برگزيدگان مسابقه بین‌المللی «پایان یک داعش»
۷۲۶۵۵۳
۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۶
۶۱۱۷ 
مراسم اختتامیه و تجليل از برگزیدگان جشنواره و مسابقه بين المللی «پایان یک داعش» برگزار شد.

باشگاه خبرنگاران جوان: مراسم اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان جشنواره جهانی «پایان یک داعش» با حضور محسن مومنی شریف (رئیس حوزه هنری)، مسعود نجابتی مدیر فرهنگی بنیاد روایت فتح، احسان محمدحسنی مدیر رسانه‌ای سازمان اوج، مسعود شجاعی طباطبایی مدیر امور تجسمی حوزه هنری و جمعی از خانواده های معظم شهدای مدافع حرم در تالار سوره حوزه هنری برگزار شد.

در این مراسم، نماهنگ هایی که با موضوع شهدای مدافع حرم پخش شد؛ اشک را بر صورت خانواده هایی که عکس فرزندان، برادران و همسران شهید خود را در دست گرفته بودند، سرازیر کرد.

در ادامه عطر معنوی مراسم با شعرخوانی علیرضا قزوه، قاسم صرافان، پیمان طالبی، محمد رسولی و مریم اشرافیان رنگ و بوی بیشتری گرفت.

سپس در حضور مسئولین از برگزیدگان و نفرات اول تا سوم جشنواره بین المللی پایان یک داعش در سه بخش کارتون، کاریکاتور و پوستر تقدیر شد.

تندیس، دیپلم افتخار و جایزه نقدی بخش پوستر به حمید نصری اختصاص یافت و سایر برگزیدگان این بخش از کشورهای روسیه، لهستان، چین و بلژیک بودند.

در بخش کاریکاتور به ترتیب امیرمهدی هادی انصاری، شانکار پامارتی از هند و سعید شمس از ایران نفرات اول تا سوم معرفی شدند.

همچنین تندیس،دیپلم افتخار و جایزه ویژه بخش کارتون به آنجل مولیگان از کشور مکزیک اختصاص یافت.

در ادامه پرتره شهیدان مدافع حرم که توسط عباس گنجی و شهرام شیرزادی با تکنیک رنگ روغن طراحی شده بود، به خانواده گرانقدر آنان تقدیم شد. رونمایی از تابلو نگارگری با موضوع شهادت اثر حسین عصمتی از دیگر بخش های مراسم بود.

گفتنی است؛ جشنواره پایان یک داعش در سه بخش کارتون، کاریکاتور و پوستر در سطح جهانی برگزار شد و آثار برتر جشنواره از بین 2100 اثر ارسالی به دبیرخانه، انتخاب شدند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج