زیباترین جزایر استرالیا و اقیانوس آرام
۷۴۰۰۸
۰۹ آبان ۱۳۹۲ - ۱۶:۴۴
۳۲۴۵۷
گردشگران نباید این "سرزمین عجایب آبی" را از دست بدهند. مسئولین برای محافظت از دنیا زیرآب این منطقه تلاش زیادی کرده اند و گوناگونی آبزیان و امکان مشاهده ماهی های بزرگ در این منطقه یک مزیت بزرگ است.

مجله اینترنتی برترین ها

 برترین ها:

10. پالائو، جنوب اقیانوس آرام


گردشگران نباید این "سرزمین عجایب آبی" را از دست بدهند. مسئولین برای محافظت از دنیا زیرآب این منطقه تلاش زیادی کرده اند و گوناگونی آبزیان و امکان مشاهده ماهی های بزرگ در این منطقه یک مزیت بزرگ است. هیچ کس در اینجا احساس ناراحتی نمی کند، زیرا پالائو مکانی جادویی است.
9. جزایر گالاپاگوس، اکوادور

دوستداران حیات وحش در این جزایر شاهد ایگوانا، سنگ پشت، نهنگ قاتل، پنگوئن و انواع و اقسام پرندگان هستند و آتشفشان های زیر آب که بعضی از آنها هنوز فعال اند برای آنها می تواند بسیار شگفت انگیز باشد. این جزایر غنی از طبیعت محل ماجراجویی خوبی با غواصی هستند.
8. رانجیروا و تواموتوس، پلی نزی فرانسه

جزیره ای مرجانی که بهشت غواصان است و دوستداران دلفین ها عاشق این جزیره هستند.
7. رایاتیا، پلی نزی فرانسه

این جزیره به اندازه تاهیتی و بورا بورا زیباست و سواحل و پلاژهای شگفت انگیزی دارد. آب زلال و تمیز و طبیعت زیبا و مناظر رمانتیک آن را به مقصدی دوست داشتنی بدل کرده اند.
6. هواهین، پلی نزی فرانسه

هواهین جزیره ای سرسبز و خرم است و برای تجربه کردن پلی نزی بهترین جزیره است. گردشگران از قایق سواری و تفریح در سواحل خصوصی و گشت و گذار در مزارع وانیل و مروارید لذت می برند.
5. جزایر ویتساندی، استرالیا

دوستداران آب تنی و آفتاب گرفتن سواحل این جزایر را دوست دارند و عاشق شن های آنها هستند. آب دریا گرم است و برای آب تنی و غواصی عالی است.
4. تاسمانی، استرالیا

این مکان جذاب و جالب تاریخ فرهنگی غنی و پری دارد. سواحل زیبا، گشت های عالی در طبیعت و مردم مهمان نواز، مناظر شگفت انگیز و ... از ویژگی های تاسمانی هستند.
3. جزایر سد آبسنگی کبیر، استرالیا

سد آبسنگی کبیر یا The Great Barrier Reef شامل بیش از سه هزار شبکه آبسنگی و صدها جزیره می شود و گردشگران تورهای جالبی را تجربه می کنند. هر کسی به این مکان مسافرت می کند حتماً باید غواصی کند و این سد آبسنگی را ببیند و نمای زیرآبی متفاوت و فوق العاده اقیانوس را تجربه کند. این مکان یک گنجینه واقعی است و ماجراهای زیادی برای گردشگران دارد.
2. موریا، پلی نزی فرانسه

مناظر دوست داشتنی، سواحل و پلاژها و رستوران های عالی موریا، دل همه گردشگران را می برد. زیبایی گرمسیری و استوایی آن همراه با جلوه های فرانسوی، تالاب های زیبا، گشت های زمینی و دوچرخه سواری محبوب گردشگران است.
1. بورا بورا، پلی نزی فرانسه

بورا بورا مقصدی است که برای آرامش و بازسازی روحیه خود باید به آن پناه ببرید. زیبایی استوایی و مردم بومی مهمان نوازی دارد و گویی هزار سال با دنیا واقعی فاصله دارد. این جزیره آلاچیق های روی آبی دارد که منظره ای شگفت انگیز خلق کرده اند. در این آلاچیق ها می توانید هر وقت که خواستید به دریا بپرید و آب تنی کنید و آب رسماً زیر پای شماست. زیبایی های بورا بورا در کل دنیا شهرت یافته است.


نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج