همراه اول: به شایعات توجه نکنید
۷۲۵۸۸۵
۱۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۵
۱۳۶۱۶
اپراتور اول اعلام کرد که صورتحساب این دوره همراه اول صحیح بوده و مشترکین به شایعات منتشر شده در شبکه‌های مجازی توجه نکنند.

خبرگزاری ایسنا: اپراتور اول اعلام کرد که صورتحساب این دوره همراه اول صحیح بوده و مشترکین به شایعات منتشر شده در شبکه‌های مجازی توجه نکنند.

 اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام کرد، در پی تغییر CRM این اپراتور فرمت شناسه قبض و پرداخت تغییر کرده و در آن دیگر از شماره موبایل استفاده نمی‌شود. لذا شایعه نامعتبر بودن شناسه‌های اعلام شده صحت ندارد.

در این اطلاعیه تصریح شده مشترکین همراه اول می توانند با گرفتن کد #۱۱۱*۱۰* یا تماس با سامانه ٩٩٩٠ از درستی بدهی اعلام شده خود اطمینان یابند.

همچنین مشترکین این اپراتور می توانند برای دریافت صورتحساب خود از طریق سامانه ۹۹۹۰ و یا با ارسال حرف G (صورتحساب پایان دوره) و یا حرف M (صورتحساب میان دوره) به سر شماره ۹۹۰۰۰۹ اقدام کنند.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:59 - 1397/03/11
من مبلغ بدهی خودرا از تلفن 2000 سوال کردم صفر اعلام کرد واز سامانه 9990 سوال کردم مبلغ با بدهی قبل اعلام کرد درصورتیکه هر ماهه مبلغ صورتحساب را پرداخت می کنم این موضوع قبلا"هم سابقه داشته است
Iran, Islamic Republic of
18:22 - 1397/03/11
اتفاقاً باید توجه کنند! همراه اول مبلغ پرداخت شده قبض قبلی را بعنوان بدهی در قبض جدیدش دوباره درج نموده است!!!
Iran, Islamic Republic of
19:05 - 1397/03/11
واقعا تاسف باره...قبض دوره قبل هم به ماه اینده اضاف شده فقط برا اینکه بعد از بیست و پنجم پرداخت شده....یه قبض نمیتونن ساماندهی کنن اونوقت میخوان اسرایبل محو کنن
Iran, Islamic Republic of
20:02 - 1397/03/11
عجب !!! من خودم اینترنتی صورتحساب گرفتم نشون داد ۱۲۳۰۰ تومن در تاریخ ۶ خرداد مجددا ۱۰ خرداد صورتحساب گرفتم ۱۳۸۰۰ نشون داد چرا دروغ میگین خوب ؟؟؟؟ این صورتحساب ها هم البته پایان دوره گرفتم نه میان دوره که بخوانی بگین بخاطر گذشت چند روز و استفاده مابه‌التفاوت اون چند روز فاصله بوده چرا ۱۵۰۰ تومن اختلاف
Iran, Islamic Republic of
21:39 - 1397/03/11
با سلام ، لطفا در خصوص گرانی تعرفه و ۳ برابر شدن این تعرفه هم گزارش تهیه کنید . من از اینترنت همراه اول به دلیل بی کیفت بودن آن استفاده نمی کنم و هر ماه حدود ۹ هزار تا ۱۲ هزارتومان قبض پرداخت میکردم این ما ، اردیبهشت قبض ۲۹۹۰۰ تومانی برایم آمده با توجه به اینکه بهانه استفاده از اینترنت آزاد هم ندارند بفرمایند چرا افزایش ۱۵۰ درصدی داشته .
Iran, Islamic Republic of
00:53 - 1397/03/12
اما صورت حساب من زیاد شده . شاید تعر فه ها را گران کرده اند ؟
Iran, Islamic Republic of
00:37 - 1397/03/13
رایتل دایمی مکالمه دقیقه ای 29 تومن در تماس با هر اپراتوی
قبض شفاف و دقیق
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج