عمران‌زاده: با این شرایط، استقلال نابود خواهد شد
۷۴۵۰۱۱
۲۲ تير ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۷
۱۲۷۸۹
مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال گفت که با شرایط کنونی این تیم نابود خواهد شد. او همچنین از مسئولان وزارت ورزش انتقاد کرد و خواستار رسیدگی به شرایط آبی‌پوشان شد.

تسنیم: حنیف عمران‌زاده درباره وضعیت این روزهای تیم استقلال اظهار داشت: مقصر اول کادر فنی است و سپس مدیریت. کادر فنی چطور لیست داده است؟ لیست دو حالت دارد، اول اینکه اسکلت فصل گذشته حفظ شود و بعد به دنبال بازیکن جدید باشند. اسکلت تیم که حفظ نشده هیچ، یارگیری هم طوری بوده که با نظر سرمربی انجام نشده است. بازیکن از سپیدرود رشت گرفتند، تمرین کرده و سپس او را نخواستند. مگر چنین چیزی می‌شود؟

وی افزود: به مدیریت باشگاه خُرده نمی‌گیرم، چون هر چقدر که پول داشته باشید، آش می‌خورید. مگر اسپانسر استقلال و پرسپولیس یکی نیست؟ رئیس مجمع این دو باشگاه یکی نیست؟ استقلال از نقل و انتقالات محروم نیست و نمی‌تواند بازیکنش را حفظ یا جذب کند، اما پرسپولیس که محروم است، به راحتی بازیکن می‌گیرد و مجانی به تیم دیگری می‌دهد تا آمادگی‌اش را حفظ کرده و نیم فصل به پرسپولیس برگردد. آقایان وزارت ورزش، اگر پرسپولیس برای وزارت است، استقلال هم متعلق به این وزارتخانه است. اگر پرسپولیس در آسیا حضور دارد، استقلال هم باید در مرحله یک هشتم نهایی بازی کند. هر دو تیم نماینده ایران هستند. چطور باید پرسپولیسی‌ها خوشحال باشند، اما استقلالی‌ها ناراحت؟

مدافع پیشین استقلال خاطرنشان کرد: چند سال در استقلال بازی کرده‌ام، اما چنین چیزی را ندیده بودم، مگر می‌شود استقلال نه بازیکنش را حفظ کند و نه بازیکن بگیرد؟ امید ابراهیمی دیوانه نبود که برود، اگر با او راه می‌‌آمدند، در استقلال می‌ماند. سیدمجید حسینی بازیکن خوبی است و در تیم ملی بازی کرده و حقش است که در اروپا بازی کند، اما باید طوری با او قرارداد می‌بستند که بیشتر از 100 هزار دلار نصیب باشگاه می‌شد. ابراهیمی کم مهره‌ای برای استقلال بود؟ او ستون و به قول شفر فرمانده تیم بود. باید طوری با ابراهیمی رفتار می‌کردند که بماند. امید بدش نمی‌آمد که فوتبالش را با استقلال تمام کند.

«بدهی پرسپولیس دو برابر استقلال است، اما آنها بازیکن می‌گیرند و استقلال هنوز اندر خم کوچه است.» عمران‌زاده با بیان این جمله ادامه داد: زمانی که فصل شروع شد، فاجعه برای استقلال هم آغاز می‌شود. آقای وزیر ورزش! هواداران دیگر طاقت ندارند و به خدا خسته شده‌اند. باز هم قرار است اول فصل قهرمانی بپرد و پرسپولیس به راحتی مانند دو فصل گذشته بدون رقیب قهرمان شود؟ آقای وزیر ورزش، حداقل دستور بدهید بررسی کنند که چرا باشگاه استقلال به این وضعیت گرفتار شده است. باشگاه را که واگذار نمی‌کنید، حداقل سر و سامان بدهید.

عمران‌زاده: استقلال تا ۱۴۰۰ نابود می‌شود

وی با انتقاد از مسعود سلطانی‌فر گفت: آقای وزیر! عالم و آدم می‌دانند شما پرسپولیسی هستید، برانکو خودش گفته از وزیر ورزش تا خیلی از مسئولان فعلی در دولت پرسپولیسی هستند. پسر شما هم اعتراف کرده که پرسپولیسی است. باز هم دم مازیار ناظمی (مدیر روابط عمومی وزارت ورزش) گرم که گفت طرفدار تیم ملی است. به امام حسین (ع) قسم‌تان می‌دهم که همه چیز را علنی نکنید. فردا به قطری‌ها ببازیم، بر سر ما می‌کوبند. در اسکوبورد نمی‌نویسند، استقلال تهران، می‌نویسند استقلال ایران.

مدافع پیشین استقلال خاطرنشان کرد: پیشکسوتان ما فقط نگاه می‌کنند و چیزی نمی‌گویند، اما آقای افتخاری، لطفا مصاحبه کن و بگو مشکل چیست. سال گذشته به موقع تغییر و تحول ایجاد کردید و با آوردن شفر قهرمانی حذفی نصیب استقلال شد، اما الان وضعیت چطور است؟ دیگر هواداران استقلال با قهرمانی جام حذفی و حتی برد در دربی قانع نمی‌شوند. هواداران قهرمانی لیگ برتر یا آسیا را می‌خواهند. هوادارای که زیر باران به ورزشگاه می‌آید، حقش نیست که این گونه تیمش نابود شود.

عمران‌زاده اضافه کرد: مهدی رحمتی و آرش برهانی شاهد هستند که با من جوجه کبابِ علی فتح‌الله‌زاده با استقلال تمدید کردم. قرار بود برای دعوا پیش فتح‌الله‌زاده بروم، اما نمی‌دانم فتح‌الله‌زاده مهره مار داشت یا هر چیز دیگری که قراردادم را تمدید کردم. همان سال تراکتورسازی زمان رسول خطیبی دو برابر استقلال به من پول می‌داد که امیر قلعه‌نویی در گفت‌وگو با یکی از رسانه‌ها گفت از هر کسی انتظار داشتم، اما از حنیف نه. خیلی زود با علی نظری جویباری تماس گرفتم و گفتم کجا هستید که بیایم نزد شما. نظری جویباری هم به کنایه گفت ستاره سهیل شدی که پیدایت نمی‌کنیم؟ رفتم دفتر جویباری و سفید امضا کردم. قراردادم برای سالی که 8،9 گل برای استقلال زده بودم، 900 میلیون بود، اما سال بعد 800 میلیون بستم. بازیکنان هم باید معرفت خرج بدهند و راه بیایند. البته روزبه، سیدمجید حسینی و ابراهیمی حق دارند تا بلایی سر ما آمد، سر آنها نیاید.

عمران‌زاده با بیان اینکه استقلال به نوعی منفجر شده، افزود: تیم نصف و نیمه راهی ترکیه شده است. چه کسی از این وضعیت ضرر می‌کند؟ بازیکن یا مدیر؟ این هواداران هستند که بیشتر از همه ضرر می‌کنند. هوادار است که باید منزلش بنشیند و با دیدن این وضعیت حرص بخورد. هواداری که باید هزار تومان هزار تومان جمع کند و با موتور دوستش بیاید ورزشگاه و تیم را تشویق کند. آقای بازیکن، به خاطر هواداران، قیمت‌ها را کم کنید.

عمران‌زاده: استقلال تا ۱۴۰۰ نابود می‌شود

وی باز هم اشاره‌ای به وزیر ورزش کرد و گفت: آقای وزیر، لطفا عکس‌العملی نشان داده و به عنوان رئیس مجمع دستور رسیدگی بدهید. مگر می‌شود پرسپولیس یار بگیرد و به تیم‌های دیگر بدهد، اما ما نتوانیم بازیکن بگیریم؟ شنیدم وریا غفوری سفید امضا کرده که البته پشیمان می‌شود، اما باز هم دمش گرم. فکر کنم با این شرایط تا سال 1400 و در دولت فعلی، استقلال نابود شود. 12 روز دیگر لیگ شروع می‌شود، معلوم نیست در خط دفاعی و خط هافبک استقلال چه کسانی بازی می‌کنند؟ وقتی ابراهیمی رفت باید بازیکنی در سطح ابراهیمی یا یکم پایین‌تر بیاورید نه بازیکنی که سطح فنی‌اش 10 برابر پایین‌تر است.

مدافع پیشین استقلال در ادامه به تسنیم گفت: چطور پارسال پول بود، اما امسال ندارند؟ اسپانسر کجاست که این همه برای پیامک تبلیغ می‌کرد؟ مگر همان پیامی که پرسپولیسی‌ها می‌دهند، استقلالی‌ها نمی‌فرستند؟ چطور پرسپولیس توانسته سروش رفیعی، مهدی ترابی، مهدی شیری و مهدی شریفی را بگیرد، اما استقلال نه؟ البته رفیعی با دلش آمده است، بازیکنان ما از جمله روزبه و امید، دلی هستند، اما باشگاه هم باید تکانی بخورد. بازیکنی که 500 میلیون طلب دارد، با چه امیدی قراردادش را تمدید کند؟ اسپانسر باشگاه چه کار می‌کند؟ چرا اسپانسر در برنامه تلویزیونی مانور می‌دهد؟ تا زمانی که این دولت باشد، پرسپولیس راحت همانند دو سال گذشته قهرمان می‌شود.

عمران‌زاده عنوان کرد: آقایان! حقوق‌ها که کم شده، دلار سه هزار تومانی 10 هزار تومان شده و فقط ورزش دلخوشی مردم است، این دلخوشی را از آنها نگیرید. با این شرایط اقتصادی، حق هواداران استقلال این نیست. آقایان! از آه هواداران استقلال بترسید، تیم محبوب‌تان را بالا بردید، اما کاری کنید که استقلال هم بالا بیاید. مسئولان پرسپولیسی دولت و وزارت ورزش، اجازه دهید مردم دربی را با لذت ببینند. با همه این حرف‌ها استقلال شیر است و شیر حتی اگر پیر باشد باز هم شیر است مثل دربی سال پیش که یقه پرسپولیس را گرفت. آقایان، هر چه ظلم کنید، هواداران استقلال جریحه‌دار می‌شوند، انگیزه بازیکنان فعلی بیشتر شده و کاری می‌کنند که پشیمان شوید.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 120
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:52 - 1397/04/22
چرا این همه چرت گفتی حنیف معلومه خوب سوختی
Iran, Islamic Republic of
00:53 - 1397/04/22
واقعا گل گفتی حرف دل همه هوادار ها رو گفتی درود به شرفت
United States
00:56 - 1397/04/22
چی میگی فازت چیه ؟؟؟بازیکنان پرسپولیس اگه قهرمان شدند به خاطر عرضشون بوده. تو هم برو کشکتتو بساب......
Iran, Islamic Republic of
00:58 - 1397/04/22
باز دمتگرم تو حرف دل مارو زدی وگرنه که پیشکسوتای ما همه خوابن
ماهوادارو انقد این مدت حرص خوردیم که جون به لبمون رسیده آخه چقد باید توسط این پرسپولیسیا مسخره بشیم که بگن شما کلا محرومین باز ما ۴تا بازیکن گرفتیم استقلال نگرفت به خدا خسته شدیم
آقای افتخاری اگه نمیتونی برو
بازم دمتگرم حنیف
Iran, Islamic Republic of
00:58 - 1397/04/22
چرت گفتن از استعدادهای خوب کیسه تنان هاست.
Iran, Islamic Republic of
00:58 - 1397/04/22
آقای عمران زاده یادت رفت عمدا باعث نابودی راه آهن و صبای قم شدی باپنالتی های عمدی که به استقلال دادی...بعدش هم دوهفته پیش که پندارتایمت شبانه ترقه میزد یادت رفت
Iran, Islamic Republic of
00:58 - 1397/04/22
دمت گرم حنیف شیر مادرت حلالت .
الحق که غولی
Iran, Islamic Republic of
00:59 - 1397/04/22
احتیاجی نیس خودتو با این حرفای صد من یه غاز محبوب استقلالیا بکنی . شما قبلنا خودتو به همه ثابت کردی . میخوای قهرمانیهای پرسپولیس رو لوث کنی با این حرفات .
مگه همین استقلالیا نرفتن دم وزارت ورزش که منصوریان مربی استقلال بشه . مگه بهترین ستاره ها رو با قیمتای نجومی چند برابر نیاز تیم نگرفت که برا پرسپولیس بازیکن نباشه برا قرارداد . مگه همتون رجز نمیخوندید حالا که بعد از صدوپنجاه میلیارد هزینه هیچ پخی نشدید از فیفا بگیر بیا پایین همه پرسپولیسی شدن و شما هم مظلوم . بابا سنگ پا جلو کیسه کشا هیچه ....
پاسخ ها
حمید دکوراد
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۳
دمت گرم خوب گفتی
Iran, Islamic Republic of
01:00 - 1397/04/22
جای این چرت و پرتا وگیر دادن به وزیر ورزش از مدیر عامل و پندار تایم بی عرضه تو ن انتقاد کنید که بدون اجازه شوفر بازیکن گرفتن از شوفر انتقاد کن که تیم و دیر تمرین داد چ ربطی به وزیر داره
Iran, Islamic Republic of
01:01 - 1397/04/22
ببند بابا ...خوبه همه خرج ها رو شما میکنین ...تقصیر خودتونه همیشه بازیکن مصدوم میخرین چیکار به وزارت داره ... پارسال چندتا بازیکن خریدید درصورتیکه پرسپولیس تعداد کمتری خرید ولی شما کلا نمیتونید نتیجه بگیرید
France
01:01 - 1397/04/22
حرفای چرند اینو چرا گذاشتین!!!؟؟استقلال پارسال چند برابر پرسپولیس پول خرج کرد حالا نتیجه شو میبین
Iran, Islamic Republic of
01:01 - 1397/04/22
دمت گرم اقا حنیف که حرف دل تاج ها رو زدی.
لعنت بر دار و دسته لنکی که کمر به نابودی استقلال بسته اند و انقد تابلو دشمنی دارند که همه متوجه شدند.
اقای لنگی بترس از روزی که تو خیابان یا حتی تو دفتر کارت یقه تو بگیریم.
لعنت خدا بر دشمنان تاج کبیر
Iran, Islamic Republic of
01:03 - 1397/04/22
خجالت بکش کیسه کش ها که ۲تا۴ صبح قرارداد میبستن
Iran, Islamic Republic of
01:03 - 1397/04/22
عجب...
چطور پارسال و پیارسال که با بسم الله و‌صلوات ، داش علی منصوریان رو آوردید و گفتین علیمنصور داعاشمونه!!!!! حرفی از وزیر پرسپولیسی نبود؟؟؟ همون اول فصل رفتید ته‌جدول و هدفتون بقا توی لیگ برتر شد.
چطور وقتی دربی برگشت پارسال که پرسپولیس ضعیف ترین بازی کل لیگش رو انجام داد و ترکیبش عجیب ترین ترکیب فصلش بود(امیری بازیساز بود ، فرشاد رفته بود چپ ، ...) و خیلیا گفتن این بازی ، سفارشی بوده وزیر پرسپولیسی نبود؟؟؟؟
چطور اول فصل امسال و پارسال شب و نصف شب بمب ترکوندید و کری میخوندین وزیر پرسپولیسی نبود؟؟؟
چطور وقتی ۴تا ملی پوش دادین تیم ملی همه چی خوب بود اما حالا که بازیکناتون با پیشنهادای خوب و پر پول مواجه شدن ، وزیر پرسپولیسی شد؟؟؟
به‌گفته اکثر کارشناسا فصل قبل بیشترین نفع داوری مال استقلال بود و پرسپولیس جزو تیمایی بود که بیشترین ضرر رو از داوری دید.چرا وزیر پرسپولیسی فکری بحال داوری نکرد؟؟؟؟
نه داداش ، خودتم خوب میدونی داری آب رو گل آلود میکنی.
اینکه ابراهیمی و حسینی رفتن چه ربطی به وزیر داره آخه؟؟؟
اینکه ترابی و سروش از بچگی پرسپولیسی بودن تقصیر وزیره؟؟؟؟
اینکه سام‌کن رو از سپیدرود گرفتین و شفر نخواستش تقصیر وزیره؟؟؟؟
حتما انتظار داری وزیر همه کاراشو بذاره زمین بیاد براتون بازیکن بخره ، مربی بیاره ، با تیام مذاکره بکنه ، خودشم تیم رو اردو ببره آخرشم بگین وزیر پرسپولیسیه!!!!!!!
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۱۶:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۳
کم چرند بگو لنگی حقیر
Iran, Islamic Republic of
01:04 - 1397/04/22
این همه دولت به کیسه کمک کرد و ارز دولتی داد و همه جوره هوای کیسه رو داشت. حالا این بازیکن معمولی اومده درباره سرورش حرف میزنه و کل دولت رو پرسپولیسی میدونه؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
01:05 - 1397/04/22
دمت گرم حنیف ــ تیم دولتی واجبتره انگار
Iran, Islamic Republic of
01:06 - 1397/04/22
ان شاالله،چون چشم دیدن پیشرفت سرورتونو ندارید.
Iran, Islamic Republic of
01:10 - 1397/04/22
چی
زدی حالت طبیعی نیست ،زمان احمدی نژاد یادت رفته با سرورتون چه کردن،،،،،پرسپولیس قهرمان میشه چون حقشه،،،،،همین جام حذفی هم با هزار اما واگر بهتون دادن،،،،،،اگه سوزش شدید داری کالاندولا بزن
Iran, Islamic Republic of
01:12 - 1397/04/22
یه تیم یازده نفره بیشتر بازیکن گرفتن هنوزم مینالن این سوزش بخاطر چیز دیگست
Iran, Islamic Republic of
01:12 - 1397/04/22
فازت چیه تا چند روز پیش نصف شب با بازیکن قرارداد میبستین وزیر پرس نبود حالا که سر مربی تیمتون دنبال خوش گذرونی بود الا یادش افتاد بیاد بالا سر تیم الا وزیر قرمز شد
Iran, Islamic Republic of
01:13 - 1397/04/22
بروگم بشو امسال تو تیم به این روز کشوندن
Iran, Islamic Republic of
01:15 - 1397/04/22
یه مشت حرفهای بی اساس و بدون دلیل
Germany
01:16 - 1397/04/22
دمت گرم حنیف با تعصب . قشنگ معلومه لیگ رو مهندسی کردن . استقلال بکنار مگه میشه این همه تیم خصوصی و شهرستان هم یدفعه با مخ بخورن زمین ؟ واقعا عجیبه . قدرت رسانه پرسپولیس قویه وگرنه اگر استقلال شرایط امروز حمایتی بینظر پرسپولیس رو داشت تمام رسانه ها به استقلال لحظه ای مثه فصل آخر قلعه نوعی حمله میبردن و حاشیه سازی میکردن .آقا استقلال و تیمای شهرستانی حمایت اضافی نمیخوان حمایت برابر برای رقابت سالم میخوان همین .تو رقابت سالم پرسپولیس قهرمان شد نوش جونش نه اینجوری دیگه
Iran, Islamic Republic of
01:17 - 1397/04/22
عامل اصلی ضعیف شدن استقلال تو وامثال تو بودن.
Iran, Islamic Republic of
01:18 - 1397/04/22
انگار وزیر اومده تو پرسپولیس بازی کرده قهرمانش کرده، همش نتیجه زحمت خودشون بوده، دنبال محبوبیتی آقای عمران زاده؟ خنده داره واقعا
Iran, Islamic Republic of
01:20 - 1397/04/22
انگاربه تک تک تیما پول دادن ک ب پرسپولیس ببازن تا قهرمان بشه، مدیرای استقلال بی لیاقتن چ ربطی ب پرسپولیس داره
Iran, Islamic Republic of
01:20 - 1397/04/22
دمت گرم خدااایی حرف دلمو زدی. این لنگی ها از خدا نمیترسن . ایشالله که خدا به زمین گرم بزنتشون.
Iran, Islamic Republic of
01:22 - 1397/04/22
به پرسپولیس چه هرچی بیلیاقت توی استقلالن،حالت خوب نیستا
United States
01:23 - 1397/04/22
حنیف چقدرررر حرفات حرف دل همه ماهاست.....
Iran, Islamic Republic of
01:24 - 1397/04/22
بازیکنان نمیدونندمعرفت چندتانقطه داره.معرفت براشون مثل پول سه تا نقطه داره.دم ما گداوگشنه ها گرم.
Iran, Islamic Republic of
01:24 - 1397/04/22
توچراخودتومیکشی توکه دیپورت شدی وبااین کاسه لیسی دعوتت نمیکنن بری کیسه. خخخ.
Iran, Islamic Republic of
01:25 - 1397/04/22
تو هنوز زنده ای ،سوتی الملک ؟
Iran, Islamic Republic of
01:32 - 1397/04/22
مثل اینکه الان 2ساله استقلال 10برابر همه تیم ها خرج دست دولت گذاشته پارسال تیم منصوریان پرخرج ترین تیم تاریخ فوتبال ایران بود هنوز کسی داریوش شجاعیان یا تیام و خیلی ها رو که با قرارداد بی سابقه اومدن فراموش نکرده هرچی بازیکن دله میلیاردی میاره اما بازم ....میزنه گناه وزارت ورزش چیه اخه؟؟ برو تحقیق کن آقای فرت ببین تو این دو یا سه ساله کی میلیاردی خرج کرده از بیت المال پس علکی شعر نگو آدم!!!
Iran, Islamic Republic of
01:36 - 1397/04/22
....ازیکطرف میگی بازیکنها بایدکمتربگیرنندازطرف دیگه میگی وریا سفیدامضاکرده پشیمان میشه.زمان شما دلار۳هزاربودنهصدتامیگرفتی الان دلارشده۱۰هزاریعنی ۹۰۰شماان موقع۳برابرپول الان بود.الان اینها نهصدمیلیون میگنند۹۰۰تا.یعنی۹۰۰میلیون راپولی نمیدونند
Iran, Islamic Republic of
01:36 - 1397/04/22
من که نفهمیدم استقلال شیره یا تا 1400 نابود میشه
United Arab Emirates
01:37 - 1397/04/22
آیکیو پرسپولیس اگه واسه سروش و ترابی مجموع هفت میلیارد داده باشه که نداده به پولی که کیسه واسه فقط تیام میخواد بده نمیرسه تازه مالیات رو هم میدن هر وقت عشقش کشید هم میتونه بره
Iran, Islamic Republic of
01:38 - 1397/04/22
تیم استقلال اورزه نداره بازیکناشو حفظ کنه یا بازیکن باکیفیت جذب کنه چرا می اندازید گردن وزیر ورزش؟ یا میگید پرسپولیس رو بیشتربهش می‌رسند
Iran, Islamic Republic of
01:38 - 1397/04/22
دمت گرم حنیف جان حرف دل مارو زدی .من کار به پرسپولیس ندارم.چرا تکلیف استقلال رو معلوم نمیکنید .مگه نباید این بچه ها از حیثیت فوتبال ایران دفاع کنن
France
01:50 - 1397/04/22
وقتی گله ای نصف شب بازیکن می گیرند به پرسپولیس چه ربطی داره
اگه پول ندارند چطور شش میلیارد به تیام میدن
نالایقی و زدو بندها چه ربطی به وزیر داره
Iran, Islamic Republic of
01:54 - 1397/04/22
خیلی ببخشید عمرزاده و امثال شما ها
میدونید که چرا تیمتون به این روز گرفتار شده چون همش دوست دارید عین پرسپولیس بازیکن بگیرید
چیکار وزیر ورزش داره ؟؟
چطور اون موقع ها که چهار برد پست سر هم با باند بازی و فوتوشاپ و کثافت کاری بردید حرف نزدید؟؟
بازیکن دوست نداره بیاد تو تیم شما بازی بکنند مگه زوره ؟؟؟
اینکه ابراهیمی سر از یه تیم دیگه درمیاره نشون از بی عرضه گی خودتون داره نه وزیر
لطفا آقای وزیر از این آقایان و باشگاه کیسه شکایت بفرمایید که همینطوری نیان تهمت بزنند
عرضه دارید بیاید قهرمان بشید نه هی سنگ میندازبد جلوی سرورتون
Iran, Islamic Republic of
01:56 - 1397/04/22
ساقیت کیه ؟چی زدی بابا؟ یکم آرومتر .اینقد حرص نخور یوقت میترکی خخخخ
Iran, Islamic Republic of
01:57 - 1397/04/22
درود خدا بر حنيف! باور کن جایتون توی استقلال خالیه.
Iran, Islamic Republic of
01:58 - 1397/04/22
خواهشاً شماخوری نکن واسم پرسپولیس رونیار اگه مدیرتون بی عرضه است به وزبر وپرسپولیس چه ربطی داره
Iran, Islamic Republic of
02:03 - 1397/04/22
چرا اینقدر چرت و پرت میگی
آه طرفدار استقلال ... یعنی چه ؟
خدا مقداری عقل بهت بده ّ
وزیر پرسپولیسی .. دولت پرسپولیسی ....
توهم زدی ...
در عمل وزیر و اطرافیانش نشان دادند که قرمزند یا آبی.....
برو یقه پندارتایم یا افتخاری پرافتخار رو بگیر
خیلی مظلوم نمایی کردی
یه لحظه تو رو با برادران مظلوم فلسطینی اشتباه گرفتم
Iran, Islamic Republic of
02:15 - 1397/04/22
تو هم یکی هستی مثل فتح الله زاده ...دروغگو راحت قسم میخوری ..
بعد ابله همون تیام اندازه کل بازیکنای ما پول گرفته..بعدشم
سال قبل شما چقدر بازیکن گرفتید ..اندازه ۳ تا تیم بازکن گرفتید
Iran, Islamic Republic of
02:25 - 1397/04/22
پولو تو میگری ,از هوادار خرج نکن, هوادار اگر عقل داشت برای این فوتبال پولی خرج نمیکرد و ورزشگاه نمی اومد
Iran, Islamic Republic of
02:27 - 1397/04/22
والا تا وقتی که بازیکن میگرفتن که خبری از وزیر پرسپولیسی نبود ، حتی دلار دولتی هم واسه بازیکنا و اردو خارجشون گرفتن باز وزیر پرسپولیسی نبود
حالا که بخاطر بی کفایتی مدیراشون بازیکنای خوبشون دارن میرن و مدیرا هم بازیکنای مورد نظر مربی رو نگرفتن صداشون در اومده . فک کنم دیده جا خالی شده میخواد یه کاری کنه باز ببرنش استقلال
بی کفایتی مدیراتونو گردن بقیه نندازین . چرا نمیگه همین اسپانسر اول فصل به استقلال پول داد؟ یا پارسالم همینطور؟
اینارو نمیشه نفهمیده باشه ، فقط الان اب گل الوده ، میخواد ماهی بگیره
ما هم از مدیرامون انتقاد داریم ، پرونده گولچ که نباید میباختیم و حتی پرونده طارمی
درمورد بدهی هم که باز احتمالا بی اطلاعه . بیشتر بدهی های پرسپولیس و استقلال بدهی مالیاتی هست نه بدهی به اشخاص . توی تمام این سالا هزینه های باشگاه ها از درامداشون بیشتر بوده ولی به جای اینکه فرم خوداظهاری مالیاتی پر کنن و بفرستن برای اداره مالیات ، فرمی نفرستادن ، اداره مالیات هم به صورت علی الراس هر سال براشون بدهی منظور کرده که اگر مدیرا کارامد باشن این بدهیایی که به این دلیل به وجود اومدن تمامش باید صفر شن ، چون وقتی سودی نبوده و همیشه زیان بوده قاعدتا مالیاتی هم وجود نداره .
Iran, Islamic Republic of
02:35 - 1397/04/22
حرف حنیف از سر عقده است .همه پشت هیئت مدیره باشیم
Iran, Islamic Republic of
02:37 - 1397/04/22
آقا خجالت بکش دست از این خاله زنک بازیها و فراکنی‌ها بردار استقلال پارسال گرانترین تیم لیگ بود و افتخاری خودش در برنامه نود اعلام کرد که با روابطش از طریق جهانگیری معاون رئیس جمهور برای استقلال پول میآورد و به شجاعیان نزدیک پنج میلیارد پول دادن وهمه ستارهها را جذب کردن ولی نتیجه نگرفتم.امسال هم که اول استقلال نصفه شب بازیکن میخرید چطور اون موقع وزیری پرسپولیسی نبود حالا که پرسپولیس دوتا بازیکن خرید وزیر پرسپولیسی شد.در ضمن امسال بانک مرکزی چند هزار دلار ارز دولتی به استقلال داد ولی به پرسپولیس نداد چون استقلال تیم حکومتی است.
Iran, Islamic Republic of
02:46 - 1397/04/22
تیمی که پیشکسوتش اینقدر بی انصاف و دروغگو باشه ازش هیچ انتظاری نیست و از ریشه خراب هست .وقتی کم میارن میگن وزیر پرسپولیسی هست.استقلال فقط به تیام شانزده میلیارد پول داده که بودجه یک سال یک تیم هست و هشت میلیارد هم به جباروف پس این پولا از کجا اومده در ضمن استقلال حاضر شده مالیات این دو را نیز بدهد که چهار میلیارد هست و خلاف قانون میباشد پس اقای نحیف عمران زاده قبل از این که حرف بزنی کمی اطلاعاتت را ببر بالا
Iran, Islamic Republic of
02:56 - 1397/04/22
اخه شیشتقلال و با پرسپولیس مقایسه میکنن
Iran, Islamic Republic of
02:56 - 1397/04/22
بابا شما استقلالیا خیلی پر رویید.گندمیزنیت میگی وزیر پرسپولیسیه.اگه وزیر پرسپولیسیه چرا دلار دولتی میرسه به کیسه.چرا قراردادهای چندمیلیاردی چندساله مال بازیکنهای تیم کیسه اس.مثل جباروف تیام شجاعیان و.... ازنظر فنی و تاکتیکی به پرسپولیس نمیرسید مغلطه نکنید توروخدا شما کوچیک شدید چندساله اینو دیگه گردن وزیر نندازید
Iran, Islamic Republic of
03:05 - 1397/04/22
دمت گرم بچه غول کاش همه مثل خودت باشن
Iran, Islamic Republic of
03:09 - 1397/04/22
خیلی نفهمید...پرسپولیس مدیر دار
Iran, Islamic Republic of
03:10 - 1397/04/22
ببینید چه کسی داره نظراتش را بیان میکنه!!!! حنیفی که چهار کلاس سواد نداره و اسمش هم نمیتونه بنویسه!!!آقای بیسواد فصل قبل تیمتان کیسه دو برابر پرسپولیس بازیکن گرفت و هزینه کرد.بازیکنانی که ارزش صد میلیونی داشتن ،میلیاردی گرفته!!!مشکل کیسه پارسال این بود که مدیران و سرمربی کیسه نگاه میکردن که برانکو و پرسپولیس کدوم بازیکن را میخواد تا باهاش قرارداد ببندن،نگاه به نقاط ضعف و قوت تیمشان نداشتن،فقط و فقط بازیکنان مد نظر پرسپولیس را میخواستن.در ضمن طرفدار پرسپولیس دو برابر کیسه هستن و اوناییکه پرسپولیس هستن شعور فوتبالی دارن ،چیزی که کیسه ها ذره ایی از اون ندارن.
Iran, Islamic Republic of
03:11 - 1397/04/22
دیگه رنگ استقلال و پوشیدن پیراهنش رو نمی‌بینی ،...
Iran, Islamic Republic of
03:33 - 1397/04/22
حنیف واقعا آدم بدبختی هستی چاپلوسی تا کی بیچاره
Iran, Islamic Republic of
03:46 - 1397/04/22
دم خدات گرم ... الحق که از مکتب حجازی ها و تاجی ... شیر مادرت حلالت باشه حنیف ...
United Arab Emirates
04:05 - 1397/04/22
احسنت به غیرتت....خدا لعنت کنه این عوضی های لنگی رو.....
Iran, Islamic Republic of
04:23 - 1397/04/22
آخه 24میلیاردفقط پول تیام وجبارفتونه چطور میگه فدراسیون پرسپولیسیه اخه به فدراسیون چه که بازیکون میگیرین بعد معلوم میشه مصدوم بود اخه بازیکنانتون به خاطر پول رفتن البته حقشونه وقتی یکی16میلیاردگزفته اونا هم که ملی پوشن میخوان
United Arab Emirates
04:28 - 1397/04/22
عزیزم انقدر تند نرو یاتاقان میزنی.وقتی مدیرشما نمیتونه قرارداد درست حسابی با تیام ببنده واون بیاد و بدرخشه ویکم پول بده باشگاه بره چه ربطی به پرسپولیس داره.مدیران شما شبانه بمب میترکوندن صبح عکس میزاشتن چه ربطی به وزیر داره؟نمونش بیرانوند میخواست بیاد استقلال مدیرتون سید مهدی رحمتی روخرید بعد بیرانوند پیشرفت کرد حالا هم اگه بره باشگاه به درامد خوبی میرسه این چه ربطی به پرسپولیسی بودن وزیرو پسرش داره؟شما دوغت روبنوش عزیزم!!!که میخوای بااین نظرات هنوز خودتو مطرح نگه داری!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
04:42 - 1397/04/22
یه چیزی مبگم یواش بخندید.پندار تایییییییم.

خخخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
05:01 - 1397/04/22
اگه مسئولین پرسپولیسی بودندپنجره نقل وانتقالات تابستانی را ازادمیکردندداری میسوزی که ازاستقلال بیرونت کردند وبرات تره خردنمیکننداینقدرپاچه خواری نکن برو کیسه کشی کن کیسه کش
Iran, Islamic Republic of
05:20 - 1397/04/22
مردم را چه فرض کردی توهم ردی از بس زد و بند در استقلال است همه بازیکنانش فراریند چه ربطی به بنده خدا وزیر دارد تا دیروز که باد داشتید 4 ملی پوش دارید خوب این نتیجه بازی در جام جهانی است بازیکن دنبال پول میرود اما دوست داشتید ترابی و رفیعی را با دستبند تحویل استقلال دهند
Iran, Islamic Republic of
05:22 - 1397/04/22
خیلی از قهرمانیهای پرسپولیس سوختی داری حرف مفت میزنی، یادت رفته دوره دولت احمدی نژاد که خودش طرفداراستقلال بود پرسپولیس نابود کردن، برو پی کارت
Iran, Islamic Republic of
05:25 - 1397/04/22
درود به شرفت.خدا جای حق نشسته
جواب لنگیا با خود خدا
Iran, Islamic Republic of
07:14 - 1397/04/22
چرا نظرات من چاپ نمیکنی معلومه که او هم کیسه کشی
Iran, Islamic Republic of
07:23 - 1397/04/22
چرت نگو کیسه جان عرضه ندارند بازیکن خوب بگیرن کار به ارتش سرخ نداشته باش
بعدش مگه بازیکن خوب مغز خر خورده که بیاد کیسه کشی کنه
Iran, Islamic Republic of
07:23 - 1397/04/22
چراحرف بیخودمیزنی ازوقتی که ده نفره توده دقیقه پوکوندنت عقدای شدی هرآدم عاقلی اینومیفهمه به قول خودت بدهی پرسپولیس دو برابر استقلاله پس چطور ادعا میکنی به این تیم کمک شده نه جونم اونایی که اومدن ازبچگی عاشق پرسپولیس بودن حالا اگه بازیکنی دوست نداره بیاد کیسه وزیر بره منت کشی کنه
Iran, Islamic Republic of
07:52 - 1397/04/22
نحیف عمران زاده پرسپولیس دو برابر کیسه تو سامانه پیامکی هوادار دار یعنی طرفداران تراختور و کیسه رو بزاری رو هم میشه برابر پرسپولیس پس زر مفت نزن نشون به اون نشون که خودت تو چنتا از دربی ها گفتی بریم از افغانستان تماشاگر بیاریم تا جایگاه کیسه خالی نمونه ...این حرفهای وزیر پرسپولیسی دیگه خز شده همه عالم و ادم میدونن همین وزیر مجوز بهتون داده بیست میلیارد هزینه تیام کنید ...حالا خوبه هنوز دو روز از خبر کمک وزارت ورزش با ارز دولتی به کیسه نگذشته همینطور پرداخت غیر قانونی مالیات ...خود افتخاری بنده خدا اعلام کرد ما میخواستیم چهار میلیارد به امید ابراهیمی بدیم ولی نموند این یعنی چی ....باز ما دوتا خرید کردیم اونم وسط فصل میان پرس اینها یقه جر دادن جرات رقابت ندارین از تیم محروم پرسپولیس میترسین چرا چرت و پرت میگین خخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
08:49 - 1397/04/22
بی عرضه گی مسولان استقلال چه ربطی به وزارت ورزش داره اخه تو که خودتو با خفت از استقلال بیرونت کردند همین طوری بابی سوادی کامل یه چیزی می گی
United Kingdom
09:02 - 1397/04/22
خدا دست تورو برای استقلال حفظ کنه
Iran, Islamic Republic of
09:14 - 1397/04/22
چرا شعر میگی زورتون نمیرسه چرا حرف مفت میزنید سه ساله استقلال نقل و انتقالات رو قبضه کرده یه امسال معلوم نیست چه گندی زدن همه چیز رو پرسپولیس کن
Iran, Islamic Republic of
09:20 - 1397/04/22
چقدر حرف میزنی؟ آقای حاشیه !
United States
10:02 - 1397/04/22
این کیسه کشا چرا اینقدر مغزشون پوکه اولا اگر وزارت هوای چرتقلال رو نداشت الان خودت بخاطر تبانی و دادن پنالتی و اخراج تابلو به تیم کیسه باید محروم باشی و نتیجه بازی غیر از اون میشد که تیم صبا بره دسته یک
دوما هنوز مغزت توی اون کله گنده ت خوب رشد نکرده که بفهنی قراردادهای پرسپولیس ثبت نشده پس رسما بازیکنی نگرفته
سونا اسپانسر چرا باید یکی باشه چون در واقع تیم کیسه رو کردن تو پاجه اسپاتسر تا بتونن با پرسمولیس قرارداد ببندن که باید به تعداد هواداراشون نگاه کنی که چقدر تفاوت دارن پس پرداختی هم یکسان نیست
چهارما برو بابا بدبخت کیسه کش
Iran, Islamic Republic of
10:40 - 1397/04/22
ننگ بر رسانه های لنگی
ننگ بر کسانی که سالهاست بر علیه مکتب بزرگ تاج برنامه ریزی کردند....
Iran, Islamic Republic of
10:50 - 1397/04/22
تو هم زور زدی بلکه خودتو به هوادار بندازی.اگر یه زره فهم داشتی این حرفارو نمیزدی هی پرسپولیس پرسپولیس . مگه پرسپولیس چکارت کرده البته؟‌‌؟؟ مدیر لایق مربی کار بلد و بازیکن عاشق تیم و پیراهن و هواداریکه فقط بفکر تیمشه شده عامل موفقیت پرسپولیس . با این حرفات همه نالایقیهای تیمتو ماسمالی میکنی هزار البته بفکر افتادی که بلکه دلشونو بدست بیاری و چند صباحی بری اونجا توپ بزنی !!! پرسپولیس پرسپولیس ،وجدان داشتی تیم های دیگرو میگفتی که مثل تیمای عربی خرج میکنن باز حرفی بود. تو وامثال تو استقلالو نابود کردن بجای چاره اندیشی فقط خاک پرسپولیسو بسرتون بریزید .خیلی کوچکی
Iran, Islamic Republic of
10:54 - 1397/04/22
آقای عمران زاده چقدر پرسپولیسیا زمان دولت احمدی نژاد حرص خوردن و شما و هواداراتون نیشتون تا بناگوش باز بود خیال میکردین حالا یه کسی شدین و هیچکس حریفتون نیست چقدر خون دل خوردن هوادارای پرسپولیس اون موقع که مفت مفت جام میدادنتون مثل جام حذفی امسال مشکلی نبود الان وزیر پرسپولیسی شده برین خجالت بکشین یه کم چرت و پرت هم نگین پرسپولیس اگه 2 سال داره قهرمان میشه از قدرتمند بودنش هس وگرنه ما که بازیکن 20 میلیاردی نداشتیم الان هم که وضع باشگاتون اینجوریه تقصیر خوتون هس مگه وزیر گفت که امید نیاد استقلال یا بقیشون ترابی و سروش هم که نیومدن پرسپولیسی بودن آقااا دوست ندارن بیان استقلال حالا هرچی بازیکن خوب تو لیگ هس پرسپولیسی هس و دیگه نمیشه کاریش کرد شما برین از پندار تایم و افتخاری پرز سوال کنین
Iran, Islamic Republic of
10:59 - 1397/04/22
... هیچ کس یادش نرفته چطور جلو کیسه پنالتی دادی با همون گل صبا افتاد.بعدشم مگه وزیر ب توفیقی گفته با 15تا بازیکن مصدوم قرارداد ببند..پرسپولیس 3تا از فیکس هاشو از دست داد 4تا گرفته اونم نیم فصل میتونه استفاده کنه ...
Iran, Islamic Republic of
11:00 - 1397/04/22
چقد بفکر استقلالی و مردمی تا دیروز .......حالا شدی کسی که دلش بحال مردم هوادار بسوزه عجیبه واقعا" آخر دنیاست
United States
11:48 - 1397/04/22
از سوپر جامی که باید بخاطر برنانه ریزی سوگلی وزارت ورزش لغو بشه چه خبر؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
12:03 - 1397/04/22
باز جو گیر شدی چهارتایی؟؟؟ پول مالیات بازیکنای خارجی کیسه از کجا تامین شد؟؟؟ در صورتی که تولیدکنندگان کشور درگیر بحث قیمت دلار هستند اقایون به راحتی بی خیال قانون با ارز دولتی بدهی هاشون رو میدن بعد انگ پرسپولیسی بودن به وزیر میزنن.ضمنا اون موقع که توفیقی نصف شب راه به راه با بازیکنای درپیت قرارداد میبست و پرسپولیس درگیر بسته بودن پنجره بود راه به راه کامنت میزاشتید آهسته خوشحالی کنید شاید پنجره ای بسته باشد!!! پس چی شد اون پندار تایمتون؟؟؟؟
United Kingdom
12:13 - 1397/04/22
.پرسپولیس سرورته شیشتاقلالی
Iran, Islamic Republic of
13:12 - 1397/04/22
درود بر این تعصب وغیرت.وصدحیف بر این وزیر
Iran, Islamic Republic of
13:26 - 1397/04/22
دمت گرم بچه غول بازیکن دیگه پولکی شده عشق به پیراهن باشگاه عشق به هوادار دیگه معنا نداره عمرا بتونیم حنیف و برهانی وغیره تو باشگاه پیدا کنیم بازم دم شماها گرم
Iran, Islamic Republic of
13:36 - 1397/04/22
خوبه خودت میگی اسپانسرشون یکی وزیر چکار کنه وقتی مدیر استقلال با بازیکن استقلال مذاکره نمیکنه حتما براشون بصرفه نیست بازیکن جدید بهتره براشون، وزیر که نمیتونه بیاد با ابراهیمی مذاکره کنه عزیز،
خودتم کم پول نگرفتی از استقلال با اون همه پنالتی و اشتباه که داشتی
Iran, Islamic Republic of
14:36 - 1397/04/22
اقای نحیف بازیکنای کیسه به خاطر پول تیمشون رو دو هفته مونده به لیگ ول میکنن تقصیر وزارت ورزشه.❤❤❤❤❤❤
Iran, Islamic Republic of
15:28 - 1397/04/22
خدایش غولی خدایش فردین استقلالی اخه شیر,یوز,پلنگ اسطوره شی الهی!گفتی که ماهم بدونیم کسانی یاکسی مثل شما حنیف وداریم پس زنده ایم ازیه هوادار!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
16:49 - 1397/04/22
ایکاش بجای اینهمه هیکل یه ذره عقلت هم رشد میکرد!
آخه مردحسابی بیعرضگی مسؤلین استقلال چه ربطی به پرسپولیس داره؟بعدش مگه توبازیکن استقلالی که رگ غیرتت بادکرده؟!اگه یه ذره ازاین غیرتتو موقعی که توصبابودی خرج میکردی حالا این تیمو بهمراه عنایتی به دسته ۲نمیفرستادین.
Iran, Islamic Republic of
17:14 - 1397/04/22
چه فایده نظرات را دوروزبعد منتشرمیکنید
Iran, Islamic Republic of
19:36 - 1397/04/22
بسکه بی عرضه هستید یک بار نابود شدین ولی چون تیم حکومتی هستید از لیگ سه دوباره اوردنتون بالا
Iran, Islamic Republic of
20:38 - 1397/04/22
چرت نگو اخراجت کردن دلت پر است رو دیگران خالی می کنی حنیف حان
Iran, Islamic Republic of
00:10 - 1397/04/23
اونقدر بدبختی که حرف زدن هم بلد نیستی جناب حنیف خان تمام مشکلات و بدبختی استقلال رو سر پرسپولیس نشکن تو خودت هم در زمانی که در استقلال زیاد بازی قشنگی نداشتی که حالا مغرورانه صحبت می کنی، تمام کمبود ها تو سر وزیر تمام نکن
Iran, Islamic Republic of
00:39 - 1397/04/23
مگه آقای وزیر بچه است که اینقدر بشون توهین میکنی وتهمت میزنی.یعنی مملکت اینقد بی صاحبه .... بعدش به ابراهیمی وسید مجتبی بگه کارخوبی کردید دراستقلال نموندی..بروبدبخت ...
Iran, Islamic Republic of
09:50 - 1397/04/23
بودجه استقلال و پرسپولیس از وزارت ورزش یکسان است و اسپانسر هم یکی است منتها استقلال مدیریت مالی خوب نداره و همش بخور بخوره!! قضیه فقط همینه داداش!!
Iran, Islamic Republic of
00:40 - 1397/04/24
کیسه ها چرا اینقد پررو وکم عقلید شما خرجایی روکه این دوسال تیماکردن مقایسه کن کیسه دوسه برابرپرسپولیس خرج کرده مشکل وزیره بازیکانی مصدوم وچلاق باچندبرابرقیمت میگیرید بازیکنی که پرسپولیس دوفصل قبل میخواست باچهارصدتومن بگیره با پنج برابرقیمت گرفتید .بلدنیستید بازیکن بگیرید تقصیر وزیره.وزیر که به شما ارزدولتی میده پول میده تا ازاسیا حذف نشید حکم کسر امتیازاتون اجرانمیکنه میخوای بیاد براتون گلم بزنه کیسه نخودمغز
Iran, Islamic Republic of
02:03 - 1397/04/24
تو دنبال مهدی بدو فعلا هروقت رسیدی حرف بزن
Iran, Islamic Republic of
21:24 - 1397/04/26
هیکل اندازه فیل مغز اندازه موش یک احمق به تمام معنا خیکی احمق تمام این سالها که بازیکن می‌گرفتین بازیکنانی بودند که پرسپولیس روی آنها دست گذاشته بود چون امسال مدیران و مسئولین احمق استقلالی فکر پرسپولیس را نخوانده بودند زود دست بکار شدند پ این موضوع چه ربطی به وزیر و وکیل دارد
Iran, Islamic Republic of
20:00 - 1397/04/28
کاش همه اس اسی ها مثل شما یا غیرت بودن آقا حنیف
Iran, Islamic Republic of
14:18 - 1397/07/15
فقط نمیدونم با وزیر پرسپولیسی چطور گرون ترین تیم رو استقلال می بنده پارسال که ۳۴ میلیارد حدودا خرج شد و منصوریان یاتاقان میزد. امسال هم که گرون ترین تیم لیگ استقلاله بازم چیزی نشده. جالبه سقف قرارداد مال هر باشگاهی هست الا استقلال. تابستون پندار تایم پرز تایم وسط فصل ای اف سی و فدراسیون و فیفا پرسپولیسی آخر فصل تورو خدا زودتر فصل تموم شه و این چرخه سه ساله که تکرار می شه.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج