظهارنظر هوشمندانه کریستیانو باعث شد به طور خاص مورد استقبال قرار گیرد و همه از او بخواهند بماند. واقعا لازم بود.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
ایرانیان- فوتر موبایل222
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
تدبیرکالا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر