«کریس»، سلطان ستارگانِ حاضر در روسیه
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۷۳۳۹۳۸
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۳
۸۸۹۴
با برگزاری بازی‌های اول تیم‌های ملی برزیل، آرژانتین و پرتغال، روزنامه آس به مقایسه عملكرد این سه ستاره پرداخته و یادآور شده كه كریس با پیشی گرفتن از دو رقیب دیگر، برترین ستاره جام جهانی‌ تا به اینجا بوده.

وب سایت خبر ورزشی: با برگزاری بازی‌های اول تیم‌های ملی برزیل، آرژانتین و پرتغال، روزنامه آس به مقایسه عملكرد این سه ستاره پرداخته و یادآور شده كه كریس با پیشی گرفتن از دو رقیب دیگر، برترین ستاره جام جهانی‌ تا به اینجا بوده.

كریس: تنها یك پاس اشتباه و سرعت ۹/۳۳ كیلومتر بر ساعت

كریستیانو رونالدو اولین بازی‌‌اش در جام جهانی‌ روسیه را با یك هت‌تریك مقابل اسپانیا جشن گرفت. او یك فوتبالیست تمام‌عیار چه از لحاظ فیزیكی و چه از لحاظ آماری دراین بازی بود. كریس در جدال با اسپانیا ۷/۸ كیلومتر دوید، ۳۰ استارت سریع داشت و حداكثر سرعتش ۹/۳۳ کیلومتر بر ساعت بود. همه این آمار از آمادگی بالای كریس در روسیه حكایت دارد. او در۸۱ درصد از حركاتی كه در زمین انجام داد، موفق بود و تنها یك اشتباه مرتكب شد. گوئریرو و كاروالیو هركدام ۸ پاس به كریس دادند. پرتغالی‌ها این تساوی ارزشمند مقابل اسپانیا را مدیون كریس هستند‌‌؛ بازیكنی كه بیشترین پاس‌ها را بعد از گوئریرو دریافت كرد (۴۵ پاس برای كریس و۵۱ پاس برای گوئریرو) و در نیمی از حركات تهاجمی تیم ملی كشورش از جناح چپ مشاركت داشت. در نهایت هم توانست نتیجه ارزشمندی برای تیمش كسب كند. رونالدو برای زدن این سه گل تنها به ۴ شوت نیاز داشت.

مسی: ۸۳ درصد از زمان بازی متوقف یا در حال قدم زدن بود

برخلاف كریستیانو رونالدو، مسی شروع تلخی در جام جهانی‌ روسیه داشت. تساوی یک-یک آرژانتین مقابل ایسلند و پنالتی از دست رفته برای مسی باعث شد تا اولین انتقادات از او در جام جهانی‌ مطرح شود. او در جریان بازی دور از محوطه جریمه حریف بود و توسط دیواره دفاعی ایسلندی‌ها مهار شده بود و نتوانست ریتم بازی‌‌اش را تغییر دهد. مسی تنها ۱۷ اسپرینت (استارت سریع) داشت و بالاترین سرعتش در جریان بازی ۲۵ كیلومتر بر ساعت بود كه كمتر از میانگین سرعت بازیكنان آرژانتین در این بازی (۵/۲۷ كیلومتر بر ساعت) بود. او در۸۳ درصد از دقایق بازی متوقف بود یا راه می‌رفت (با سرعتی بین صفر تا ۷ كیلومتر بر ساعت). مسی در جریان بازی تلاش زیادی می‌كرد تا با همكاری با آگوئرو از سد دیوار دفاعی حریف عبور كند و۱۴ پاس به او داد كه موفقیت‌آمیز نبود. او در عین حال برای همكاری با تالیافیگو نیز تلاش می‌كرد كه در پستی مشابه با جوردی آلبا در بارسا بازی می‌كند كه این همكاری نیز ثمری نداشت. مسی در دادن پاس‌های آخرش هم دقیق نبود و تنها یك پاس پایانی صحیح داشت. شوت‌هایش هم به ثمری نرسیدند (۱۱ شوت بدون گل) و فاصله زیادی با مسی بارسا داشت.

نیمار: سوئیسی‌ها ۱۰ بار روی او خطا كردند

نیمار هم در اولین بازی سلسائو در روسیه ناامید‌كننده ظاهر شد. او از نظر فیزیكی در شرایط آرمانی نبود و در جریان بازی مشهود بود كه درد می‌كشد و هرگز نتوانست تهدید تهاجمی خاصی روی دروازه حریف باشد. سوئیسی‌ها توانستند او را مهار كنند و در مجموع ۱۰ بار روی او مرتكب خطا شدند. نیمار اولین بازیكن جام جهانی‌ بعد از آلن شیرر در جام جهانی‌ ۱۹۹۸ و در بازی با تونس لقب گرفت كه در یك بازی جام جهانی‌ روی او ۱۰ خطا یا بیشتر انجام داده‌اند. روی ستاره انگلیسی در آن بازی ۱۱ مرتبه خطا كردند. او به ندرت وارد محوطه جریمه حریف شد و تنها شش بار در محوطه جریمه سوئیس توپی را به هم‌تیمی‌هایش پاس داد. تلاش‌هایش برای شوتزنی بیش از حد بود ولی در حركات تهاجمی نقش مؤثری نداشت (۱۳ حركت تهاجمی از مجموع ۲۵ حركت). از زمانی كه سوئیس گل تساوی را در دقیقه ۵۰ به ثمر رساند، نیمار نقش پررنگ‌تری را ایفا كرد و نیمی از حركاتش در بازی در نیم ساعت پایانی مسابقه اتفاق افتاد. همكاران او در زمین مارسلو و كوتینیو بودند كه ۲۷ پاس به كوتینیو و ۲۸ پاس به مارسلو داد ولی با پایان مسابقه خیلی‌ها او را مقصر لغزش برزیل عنوان كردند.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کالابرد_فوترموبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
شفا_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
استیل رگال_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کالابرد_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فرش تارنگ_فوتر