قطعی برق در استان تهران متوقف شد
۷۴۳۸۹۷
۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۳
۶۶۳۵ 
استاندار تهران گفت: قبل از اجرای این مصوبه قطعی برق در بسیاری از اماکن عمومی و منازل مسکونی مشکلاتی برای شهروندان به وجود آورده بود اما با اجرای این طرح قطعی برق در استان تهران متوقف شد.

خبرگزاری ایسنا: استاندار تهران گفت: قبل از اجرای این مصوبه قطعی برق در بسیاری از اماکن عمومی و منازل مسکونی مشکلاتی برای شهروندان به وجود آورده بود اما با اجرای این طرح قطعی برق در استان تهران متوقف شد.

محمدحسین مقیمی (امروز ۱۹ تیرماه) در حاشیه سخنانش در جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران با اشاره به مصوبه جدید تغییر ساعات کاری ادارات گفت: با این اقدام ساعت اوج مصرف برق (پیک مصرف ۱۳.۳۰ الی ۱۸) در ادارات تغییر پیدا کرد و با همکاری همه دستگاه ها و سازمان های ملی و استانی موفق شده و برق زیادی صرفه جویی شد.

وی افزود: قبل از اجرای این مصوبه قطعی برق در بسیاری از اماکن عمومی و منازل مسکونی مشکلاتی برای شهروندان به وجود آورده بود؛ اما با اجرای این طرح قطعی برق در استان تهران متوقف شد.

استاندار تهران با تشکر از همراهی سازمان بهزیستی و اعلام فعالیت مهدهای کودک‌ از ساعت ۵:۳۰ صبح همزمان با اجرای طرح تغییر ساعات اداری عنوان کرد: شرکت اتوبوسرانی، مترو و تاکسیرانی نیز آغاز فعالیت و خدمات رسانی خود را با ساعت جدید ادارات هماهنگ کرد و با همراهی مردم و همه بخش‌ها کار بزرگی تا امروز در صرفه جویی برق استان تهران انجام شده است.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، مقیمی گفت: با اجرای این طرح، دستگاه‌ها مولدهای برق خود را به روز رسانی کردند و ساختمان های بلند مرتبه که تا پیش از این از برق اضطراری کمتر استفاده می کردند، آن را به کار گرفتند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:14 - 1397/04/19
پس چرا برق ما برای دو ساعت امروز قطع بود؟
United Arab Emirates
14:13 - 1397/04/19
مگن برق قطع نمیشه بعد تو اخبار بالاترتون دوباره گفتید ۴دوره زمانی قطع برق برای تهران....مردم رو مسخره خودشون کردن
Iran, Islamic Republic of
16:44 - 1397/04/19
اقا خاب بود 3 ساعته برق نداریم میگه قطی برق نداریم چرا چرت میگی بیدار شو
Iran, Islamic Republic of
17:16 - 1397/04/19
آقا برق ما امروز از
ساعت ۳ تا ۵ قطع شد کی گفته قطع برق نداریم نمی دونم توی این تورم اگر روزی ۲ ساعتم برق نباشه و کار نکنیم باید شکم زن و بچه رو چطوری سیر کنیم
Iran, Islamic Republic of
18:55 - 1397/04/19
سلام علیکم
جناب استاندار اشتباه بعرض رسانده اند زیرا همین روز جاری مادر(خیابان دماوند خيابان بهت آزادا)زساعت دوازده ظهربمدت سه ساعت برق نداشتيم
Iran, Islamic Republic of
12:21 - 1397/04/21
غلط کردی همین الان برق ما قطعه.مردمو چی فرض می کنید
Iran, Islamic Republic of
14:55 - 1397/04/24
همین امروز از ساعت ۸صبح تا ساعت ۱۱ برق رفت بود اقای محترم منطقه پیروزی.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج