احتمال رویارویی ۲ کشتی‌گیر ایران با نمایندگان اسرائیل
۷۴۰۰۸۴
۱۰ تير ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۶
۱۵۰۶۹
مراسم قرعه کشی رقابت‌های کشتی نوجوانان جهان بعد از ظهر امروز در اوزان ۴۸، ۵۵، ۶۵، ۸۰ و ۱۱۰ کیلوگرم برگزار شد.

خبرگزاری تسنیم: مراسم قرعه کشی رقابت های نوجوانان جهان بعد از ظهر امروز در اوزان 48، 55، 65، 80 و 110 کیلوگرم برگزار شد و مهدی ویسی، سجاد گودرزی، محمد کریمی، محمدرضا قیاسی و امیرحسین زارع حریفان خود را شناختند.

در وزن 48 کیلوگرم که 20 کشتی گیر حضور دارند، مهدی ویسی در دور نخست با حریفی از هند مصاف می کند و در صورت برتری با برنده مبارزه نروژ و مولداوی مصاف می کند.کشتی گیر رژیم صهیونیستی در سوی دیگر جدول حضور دارد.

در وزن 55 کیلوگرم، که 24 کشتی گیر حضور دارند، سجاد گودرزی در دور اول به مصاف حریفی از مولداوی می رود و در صورت برتری مقابل برنده مبارزه کشتی گیران ترکیه و گینه بیسائو می رود. احتمال برخورد نماینده ایران با کشتی گیر رژیم صهیونیستی خیلی ضعیف است.

در وزن 65 کیلوگرم که 22 کشتی گیر حضور دارند، محمد کریمی در دور نخست به مصاف حریفی از یونان می رود و در صورت برتری با برنده مبارزه لهستان و مغولستان به روی تشک می‌رود. در این وزن رژیم صهیونیستی نماینده ای ندارد.

در وزن 80 کیلوگرم که 25 کشتی گیر حضور دارند، محمدرضا قیاسی در دور نخست به مصاف حریفی از مغولستان می رود و در صورت برتری به مصاف برنده مبارزه کشتی گیران ترکیه و آمریکا می رود. در این وزن کشتی گیر رژیم صهیونیستی در سوی دیگر جدول قرار دارد.

در وزن 110 کیلوگرم که 23 کشتی گیر حضور دارند، امیرحسین زارع در دور نخست مقابل حریفی از چین به روی تشک می رود و در صورت برتری برنده مبارزه کشتی گیران اسراییل و بلغارستان را پیش رو خواهد داشت.کشتی گیر رژیم صهیونیستی در این کزن روسی الاصل است.

مراسم وزن کشی 5 وزن نخست صبح فردا(دوشنبه) برگزار و رقابت ها از ساعت 13 به وقت ایران آغاز می شود.

انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
France
22:07 - 1397/04/10
خود کشور فلسطین هیچ مشکلی در زمینه ورزش با اسراییل نداره حالا ما شدیم کاسه داغ تر از آش .یعنی اگه با اسراییل بازی نکنیم مشکل دزدی اختلاس فرار مغزها آب خوزستان جنگل های شما ل گرد و خاک گرونی و هزار کوفت و زهر مار دیگه حل میشه .چرا ورزش از سیاست جدا نمیکنید.؟
Iran, Islamic Republic of
22:18 - 1397/04/10
زود باشید زود باشید ورزشکارامونو واس خاطر اون نمک نشناسا بدبخت کنید زود باشید منتظریم
Iran, Islamic Republic of
23:08 - 1397/04/10
انشاالله شکسشون می دیم و ازشون نمی ترسیم
Iran, Islamic Republic of
23:36 - 1397/04/10
چرا همه سکوت کردن.انگار همه نشستن محروم شدن و تعلیق کشتیمونو ببینن.به خدا الان اسرائیلیا دارن بادمشون فندق میشکنن.به خوابم نمیدیدن بلایی که خودمون داریم سر خودمون میاریمو سرمون میتونستن بیارن.بابا ی حرفی.ی موضع گیری.ی چیزی؟شایدم واقعا لابی کردید و مطمئنید که حقمون پامال نمیشه که اگه اینطوری باشه دمتون گرم ولی در غیر اینصورت ی افسردگی عمیق به تمام مشکلات و افسوسای مردم اضافه کردید.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج