نرگس آبیار و گروهش در چابهار حضور دارند
۷۳۰۶۴۵
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۱
۳۲۰۵
ادامه فیلمبرداری «شبی که ماه کامل شد» در سکوت خبری
فیلمبرداری فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» از ماه گذشته در چابهار آغاز شده است.

بانی فیلم: فیلمبرداری فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» به کارگردانی نرگس آبیار پس از پیش تولیدی ۴۰ روزه از ماه گذشته در سکوت خبری و در منطقه آزاد چابهار آغاز شده است. تاکنون بیش از ۵۰ درصد از این فیلم در این منطقه مقابل دوربین رفته و براساس برنامه ریزی های انجام گرفته تا اوایل ماه آینده فیلمبرداری به طور کامل به پایان می رسد.

نرگس آبیار و گروهش در چابهار حضور دارند

الناز شاکردوست، هوتن شکیبا به همراه چندین هنرمند بومی منطقه چابهار از جمله بازیگران ساخته جدید آبیار هستند.

«شبی که ماه کامل شد» اولین فعالیت الناز شاکردوست پس از حادثه ای است که در فیلم سینمایی «دو طبقه روی پیلوت» برای این بازیگر رخ داد. با سانحه ای که در فیلم ابراهیم ابراهیمیان برای شاکردوست به وجود آمد، این بازیگر پس از عمل جراحی و انجام چندین مرحله فیزیوتراپی بهبودی کامل خود را به دست آورد و در حال حاضر مشغول بازی در نقش اصلی پروژه جدید آبیار است.

هومن سیدی یکی دیگر از بازیگران اصلی این فیلم بود که پس از چندی از حضور در آن انصراف داد.

«شبی که ماه کامل شد» روایتگر داستان زندگی دختر جوانی از مناطق جنوب شهر تهران است که درگیر عشق جوانی شهرستانی می‌شود و این در حالی است که دختر به دلایلی مجبور به مهاجرت از ایران است. در این مسیر برادرش با او همراه می‌شود اما در میانه راه، اتفاقاتی برای آنها رقم می‌خورد که خط اصلی داستان فیلم را تشکیل می دهد. براساس شنیده های خبرنگار بانی فیلم، این فیلم روایتی از زندگی تروریست معدوم عبدالمالک ریگی است.

محمدحسین قاسمی به روال دیگر ساخته های همسرش تهیه کنندگی فیلم جدید وی را نیز برعهده گرفته است.
محمد امامی سرمایه گذار «شبی که ماه کامل شد» است و این فیلم به عنوان محصول جدید موسسه تصویر گستر پاسارگاد تولید می‌شود. فیلم‌های سینمایی «ابد و یک روز» به کارگردانی سعید روستایی و «خوب بد جلف» به کارگردانی پیمان قاسم‌خانی از دیگر تولیدات پیشین این موسسه محسوب می شود.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج