ارسال پیامک‌های مردمی با پیش‌ شماره مشهد؟!
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
ادیب_4
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۷۳۴۹۷۷
۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۵
۶۰۷۸
زمانی که سخن از دلواپسان به میان می‌آید اذهان به سمت چند چهره شناخته شده و یک شهر به‌عنوان پایگاه دلواپسان می‌رود و شواهد متعددی برای آن وجود دارد؛ از مخالفت‌های امام جمعه مشهد با دولت تا فعالیت نمایندگان دلواپس مشهد در خانه ملت و تحرکات مقابل دولت.

روزنامه آرمان: زمانی که سخن از دلواپسان به میان می‌آید اذهان به سمت چند چهره شناخته شده و یک شهر به‌عنوان پایگاه دلواپسان می‌رود و شواهد متعددی برای آن وجود دارد؛ از مخالفت‌های امام جمعه مشهد با دولت تا فعالیت نمایندگان دلواپس مشهد در خانه ملت و تحرکات مقابل دولت.

نکته اینجاست که دلواپسان اکنون به حدی رسیده‌اند که با پیامک‌های تهدید‌آمیز می خواستند نمایندگان را تحت تاثیر قرار دهند و از آن جالب‌تر از عمل خود حمایت کرده و نظر خود را به نام مردم معرفی می‌کنند. این در حالی است که مردم هیچگاه با دلواپسان موافق نبوده و همواره این را در انتخابات مختلف و متعدد نشان داده‌اند که انتخابات 92، 94 و 96 از آن جمله است. حال معلوم نیست که دلواپسان با چه منطقی خود را زبان مردم می‌پندارند و فکر می‌کنند هرچه از ذهن آنها می‌گذرد، سخن مردم است!

امان از دلواپسی

دلواپسان در دهه‌های گذشته نیز تحت عناوین دیگری در جامعه حضور داشته و گاه ایفای نقش کرده‌اند، اما اکنون از کف خیابان ارتقا یافته و اهداف خود را در قالب‌های دیگر دنبال می‌کنند. به تعبیر دیگری زمانه تغییر کرده، اما تفکر همان تفکر 20 سال پیش است. از این جهت به‌نظر نمی‌رسد چندان کار مشکلی باشد که پیامک‌های سازمان یافته و هدفمندی برای نمایندگان مردم برود و آنها را به مسائل مختلفی تهدید کند. کما اینکه چندی پیش نیز علیرضا رحیمی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در صفحه توئیتر خود از هویت فرستندگان پیامک پرده برداشت و خبر داد که یک حلقه در مشهد مرجع این تهدیدها بوده است. گرچه این گروه از مشهدنشینان با افتخار از عملکرد خود دفاع و مقابله خود با دولت را علنی کرده‌اند.

سخنان یک دلواپس

خیال‌پردازی دلواپسان تمامی ندارد و برای بقای سیاسی خود حاضرند هر مساله‌ای را دستاویز خود قراردهند. یک عضو دلواپس کمیسیون امنیت ملی مجلس در ارتباط با اتفاقات روز بررسی لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با حمایت مالی از تروریسم؛ رویداد دو هفته پیش مجلس را نقطه عطفی در تاریخ سیاسی ایران دانسته و اظهار کرده است: «ما دیدیم که مردمی که از برجام درس گرفته بودند فهمیدند که اگر ساکت باشند لوایح FATF و این لایحه منابع مالی تروریسم که به مراتب ضررشان از برجام بیشتر است به این ملت تحمیل خواهد شد. لذا تصمیم گرفتند که به میدان بیایند آن هم با روشی مبتنی بر ذات انقلاب و قوانین. به این صورت که آنجایی که امکان داشتند و به نماینده خود دسترسی داشتند، به دفاتر نمایندگان رفتند، آنهایی که دسترسی به دفاتر نداشتند در راهپیمایی روز قدس، نمایندگان خود را دیدند. بجز اینها بسیاری دیگر از مردم با ارسال پیامک به نماینده خود گفتند که مبادا چنین چیزی را تصویب کنید، ما از شما نخواهیم گذشت.»

جالب اینکه کریمی قدوسی نماینده مشهد بازهم مخالفان خود را دست نشانده خوانده و عنوان کرده است: مرکز فرماندهی جریان سرمایه‌داری برای آنها طرح‌ریزی کرد که بروید سراغ این ماجرا. آن را جناحی کنید و محدود کنید به یک شهر خاص و پس از آن در همان شهر هم آن را محدود کنید به یکی دو نفر، تا ریشه این حرکت بزرگ ملی اینگونه زده شود. نکته اینجا است که از لویح 4 گانه مرتبط با FATF فقط لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم باقی مانده و سایر لوایح مراحل قانونی خود را طی می‌کند. پیامک‌ها نیز از سوی مردم عادی نبوده و به اذعان خود نمایندگان سازمان یافته و اکثرا با کد مشهد ارسال شده است. حال اینکه چرا دلواپسان می‌خواهند حقیقت را وارونه و آن‌طور که دوست دارند جلوه دهند محل تامل است.

بخش پنهان

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور درباره ادعای ارسال 600 پیامک تهدیدآمیز به هر نماینده و ساماندهی طومارنویسی‌ها و اظهارمخالفت‌ها با CFT از مشهد اظهار داشت: تعدادی از نمایندگان مجلس به من مراجعه کردند، برخی گفتند که تهدید شده‌اند. برخی گفتند عده‌ای در حوزه انتخابیه به دفترشان مراجعه و تهدید کرده‌اند. برخی نیز گفتند برایشان پیامک‌های تهدیدآمیز آمده است. حسینعلی امیری گفت: اینکه پشت صحنه قضیه چه طور بود، چون مسئولیت من در قسمت آشکار مجلس است، بخش پنهانش را دستگاه‌های امنیتی باید پیگیری کنند.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
10:11 - 1397/03/31
کاش رسانه های کشور خودمان اندکی سوادشان را بیشتر می کردند و بعد انتقادو.....
Iran, Islamic Republic of
10:13 - 1397/03/31
شما را به خدا دست بردارید از اینهمه ساسی بازی چرا نمیخواهید قبول کنید نگاه به غرب برای این ملت یک فاجعه بود .آن برجام که ۵ کشور بزرگ وسازمان ملل آن را تائید کردند چه گلی به سر ملت زد که ابن لایحه بی خاصیت بخواهد بزند بجای این کارها فکری برای گرانی و فساد و اشتغال و..... کنید اینها سرگرمی و رد گم کردن هست .
Iran, Islamic Republic of
11:16 - 1397/03/31
مردم همه رو به چشم دولت می بینند.مثل برجام، دلار، کمبود آب شرب و صدها مسائل دیگر
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_4
گروه تولیدی نیلوفر_2
دکتر نائبی_2
سفیر بار ساقدوش_2
پارسیان طب - فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر حسینی_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوترموبایل
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
اورانوس_فوتر2
قالیشویی ثمین_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر لاجوردی_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
تنورستان_فوتر
دکتر حسینی_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_تزریق چربی
دکتر صالحی_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
پارسیان طب - فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
کلینیک النا_فوتر