آخرین وضعیت طرح سوال از روحانی
۷۴۱۳۲۱
۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۱
۸۸۹۵
نماینده قم در مجلس آخرین وضعیت طرح سوال از رئیس‌جمهور را تشریح کرد.

خبرگزاری تسنیم: حجت السلام مجتبی ذوالنور نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی درباره آخرین وضعیت طرح سوال از رئیس‌جمهور درباره وضعیت موسسات مالی و اعتباری گفت: پس از اینکه کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس این طرح را به هیئت‌رئیسه پارلمان ارجاع داد مقرر شده تا رئیس‌جمهور نمایندگان خود را برای بررسی این طرح به مجلس معرفی کند.

وی ادامه داد: هم اکنون امضاهای این طرح بار دیگر به حد نصاب لازم برای مطرح شدن در مجلس رسیده است.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس تصریح کرد: روز گذشته نیز بنده با آقای علی‌ لاریجانی رئیس مجلس درباره این طرح صحبت‌های داشتم که وی اعلام کرد با رئیس‌جمهور در این زمینه گفت وگو خواهم کرد تا وی نمایندگان خود را به مجلس معرفی کند.

نماینده مردم قم در مجلس افزود: رئیس مجلس گفت که اگر در زمان مقرر رئیس‌جمهور نمایندگان خود را به مجلس معرفی نکند طرح سوال از آقای روحانی را اعلام وصول می‌کنیم.

حدود 50 نماینده در روز 8 خرداد سال جاری امضاهای در روزی که قرار بود طرح سوال از رئیس‌جمهور درباره موسسات مالی و اعتباری اعلام وصول شود امضاهای خود را پس گرفتند تا این طرح از حد نصاب لازم برای اعلام وصول شدن بیفتند.

اما طراحان سوال اعتقاد داشتتند این اتفاق در زمان قانونی رخ نداده و هیئت رئیسه پارلمان نیز برای رفع ابهام ایجاد شده این موضوع را به کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی ارجاع دادند تا بررسی‌های لازم در این زمینه انجام شود.

پس از بررسی‌های انجام شده،عباس پاپی‌زاده رئیس کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس اعلام کرد که بررسی این موضوع در صلاحیت این کمیسیون نیست و این طرح مجدداً به هیئت‌رئیسه مجلس ارجاع شده است.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:35 - 1397/04/13
هرکاری و کارشکنی در کار دولت باهدف عدم موفقیت مردم انجام بدید بازهم مردم به شماها رای نمیدن پس از بازیهای سیاسی بخاطر منافع ملی دست بکشید
Iran, Islamic Republic of
12:35 - 1397/04/13
هرکاری و کارشکنی در کار دولت باهدف عدم موفقیت مردم انجام بدید بازهم مردم به شماها رای نمیدن پس از بازیهای سیاسی بخاطر منافع ملی دست بکشید
United Arab Emirates
13:26 - 1397/04/13
آقای ذالنور این آرزو به گور میبرد بنده خدا گناه دارد نمایندگان کمکش کنید تا طرح سوال از دکتر روحانی در دل ایشان نماند
Iran, Islamic Republic of
13:41 - 1397/04/13
ایرا ن مجلس ندارد ایران ملت غیورداردکه
خودش هم دولت است هم ملت حیف
نمیتونه تصمیم بگیره وگ نه....‌
United Arab Emirates
14:01 - 1397/04/13
اگر ایران سربلند و قدرت مند میخواهید فقط سپاه میتواند مردم را نجات دهد .
United Arab Emirates
14:16 - 1397/04/13
معلوم نیست اینها نمایندگان مردم هستن یا نماینده دولت چرا تعارف میکنید از مردم خجالت بکشید رک و راست پوست کنده با صدای بلند به روحانی بگوئید دیگر بس است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج