کاهش ۴۰ میلیون تومانی قیمت مزدا ۳
۷۳۵۵۱۰
۰۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۹
۱۴۸۳۲
رییس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودروی تهران از کاهش قیمت‌ها در بازار خودرو در چند روز اخیر خبر داد.

خبرگزاری ایسنا: رییس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودروی تهران از کاهش قیمت‌ها در بازار خودرو در چند روز اخیر خبر داد.

سعید موتمنی اظهار کرد: بازار خودرو از التهاب گذشته فاصله گرفته است و شاهد کاهش قیمت خودروهای مونتاژی و همچنین خودروهای پر تیراژ هستیم.

وی با بیان این که افزایش عرضه از سوی خودروسازان از دلایل کاهش قیمت‌ها در بازار است، خاطر نشان کرد: در این شرایط واسطه‌هایی که به امید افزایش قیمت‌ها خودروها را انبار کرده بودند به هراس افتاده و از ترس کاهش قیمت، این محصولات را در بازار عرضه کرده‌اند که خود تاثیر مثبتی بر نزولی شدن قیمت ها داشته است.

رییس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودروی تهران، ادامه‌ داد: خوشبختانه خودروسازان در طرحهای جدید فروش خود محصولات را به صورت پلاک شده و بدون امکان انتقال مالکیت و صلح عرضه می‌کنند که همین عامل باعث کوتاه شدن دست واسطه‌ها از این خودروها شده است.

وی افزود: در گذشته شاهد بودیم که خودروها به صورت کارتکس و بدون پلاک عرضه می‌شدند و واسطه‌ها خودروها را خریداری و به امید افزایش قیمت‌ها انبار می‌کردند که هم اکنون این امکان از بین رفته است.

وی با بیان این که در صورت ادامه عرضه مناسب از سوی خودروسازان همچنان شاهد کاهش بیشتر قیمت‌ها در بازار خودرو خواهیم بود، تصریح کرد: بازار خودرو آرام شده است و التهاب هفته‌های اخیر در حال‌ از بین رفتن است؛ ضمن این که پیش‌بینی می‌کنیم در آینده نیز شاهد کاهش هر چه‌ بیشتر قیمت ها باشیم.

موتمنی در ادامه صحبت‌های خود، خاطر نشان کرد: در حال‌ حاضر در خودروهای مونتاژی، قیمت مزدا۳ از ۲۳۰ میلیون تومان به ۱۹۰ میلیون تومان، پژو ۲۰۸ از ۲۲۵ میلیون تومان به ۱۷۶ میلیون تومان و سراتو از ۱۶۶ میلیون تومان به ۱۵۰ میلیون تومان کاهش یافته است.

رییس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودروی تهران، بیان‌ کرد: قیمت ساندرو استپ‌وی اتوماتیک نیز از ۹۴ میلیون تومان به ۸۴ میلیون تومان، ساندرو معمولی اتوماتیک از ۸۳ میلیون به ۷۴ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ صندوقدار V۸ از ۵۰ میلیون تومان به ۴۶ میلیون تومان و پژو ۲۰۶ تیپ۵ از ۵۱ میلیون تومان به ۴۸ میلیون تومان کاهش یافته است.

در چند هفته‌ اخیر بازار خودرو با افزایش لجام گسیخته و شدید قیمت‌ها روبرو شده بود؛ به صورتی که کارشناسان هشدار می‌دادند قیمت‌ها در این بازار حبابی شده است. کارشناسان به مصرف کنندگان توصیه می‌کردند فعلا از خرید خودرو خودداری کنند تا حباب بازار از بین رفته و قیمت‌ها کاهش یابد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 34
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:14 - 1397/04/01
همین طوری بیاد پایین
خوب میشه
سقوط ازاد قیمت خودرو
Iran, Islamic Republic of
13:19 - 1397/04/01
معلوم نیست کدوم با بصیرتی داره رخت چرکاشو میشوره که کل مملکت رو حباب برداشته...
Iran, Islamic Republic of
13:21 - 1397/04/01
خیلی خیلی خیلی خوبه

کمپین علی کریمی جواب داد

درود به علی کریمی

# نه به خرید

نمی خریم

به زودی همه چیز ارزان خواهد شد
Iran, Islamic Republic of
13:24 - 1397/04/01
ماشینی که صدمیلیون گران شده و بیست میلیون الان قیمتش پایین بیاد که بهش نمی‌شه گفت ارزانی!!! با همین حربه همه اجناس رو گران و مردم رو فریب میدن
پاسخ ها
حسین
United Arab Emirates
۱۴:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۱
چه روشهای نوینی در بازار این کشور هست خودرو که در انحصار دولت است بیکباره قیمت دوبرابر می شود بعد ده یا بیست میلیون کاهش پیدا می‌کند میگویند ارزان شده است
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۱
الان سالهاست سیاستشون ۱۰۰تومن میکشن بالا یه تومن پایین بعد میگن ارزون شد کلاه بردارها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۱
دقیقا
ارس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۱
موافقم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۱
احسنت به شما ولی فکر میکنید چند نفر از مردم ایران دیگه گول نمی خورن هنوز زیادن افرادی که باور میکنن .
Iran, Islamic Republic of
13:33 - 1397/04/01
این ارزون شدن فقط بخاطر اینه که مردم یه مدت نخریدن اگه الان برن بخرن سر۶ماه باز قیمتا میره بالا واینبار چون کم کم افزایش داشته کسی اعتراضم نمیکنه اما اگه یه ماه دیگه مردم نخرن مجبور میشن قیمتا رو از قیمتای سال۹۶هم کمتر کنن
Iran, Islamic Republic of
14:00 - 1397/04/01
بازم مسخرت این قیمتها
کسی نمیخره هر کس با این قیمتخا بخره واقعا معلومه
خودشم پولای باد اورده پیدا کرده
هرکس بخره خره
Iran, Islamic Republic of
14:00 - 1397/04/01
بازم مسخرت این قیمتها
کسی نمیخره هر کس با این قیمتخا بخره واقعا معلومه
خودشم پولای باد اورده پیدا کرده
هرکس بخره خره
پاسخ ها
علی
France
۱۵:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۱
من و تو که نمیتونیم بخریم میگن پول باد اورده واگر نه خیلی ها دکتر و مهندس و شرکتی هستن ....الکی تهمت نزنید ....
محمد
United States
۱۵:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۱
از خرم خرتره
Iran, Islamic Republic of
14:05 - 1397/04/01
ماشین چند سال پیش عجیب قیمتا چند برابر شد هنوز که هنوزه مردم میگفتن قیمتا تخیلیه همین قیمتا دوباره چند برابر شده واقعا مردم اسب فرض کردین؟!
Iran, Islamic Republic of
14:09 - 1397/04/01
ملت شریف ایران به هیچ وجه گول حرفهاشون نخورید بیست ملیون هرماشین گرون شده الان میگه ده ملیون ارزون شده خرخودتی اصلا ماشین نخرید لوازم برقی نخرید فقط نان ومایستلزم خانه برای خوردن تابفهمن ملت ایران توگوششون میزنه چقدباید اینا به مابخندند
Iran, Islamic Republic of
14:14 - 1397/04/01
عجب ترفندهایی، مردم سرشان کلا میزاارن
Iran, Islamic Republic of
14:22 - 1397/04/01
من که شرمنده ام ازاینکه دراسران زندگی می کنم ای کاش دریک کسورکوچک بی نام نشان بودم ای کاش درکشوری بودم که مسولینش ادعای ولی اللهی نداشتندای کاش درکشوری بودم که باانسانهازندگی می کردم نه باگروهی گرگ وحشی که درپی غافلگیری وفرصت طلبی باشندکه ضعفاراپاره کنندتاخودگردن کلفت تروچاق ترشوند ای کاش درکشوری بودم که بجای اماردرست کردن کارمثبت کردن راسرلوحه کارشان قرارمی دادندودرپایان یقین دارم این کشورامام زمانی نیست این کشورشیطانی است وعواملش همگی کارمندان شیطان .والسلام علی من التبع الهدی
France
14:24 - 1397/04/01
بخدا شیطان باید یه دوره کلاس باید بیاد پیش شما ببینه با این حقه بازیهاتون
Iran, Islamic Republic of
14:25 - 1397/04/01
مردم فریب نخورید خودرو صفر نخرید ...
Iran, Islamic Republic of
15:36 - 1397/04/01
خودروساز پس از عقد قرارداد تعهد دارد. کجای دنیا علیرغم وجود قرارداد برای مشتری پیغام میدن که بیا سفارشت رو به اجبار عوض کن. نمایندگان مردم در مجلس و دولت کجا پنهان شده اند که هیچ اظهار نظری نمیکنن؟!
آقای نماینده مجلس اظهار فضل نمودند که پژو با رفتن از ایران سرمایه هایش را رها کرد و متضرر شد! چرا فذار به جلو میکنید؟ چرا قرارداد ایران خودرو با پژو را منتشر نمیکنید؟ چرا مقصرین و رشوه گیران رو معرفی نمیکنید؟ سرمایه های پژو رفت تو جیب ایران خوب چرا ضررش رو باید مردم بدهند؟
Iran, Islamic Republic of
15:45 - 1397/04/01
ثبت نام 2008 توسط ایکاپ بوده. یک طرف قرارداد پژو است. مناسبات دو شرکت به هم میخوره و نمیخوان علنی کنن به خودشون مربوطه. باید از طرف مردم ایران و ثبت نام کنندگانشون به دادگاههای بین المللی شکایت کرده و پژو رو موظف کنن حتی اگه به ایران برنمیگرده خودروهای قرارداد بسته رو به مردم تحویل بده.
ولی آقایون فقط به فکر خودشون هستند و عمده ضررها باید به دوش مردم باشه.
تو قرارداد جدید با پژو اعلام کردند چند صد میلیون یورو پژو جریمه پرداخت کرده. این جریمه میره به جیب ایران خودرو ولی ضررش رو ما مردم در دوران تحریم و با گرفتن خودروهای آشغال با قطعات درجه سوم چینی اون هم با قیمت و انتظار و منت بالا تحمل کردیم. پس کجا هستند رسانه ها؟ چه میکنند نماینده های مردم؟
چرا هیچ رسانه ای گزارشی از تاخیر شش ماهه 2008 یا وضعیت ثبت نام ساندرو یا همه تاخیرات و بد عهدی های دیگه خودروسازان منتشر نمیکنه و اونها رو به چالش نمیکشه؟ آیا باید حتما اعتراض و تجمع صورت بگیره که آقایون به خودشون تکون بدن؟
Iran, Islamic Republic of
16:10 - 1397/04/01
لطفا ماشین نخرید بعداز سه ماه پراید میشه 10تومن.میگی نه امتحان کنید
Iran, Islamic Republic of
17:38 - 1397/04/01
اگر دولت فروش سکه و طلا یا حتی در صورت امکان ارز را آزاد کند با این تفاوت که فروش با نرخ مصوب و خرید با قیمت پایین تر از آن باشد ،تا نگهداری سکه و طلا در دراز مدت صرفه اقتصادی برای خریدار نداشته باشد ،در عوض پاداش هایی برای ورود سرمایه به کارخانه ها قرار دهند.
Iran, Islamic Republic of
17:58 - 1397/04/01
قیمت حدود شصت هفتاد درصد بالا میره بعدش پنج تا ده درصد قیمت پایین میاد میگن ارزون شد.....عجب
Iran, Islamic Republic of
20:09 - 1397/04/01
وااا ساندرو که پنجاه و خرده ای بود.حالا میگه ارزون شده 74تومن . خودتون خر و احمق هستید. ما که با پرایدم کارمون راه میفته لعنتی ها.عمرا پول زحمتمون رو بدیم به شما کفتارهای حرام خور .
Iran, Islamic Republic of
21:56 - 1397/04/01
فقط نخرید با نخریدن ارزون خاهد شد وسلام
United Arab Emirates
22:23 - 1397/04/01
این ماشینها بیش از 3 ملیون نمیارزد نخرررررررررررید
Iran, Islamic Republic of
23:20 - 1397/04/01
خدا لعنتون کنه یعنی انقدر بی در و پیکره که تو یه لحظه ۴۰ میلیون این ور اون میشه والله من با این سنم هنوز ۴۰ میلیون ندارم
Iran, Islamic Republic of
23:43 - 1397/04/01
من کاری باافزایش وکاهش قیمت خودروندارم فقط میخوام بدونم آخه این ساندرو استپ وی که هیچ فرقی با ال نود نداره چرا90میلیون شده وآیا هیچ آدم کم عقلی گیرمیادکه این قوطی حلبی رو90تومن بخره؟
Iran, Islamic Republic of
06:33 - 1397/04/02
مزدا ۱۲۰ میلیونی رو دارن ۱۹۰ میفروشن.میگن ارزون شده.ما هم که خوابیم.بابا شما عمرو عاص رو هم درس میدین....
مهدی ساکن شهر اسلام آباد غرب واقع در استان کرمانشاه هستم. دارای دانشمند رشته برق شاخه قدرت و دانشمند رشته برق شاخه الکترونیک هستم .
United Arab Emirates
20:47 - 1397/04/02
سلام سردار آقایان. الحمدالله قیمت ماشین ها ی شماها چند است که بتوانم از شماها یک دستگاه ماشین را خریداری کنیم.
Iran, Islamic Republic of
09:47 - 1397/05/08
من الان ساندرو ۷۴ تومنی میخوام،کی داره؟مفتگوییی محضه.
خودروساز های انحصاری اگه توانایی تعادل عرضه و تقاضای بازار بر اساس قیمت کارخونه رو ندارن؛دلیل عدم انصرافشون از انحصار طلبی چیه؟
چه کسی این شرکتها رو حمایت میکنه؟
چرا نماینده های مردم در مجلس سکوت کردن؟مگه ویتارا هدیه گرفتن؟وقتی توانایی ندارید، چرا عوارض گمرکی رو برنمیدارید تا بتونیم از کشورهایی که توانایی رقابت در این کارزار تحریم را دارند ورود کننند؟
بالاخره یک روز پرده های غفلت کنار می رود و کلیه مقصران با خاک یکسان خواهند شد.
Iran, Islamic Republic of
09:56 - 1397/05/08
باشه؛باشه.وقتی ما دولت داریم که وظیفش کنترل و نظارت و ساماندهی کلیه اقدامات اداری و اجرایی در کشور هست؛این بحث نخریدن و نخریدن ها چه معنی داره؟
ما مرغ نمیخریم تا مرغ ارزون شه ولی دولت بجای ساپورت و یا اعطائ دانه با سوبسید به مرغدار؛مرغ منجمد رو با قیمت ۲ هزار بالای قیمت مرغ زنده وارد بازار میکنه تا بصورت فرمایشی قیمت مرغ بکشه بالا؟این هست یا نه؟
دولت قرار بود نماینده ما تو اداره کشور باشه،دشمن ما تو تهیه معیشت اولیه شده.آقای روحانی نمیخواییم خدمت کنی و درست کنی برادر.خودت با شعارهات برو،ای حقوقدان با کمالات برو.برو که دیگه به لبریزی صبر ما چیزی نمونده و فقط به جهت سوئ استفاده نکردن امریکا و غرب و حفظ خون شهدای عزیز سکوت کردیم و بس
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج