اعتراض به افزایش عوارض کامیون‌های ایرانی
۷۲۷۲۱۳
۱۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۳
۶۵۴۹ 
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: افزایش ۵۰ درصدی عوارض از کامیون‌های ایرانی توسط ترکمنستان روند همکاری‌های حمل‌ونقل جاده‌ای و ترانزیتی دو کشور را کاهش می‌دهد.

خبرآنلاین: معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: افزایش ۵۰ درصدی عوارض از کامیون‌های ایرانی توسط ترکمنستان روند همکاری‌های حمل‌ونقل جاده‌ای و ترانزیتی دو کشور را کاهش می‌دهد.

 عبدالهاشم حسن‌نیا در دیدار با سفیر ترکمنستان در ایران اظهار کرد: در حال حاضر با افزایش یکجانبه 50 درصدی عوارض از کامیون‌های ایرانی روند همکاری‌های حمل‌ونقل جاده‌ای و ترانزیتی ممکن است، کاهش ‌رود. از سفیر ترکمنستان انتظار می‌رود با انتقال این پیام به مقامات و مسئولان حمل‌ونقل ترکمنستان در زمینه کاهش یا حذف این عوارض تلاش کنند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه طرف ایرانی با حسن‌نیت و با هدف ارائه تسهیلات بهتر برای ناوگان حمل‌ونقل جاده‌ای دو کشور، عوارض متقابل افزایش نداشته و کامیون‌های ترکمن عازم بندرعباس ​از پرداخت عوارض معاف هستند.

وی تصریح کرد: در راستای دستیابی به توافق و اعمال رفتار مناسب و متقابل در زمینه دریافت عوارض از ناوگان دو کشور نشست کارشناسی بررسی مسائل و مشکلات موجود باید هرچه زودتر برگزار شود و مذاکرات با دیدگاه مثبت تداوم پیدا کند.

احمد قربانف سفیر ترکمنستان نیز در این دیدار با ابراز علاقمندی به توسعه مناسبات و همکاری‌های حمل‌ونقل جاده‌ای بین دو کشور اظهار کرد: از طرح پیشنهادهای خوب و گزینه‌های حمل‌ونقل جاده‌ای با صرفه اقتصادی و تسهیل در روابط ترانزیت میان دو کشور استقبال کرده و انتظار می‌رود با برگزاری نشست‌های کارشناسی به نتایج خوبی دست یافت.

برچسب ها:
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
13:36 - 1397/03/14
یه فکر قشر زحمتکش مردم باشین به خدا حیفه یکی حقوق نگرفته تجمع میشه یکی هم عوارض لابردین بعدا میگن هندوانه چیزای دیگه رفته بالا نکنید اذیت
Iran, Islamic Republic of
13:44 - 1397/03/14
این اعتراضها حبابه
راستی حباب طلا به کجا رسیده خیلی گنده شده بخدا
چکارش کنیم یکی نیست یه سوزنی به این حبابها بزنه
Iran, Islamic Republic of
13:53 - 1397/03/14
خاک توسرتون که فقط برای خودتون زبون داریدتودنیاضعیف ترین کشورهاهم به مازورمیگویندوبااینکه ابزارلازم جهت دفاع ازخودداریم هیچ استفاده ای ازآن نمیشود
Iran, Islamic Republic of
14:00 - 1397/03/14
هرچی از این دست بدید از اون دست میگیرید
Iran, Islamic Republic of
15:44 - 1397/03/14
اقدام متقابل کنید یعنی از همه دنیا داریم چپ و راست میخوریم مسئولین دقیقا کجایید؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج