پاس گلی که ذوالنور به ترامپ داد
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
شیرآلات زمانی_1
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
ادیب_4
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۷۴۱۶۰۷
۱۴ تير ۱۳۹۷ - ۰۰:۵۵
۱۲۷۳۶
در اولین جلسه علنی مجلس شورای اسلامی بعد از خروج ترامپ از برجام، «او» و برخی همفکرانش در خانه ملت ،شرایط را مساعد دیدند که کینه دیرینه خود نسبت به برجام را در عرصه عمومی به نمایش بگذارند و در حالی‌که شعار «مرگ بر آمریکا »سر می‌دادند و گویی از شادی این اقدام ترامپ در پوست خود نمی‌گنجیدند برجام و پرچم آمریکا را آتش زدند تا بر اساس ادعای خود حرف دل مردم را در مجلس شورای اسلامی مطرح کرده باشند.

خبرگزاری ایسنا: در اولین جلسه علنی مجلس شورای اسلامی بعد از خروج ترامپ از برجام، «او» و برخی همفکرانش در خانه ملت ،شرایط را مساعد دیدند که کینه دیرینه خود نسبت به برجام را در عرصه عمومی به نمایش بگذارند و در حالی‌که شعار «مرگ بر آمریکا »سر می‌دادند و گویی از شادی این اقدام ترامپ در پوست خود نمی‌گنجیدند برجام و پرچم آمریکا را آتش زدند تا بر اساس ادعای خود حرف دل مردم را در مجلس شورای اسلامی مطرح کرده باشند.

مجتبی ذوالنور که در اسفند 1394 توانست به عنوان نماینده مردم قم به مجلس شورای اسلامی راه پیدا کند و به عنوان یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس این حق را بر خود قائل شد که در امور مختلف عرصه سیاست خارجی کشور اقدام به موضع‌گیری کند، فردی است که به مانند دیگر هم مسلکان سیاسی‌اش هویت سیاسی خود را در استکبارستیزی و سر دادن شعارهایی چون مرگ بر آمریکا تعریف کرده و با پوشیدن چنین قبایی توانسته در مناصب سیاسی کشور به جایگاه نسبتا تاثیر گذاری دست پیدا کند.

پاس گلی که ذوالنور به ترامپ داد

او که همچون دیگر دوستانش در طی این سال‌ها بعضا با زدن اتهام‌هایی چون همسویی با غرب و آمریکا و یا فتنه‌گر توانسته دیگر رقبایش را از صحنه سیاسی کشور حذف و یا حضورشان را کمرنگ کند به تازگی با یک موضع‌گیری که تاکنون سندی برای آن ارائه نداده، پاس گلی را به رییس‌جمهور نئومحافظه‌کار آمریکا علیه منافع جمهوری اسلامی ایران داده است که اگر یکی از رقبای سیاسی جریان همسو با او این کار را انجام داده بود قطعا او و دوستانش با نطق‌های آتشین گوش فلک را در راستای محکوم کردن این اتفاق کر می‌کردند و به مجازاتی کمتر از حذف او از صحنه سیاسی کشور قانع نمی‌شدند.

مجتبی ذوالنور چند روز پیش در گفت‌وگویی با یک سایت خبری با بیان اظهاراتی در ارتباط با زندگی تعدادی از «آقازاده‌های ایرانی» در کشور آمریکا، ادعایی را مطرح کرد که تا پیش از این هیچ مقام ایرانی و آمریکایی در ارتباط با آن اظهارنظری نکرده بودند.

ذالنور که پیش از این نیز اظهارنظرهایی در ارتباط با برجام و ناکارآمد بودن آن مطرح کرده بود، در این مصاحبه اعلام کرد: وقتی آقای اوباما در جریان بحث برجام تصمیم گرفت به آقایان (اعضای دولت و نزدیکان به آن ) حال بدهد به 2500 نفر از ایرانیان تابعیت اعطا کرد و برخی آقایان و مسئولان با یکدیگر مسابقه گذاشتند که فرزندان‌شان جزء این 2500 نفر باشند. امروز اگر این افراد از آمریکا خارج شوند مشخص می‌شود که چه کسانی زد و بند دارند و منافع ملی را به آبنبات آمریکا می‌فروشند.

پس از انتشار این سخنان که البته در داخل چندان با همراهی مواجه نشد، شبکه خبری فاکس نیوز که جزء معدود رسانه‌هایی موثر در آمریکا است که به نئومحافظه‌کاران و ترامپ نزدیک است به بازنشر این سخنان پرداخت و در گزارشی به نقل از ذوالنور مدعی شد در جریان مذاکرات هسته‌ای برجام، آمریکا به 2500 نفر از ایرانیان از جمله خانواده مقامات ایرانی امتیاز شهروندی آمریکا را اعطا کردند.

فاکس نیوز در ادامه گزارش خود نوشت: ذوالنور در این مصاحبه از کسی نام نبرد اما در حال حاضر فرزندان چندین نفر از مقامات فعلی و پیشین ایران در آمریکا زندگی می‌کنند.

البته این شبکه خبری که به مانند ترامپ علاقه ویژه‌ای به زیر سوال بردن برجام و همچنین ضربه زدن به دستاوردهای دولت اوباما در عرصه سیاست خارجی و داخلی دارد، نتوانست از این حقیقت بگذرد که مدرکی برای اثبات این ادعا وجود ندارد و همچنین به این موضوع اذعان کرد که معلوم نیست منظور آقای ذوالنور بحث شهروندی است یا گرین کارت.

پس از انتشار این خبر از سوی فاکس نیوز، روز گذشته نیز دونالد ترامپ بدون اشاره به سخنان ذوالنور به تکرار این ادعا پرداخت و در صفحه توئیتر خود در این ارتباط نوشت: به تازگی مشخص شده است که دولت اوباما در جریان مذاکرات وحشتناک بر سر توافق هسته‌ای با ایران به ۲۵۰۰ ایرانی شامل مقامات دولتی حق شهروندی اعطا کرده است، چقدر این مساله بد و بزرگ است.

این ادعا با واکنش شدید دولتمردان سابق کاخ سفید روبرو شده و آن‌ها در اظهارنظرهایی به تکذیب این موضوع پرداخته و آن را اشتباه و دروغی بزرگ دانستند.

در همین چارچوب بن رودز، معاون مشاور امنیت ملی آمریکا در دوران ریاست جمهوری اوباما با انتشار پیامی در صفحه توئیتر خود در این ارتباط نوشت: این یک دروغ بزرگ است. این حقیقت ندارد. من حدس می‌زنم که این حرف از ماشین رسانه تبلیغاتی ترامپ آمده است.

همچنین جان کربی سخنگوی وزارت امورخارجه آمریکا در سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ در پیامی توئیتری نوشت: اشتباه است و من نمی‌دانم که کدام یک دردسر سازتر است... این‌که رئیس جمهور به‌طور عمد اظهارات یک تندروی ایرانی را بیرون می‌کشد یا اینکه برای تائید صحت این مسئله آن را با نزدیکانش بررسی نمی‌کند. خدای من، این کار فقط به یک تماس تلفنی نیاز داشت.

ماری هارف یک سخنگوی دیگر وزارت امورخارجه آمریکا در دوران ریاست جمهوری اوباما این پیام توئیتری ترامپ را ساختگی دانست.

جف پرسکات عضو ارشد شورای امنیت ملی باراک اوباما نیز به شبکه سی‌بی‌اس نیوز گفت: این اتهام مزخرف و اساسا اشتباه است. هیچکس نباید این را نادیده بگیرد که دونالد ترامپ در حال تکرار طوطی‌وار (خبر) فاکس نیوز است که به ادعاهای یک (نماینده) تندروی ایرانی پرداخته است.

این در حالی است که تاکنون مقامات وزارت خارجه و دولت کشورمان به اظهارنظرهای ذوالنور واکنش نشان نداده‌اند ، اما به نظر می‌رسد که وقت آن رسیده است در فضایی که مردم در راستای منافع ملی کشور خواستار شفافیت و سخن گفتن صریح مسئولان با آن‌ها هستند، نماینده‌ای چون مجتبی ذوالنور برای چنین ادعاهایی که بعضا بدون توجه به تبعات منفی آن بر منافع ملی کشور مطرح می‌شود، اسناد و مدارکی که در اختیار دارند را منتشر کنند و بگویند بر اساس چه اسناد و مدارکی چنین ادعایی را مطرح کرده‌اند.

در همین چارچوب خبرگزاری ایسنا نیز این آمادگی را دارد که در صورت تمایل نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، این اسناد را منتشر کند ولی اگر این نماینده این سخنان را بدون هیچگونه سند و صرفا بر اساس شنیده‌های خود مطرح کرده است، ضروری است که هیاتی چون هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس وارد عمل شده و با اتخاذ سازوکارهایی مانع از مطرح شدن چنین ادعاهایی که به منافع ملی و آبروی نظام لطمه وارد می‌کند، از سوی تعدادی از نمایندگان جلوگیری کند.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 37
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
01:19 - 1397/04/14
هیات نظارت رفیق گرمابه وگلستان این شیخ هستند چه درخواست مضحکی
United Kingdom
01:20 - 1397/04/14
ایشان مگر در وزارت خارجه هستند که موضع سیاسی میگیرند؟ خدایا ببین کی ها نماینده شدند که بین قانونگداری و اجرایی رو نمیدونن . بعضی ها برای مطرح کردن خودشون حماقت میکنند و مردم بدبخت باید تاوان حرکات نسنجیده اینها رو بدهند . بالاخره خداوند جای حقی نشسته و بالاخره آه مردم مظلوم روزی حلقوم اینها را خواهد گرفت . بتازند ببینیم تا کجا میتونند بتازند . فقط بدونند صبر خدا ۴۰ سال است
Iran, Islamic Republic of
01:21 - 1397/04/14
خیلیا هستن سالها از این طریق نان میخورند و خودی نشان میدهند...چون ...
Iran, Islamic Republic of
01:23 - 1397/04/14
در حال حاضر که دنیا به کام نان به نرخ روز خورها و دشمن تراشیدن هاست....اینها هم روز از مد می افتند و کاسه چ کنم دستشان میگیرند....
Iran, Islamic Republic of
01:25 - 1397/04/14
به نظر من خیلی بده نان اینجور خوردن و بیهوده دنبال نادان دویدن.... کاش کمی فکر و اندیشه میکردند و منافع خود را با یه کشور عوض نمیکردند....
United Kingdom
01:34 - 1397/04/14
من که نظر دادم چرا منتشر نمیکنید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۵
نظراتی که مخالف دولت باشند منتشر نمی شوند.
Iran, Islamic Republic of
01:40 - 1397/04/14
به به چشمم روشن. 2500 آقا زاده ژن خوب
Iran, Islamic Republic of
01:56 - 1397/04/14
نه بابا !!!!! اصلا اين متن رنگ و بوي دعواي جناحي نداشت !!!!!! مديون هستيد اگر فکر کني ما فهميديم منظور و غرض شما چيست
United States
02:05 - 1397/04/14
دولتمردان ایران همیشه در اظهارات خود از دشمن خارجی یاد می کنند ، در صورتیکه دشمن اصلی ملت ایران در همین مملکت است و جای دیگری دنبالش نگردید ...
پاسخ ها
رضوانه
Netherlands
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۴
دقیقا. دشمن همینجاست
Iran, Islamic Republic of
02:07 - 1397/04/14
خدایا خودت به ما رحم کن ببین کار ما به کجا رسیده
United States
02:08 - 1397/04/14
دشمن دانا بلندت می کند ، بر زمینت می زند نادان دوست .
Iran, Islamic Republic of
03:07 - 1397/04/14
اینا یه معضل برای مملکتند
Iran, Islamic Republic of
05:35 - 1397/04/14
از این پاسها تا بحال زیاد دادیم.چه خوب هست که مدیران کمتر جو گیر شوند تا مردم تاوان این رفتار آنها را پس ندهند
Iran, Islamic Republic of
06:03 - 1397/04/14
برفرض صحت یاعدم آن شمااثبات کنید نبوده و لغو گرین کارتهای دوتابعیتی هم برای مردم شفاف کنید دزد حاضر بز هم حاضر ..یا دم خروس وقسم حضرت عباس ...یاعلی .حرف مزخرف کدام را باور کنیم ‌‌. ..
Iran, Islamic Republic of
06:47 - 1397/04/14
حرفهای ذوالنور الکی است
Iran, Islamic Republic of
06:55 - 1397/04/14
پایداری و تندروهای داخلی مواضعشان با ترامپ یکی شده , هر دو با حماقت خودشون در حال ضربه زدن به کشور هستند
Iran, Islamic Republic of
08:35 - 1397/04/14
.....توی دروازه ...توی دروازه ...گل گل ....عجب گلی میزنه حاجی ...در تاریخ فوتبال ...همچین گل بخودی سابقه نداره..توی دروازه گل گل...
Iran, Islamic Republic of
08:46 - 1397/04/14
اگر دروغ بود چرا هیچیک از مقامات انرا تکذیب نکرد؟ ....
Iran, Islamic Republic of
09:23 - 1397/04/14
فرمایش حضرت ذوالنور شدیدا قابل بررسی است اگر راست باشد که وای بر احوال ما که مسئولین که به مردم میگویند که شعار مرگ بر آمریکا بدهید وخودوفرزندانشان برای اقامت واخذ شهروندی از آمریکا کوی سبقت را ازهم می ربایند واگر چنین نیست ....
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
مطمئن باش که حقیقت محضه شک نکن
Iran, Islamic Republic of
09:42 - 1397/04/14
بلاخره کل مسئله رد نشده و طبق گفته آنها معلوم نیست تابعیت هست یا گرین کارت ولی بع هر حال معامله انجام شده
Iran, Islamic Republic of
09:43 - 1397/04/14
مگه دروغ گفته
....
Iran, Islamic Republic of
10:00 - 1397/04/14
لابد موفق نشده آقا زاده های خودش رو تو لیست جا بده حالا افشاگری کرده!
Iran, Islamic Republic of
10:03 - 1397/04/14
سلام
واقعاًباید بعنوان بک ایرانی برای این کشورومردم تأسف خوردکه افرادی اینچنینی روانه مجلس میکنند،بخدادرست است که برخی مشکلات مربوط به قوه مجریه است،ولی هرچه میکشیم ازاین مجلس ونمایندکانی این چنینی است،تروبخدادرقم قحط رجال شده که این نماینده شه،....
Iran, Islamic Republic of
10:20 - 1397/04/14
شما و امثال شما در مقابل امریکا گل به خودی میزنید و ذوالنور رو متهم به پاس گل دادن به ترامپ میکنید ننگ بر اصلاح طلبان خائن.
United States
11:03 - 1397/04/14
حیف برای مردم آگاه وفهیم قم که به این رای داده اند
France
11:15 - 1397/04/14
این ذوالنور فک. کنم با ترامپ دستشان توی یه کاسه است
Iran, Islamic Republic of
14:05 - 1397/04/14
حرف راست زده که ناراحت شدن آقایون .
پس بچه من و تو رفتن امریکا
عکسهایمنتشر شده از آقازاده های آمریکا نشین ببینید.
با هم رقابت دارن تو لخت و عریان شدن .
خدا کنه همشون اخراج کنند.واللللا
Iran, Islamic Republic of
14:50 - 1397/04/14
آمریکا برای ما بده ، برای آقازاده ها خوبه که بعدا بیان بگن ما ژن خوبیم .(تولد بچه هاشون اونجا، حسابای بانکی ارزی ،تحصیلات خودشون و بچه هاشون......)مرگ بر گفتناش مال ما و.....
Iran, Islamic Republic of
05:42 - 1397/04/15
جوابیه آقای ذوالنور رو بگذارید یکطرفه به قاضی نریم ضمنا همنوائی با ترامپ همونقدر زشته و بده که همنوائی با اوباما
Iran, Islamic Republic of
07:42 - 1397/04/16
چه پاس گلی؟ مگه حالا چی شده؟
پاس گل این بود که موقع شروع مذاکره روحانی گفت خزانه خالیه
پاس گل این بود که قبل از اینکه آمریکا از برجام خارج بشه روحانی
اعلام کرد که ما بدون آمریکا هم برجام رو حفظ می کنیم و تضمین
خروج از برجام رو به آمریکا داد
پاس گل این بود که گفتن هر توافقی بهتر از عدم توافقه
بازم بگم ........
Iran, Islamic Republic of
01:53 - 1397/04/17
برو گمشو سانسورچی تو هم دگه شورش رو در اوردی چرا نظراتمو حذف میکنی؟؟ وقتی نمیخوای چاپ کنی بیخود میکنی از کاربر نظر میخای حالم از خودت و اخبارت بهم میخوره،،تا الان ب کسی بی احترامی نکردم ولی تو دگه خیلی......،،متاسفم برات
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_4
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نائبی_2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
اورانوس_فوتر2
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
آیلین_تزریق چربی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تنورستان_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کلینیک النا_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
پارسیان طب - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر