افراد مشهور چطور به اینجا رسیدند؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
سمپاشی امحا_1
سمپاشی امحا_3
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
کتاب لند_4
سمپاشی امحا_4
لایکو_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
سمپاشی امحا_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۷۴۶۴۱۲
۲۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۱
۶۹۲۵
دیروز شما را از تیم اخراج کردند و حالا صدها بار در روز می‌پرید بدون اینکه بدانید قرار است مشهورترین بسکتبالیست تاریخ شوید.
برترین‌ها -الهام مظفری: فکر کنید دیروز شما را از تیم اخراج کردند و حالا صدها بار در روز می‌پرید بدون اینکه بدانید قرار است مشهورترین بسکتبالیست تاریخ شوید. یا فکر کنید دو ماه روی ویلچر در بیمارستان و با بیماران فلج مغزی زندگی می‌کنید تا بتوانید نقشتان را خوب بازی کنید. اما مردم فقط این روی سکه را می‌بینند: قرارداد‌های چند میلیون دلاری، سفر‌های دور دنیا و میلیون‌ها طرفدار. آیا تا به حال خواسته اید جای یک بازیگر یا ورزشکار معروف باشید. در این مطلب نگاهی به روی دیگر سکه داریم و می‌بینیم زندگی واقعی کسانی که آرزو‌ ما هستند چگونه است و برای موفق شدن چه می‌کنند.

دانیل دی لویس شش ماه در جنگل زندگی کرد تا برنده اسکار شود

این بازیگر برنده اسکار همیشه شخصیت‌هایی را که قرار است بازی کند، کاملا بررسی می‌کند. مثلا شش ماه را در طبیعت گذراند تا بتواند در فیلم «آخرین موهیکان» بازی کند. او یاد گرفت چطور قایق بسازد و برای حیوانات تله بگذارد تا نقشش را بهتر درک کند. دانیل برای نقشش در «دار و دسته‌های نیویورکی» به عنوان یک قصاب کار کرد و ذات الریه گرفت، چون نقشی که بازی می‌کرد لباس گرم نمی‌پوشید او هم نمی‌پوشید.
 
او قبل از فیلم «پای چپ من» ۸ هفته در بیمارستان با بیماران فلج مغزی زندگی کرد. او همه ساعات کاری خود را روی ویلچر بود و کارکنان بیمارستان به او غذا می‌دادند. حتی دو دنده او شکست. قبل از فیلمبرداری «بوکسر» تصمیم گرفت ۱۸ ماه صرف آمادگی برای این نقش کند. تا جایی که آنقدر ماهر شد که می‌توانست به عنوان یک حرفه‌ای رقابت کند. او بین فیلمبرداری کار‌های عجیب می‌کرد، مثلا به عنوان کفاش کار می‌کرد.
 
افراد مشهور چطور به اینجا رسیدند؟اد هریس روی تخت جکسون پولاک خوابید، یک کارگاه نقاشی ساخت و ۱۰ سال برای این نقش آماده شد

این بازیگر زندگینامه جکسون پولاک را خواند و ۱۰ سال صرف کرد تا برای بازی نقش او آماده شود. اد همه کتاب‌ها و فیلم‌های مستند درباره پولاک را بررسی کرد، از گالری‌ها بازدید و نقاشی‌های او را تحلیل کرد، سیگار مورد علاقه پولاک را می‌کشید، خانه او را دید، در رختخوابش خوابید، یک کارگاه ساخت و نقاشی یاد گرفت، و سعی کرد نقاشی‌های پولاک را دوباره بکشد.
 
افراد مشهور چطور به اینجا رسیدند؟
 


تیلور فینی به شدت آسیب دید، یک سال بعد خوب شد و کارش را ادامه داد

تیلور یک دوچرخه سوار حرفه‌ای و قهرمان جهان است. آسیب، شکستگی‌ و رگ به رگ شدن بخشی از زندگی هر ورزشکار هستند. تیلور با هرگونه دوپینگ مخالف است و حتی از دارو‌های ضد درد استفاده نمی‌کند، چون درد را بخش ضروری ورزش می‌داند. در سال ۲۰۱۴ پای چپش در مسابقه شکست، اما یک سال بعد خوب شد و دوباره ورزش حرفه‌ای را آغاز کرد.
 
افراد مشهور چطور به اینجا رسیدند؟
 


خواکین فونیکس همیشه یک شمشیر همراه داشت، یاد گرفت گیتار بزند و تقریبا دیوانه نقشش شد

این بازیگر برای هر نقش کاملا آماده می‌شود. خواکین به جزئیات توجه می‌کند، او برای بازی در «گلادیاتور» مبارزه با شمشیر را یاد گرفت و شمشیر را همه جا همراه خودش می‌برد تا به وزن آن عادت کند. او برای فیلم «سر به راه باش» یاد گرفت آواز بخواند و گیتار بزند و این تجربه تاثیر زیادی روی او گذاشت به طوری که بازیگری را رها کرد و خواننده شد.
 
افراد مشهور چطور به اینجا رسیدند؟
 


مایکل جردن چند بار از تیم‌های بسکتبال اخراج شد، چون نمی‌توانست خوب بپرد

مایکل جردن برای توسعه توانایی جسمی خود مدت زیادی تلاش کرد. او از تیم مدرسه اخراج شد چون در حد استاندارد نمی‌پرید. بنابراین هر روز صد‌ها بار می‌پرید تا مهارتش را ارتقا دهد. مربی سابق او می‌گوید پشتکار و تلاش زیاد مایکل او را به یک سوپراستار تبدیل کرد.
 
افراد مشهور چطور به اینجا رسیدند؟
 


بتانی همیلتون یکی از بهترین موج سواران دنیاست، اما دست ندارد

بتانی یک موج سوار حرفه‌ای از هاوایی است. او از کودکی دوست داشت یک ورزشکار حرفه‌ای شود، اما در ۱۳ سالگی کوسه به او حمله کرد و دست چپش را از دست داد. این حادثه وحشتناک مانع بتانی نشد. او ۲۶ روز بعد دوباره موج سواری را آغاز کرد. بتانی امروز جزء ۵۰ موج سوار برتر دنیا و الهام بخش همه مردم جهان است.
 
افراد مشهور چطور به اینجا رسیدند؟
 


جورج هینکپی مجبور شد حرفه خود را بعد از بهبود شکستگی و عفونت از اول آغاز کند

جورج تنها دوچرخه سوار آمریکایی است که در ۵ بازی المپیک شرکت کرده و برنده تور دو فرانس است. اما مجبور شد بر آسیب‌های جدی مثل عفونت تنفسی، استخوان های مچ و گردن شکسته و واریس غلبه کند.

افراد مشهور چطور به اینجا رسیدند؟
 


لیندا همیلتون سخت تمرین کرد تا بدنش برای نقش سارا کانر آماده شود. ۲۸ سال بعد در همان نقش بازی کرد.

لیندا ۱۳ هفته قبل از فیلمبرداری ۵۰ کیلوگرم بود و شروع به تمرین هوازی، وزنه برداری، تیراندازی، جودو و رژیم غذایی بدون چربی کرد. حتی مربیش از او خواست با وزنه در اقیانوس شنا کند. همه این تمرینات شدید تنها دو ماه بعد از زایمان او بود. لیندای امروز بسیار متناسب و آماده شرکت در فیلم جدیدی درباره ترمیناتور است.
 
افراد مشهور چطور به اینجا رسیدند؟
 


جان اوبی میکل ۹۰ دقیقه بازی کرد در حالی که پدرش توسط آدم ربایان شکنجه می‌شد

پدر کاپیتان نیجریه در جام جهانی ۲۰۱۸ ربوده شد. جان اوبی میکل در حال آماده شدن برای مسابقه با آرژانتین بود که با او تماس گرفتند و گفتند یا باید پول زیادی به آنها بدهد یا پدرش را می‌کشند. اوبی این موضوع را فقط به دوست نزدیکش گفت. هم تیمی‌ها و مربی او چیزی نمی‌دانستند. مایکل ۹۰ دقیقه بازی کرد و گفت نمی‌تواند ۱۹۰ میلیون نیجریه‌ای را ناامید کند. بعد از یک هفته پلیس پدرش را نجات داد و او اکنون در اثر جراحات وارده در بیمارستان است. نیجریه بازی را ۱-۲ به آرژانتین باخت.
 
افراد مشهور چطور به اینجا رسیدند؟
 


آرنولد شوارتزنگر در آب کثیف شنا کرد، در جنگل اسهال گرفت و شش ماه رقص تانگو یاد گرفت

آرنولد یک بازیگر فدکار است. او ۶ ماه صرف یادگیری تانگو کرد و مهارت‌های باله خود را در سال ۱۹۴۶ تقویت کرد. او در فیلم «غارتگر» با چالش بزرگی مواجه شد و به دلیل اسهال و نوشیدن آب آلوده 10 کیلوگرم از وزن خود را از دست داد. فیلمبرداری 3 صبح شروع شد و آرنولد باید در آب سرد و کثیف که پر از زالو بود شنا می‌کرد.
 
افراد مشهور چطور به اینجا رسیدند؟
 

 
بسکتبالیست‌هایی مثل دارل آرمسترانگ به دلیل پا‌های بزرگشان از پادرد رنج می‌برند

پای بسیاری از بسکتبالیست‌ها تغییر شکل می‌دهد، قوس‌ها صاف می‌شوند، انگشتان کج یا خم می‌شوند و همیشه درد دارند. متاسفانه بسکتبالیست‌ها پادرد وحشتناکی دارند.
 
افراد مشهور چطور به اینجا رسیدند؟
 

 
مونتل ویلیامز با بیماری مبارزه می‌کند که او را می‌کشد

در سال ۱۹۹۹ این مجری تلویزیون مبتلا به اسکلروز چندگانه تشخیص داده شد که به آسیب رشته‌های عصبی نسبت داده می‌شود. مونتل در سال ۲۰۰۹ گفت که مجبور است هر روز بر درد غلبه کند. استرس یکی از عواملی است که بر رشد این بیماری تاثیر می‌گذارد. اما چه کسی می‌تواند زندگی در حرفه نمایش بدون استرس دائمی را تصور کند؟ امروزه مونتل رژیم غذایی سختی دارد، ورزش می‌کند و به ایجاد داروهای بیماران مبتلا به ام اس کمک می‌کند.

افراد مشهور چطور به اینجا رسیدند؟
 


لیدی گاگا از فیبرومیالژیا رنج می‌برد

زندگی این خواننده پر از اتفاقات خوب است، اما گاهی مجبور است کنسرت را متوقف کند و نمایش را به دلیل فیبرومیالژیا لغو کند، یک بیماری مزمن که با درد گسترده، خستگی، بی خوابی و مشکلات تمرکزی شناخته می شود. لیدی گاگا می گوید سونا و اشعه ماورابنفش به او کمک می کند سریع تر به کار بازگردد.
 
افراد مشهور چطور به اینجا رسیدند؟
 

 
ایلیا کوتپوف مجبور شد ۱۰۰ دقیقه در جام جهانی ۲۰۱۸ با پای آسیب دیده بازی کند

این پای ایلیا در بازی مقابل کرواسی در جام جهانی ۲۰۱۸ است. او حتی در وقت اضافه هم در بازی ماند. ایلیا در مسابقه با مصر هم مقدار زیادی مسکن مصرف کرد.
 
افراد مشهور چطور به اینجا رسیدند؟
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:01 - 1397/04/26
مثل ما بخور بخواب نیستند و برای اهدافشون سخت تمرین می کنند!
البته قطعا اگه اینور آب به دنیا اومده بودند حداکثر سر چهارراهها سیگار می فروختن! پس کشور محل تولد هم در موفقیت انسانها حائز اهمیته و موقعیت اجتماعی و شرایط مالی خودش و یا پدر و مادرش!
پاسخ ها
حسن
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۶
کم آدم سخت کوش نداریم توی ایران
بهداد سلیمی با اینکه مصدوم بود وزنه میزد توی المپیک
پری
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۶
شما اگه راست می گی سعی کن خودت تغییر کنی...
Iran, Islamic Republic of
15:18 - 1397/04/26
خیلی عالی بود لطفا بازم از این جور مطالب بزارید
Iran, Islamic Republic of
16:43 - 1397/04/27
پولی هم که بابت این کارها میگیرن رو هم بگو ببین ارنولد چند صد میلیون دلار ثروت داره من هم حاضرم بیشتر از اینها سختی بکشم وای بازیگر هالیوود باشم و مشهور بشم و درآمد میلیون دلاری داشته باشم
Iran, Islamic Republic of
18:33 - 1397/04/27
من نمی دونم چرا همیشه احساس می کنم خودم خیلی خیلی باهوشم در حالی که بقیه کسایی را که نظر می دهند احمق می بینم. حالا احمق هم نباشن خیلی بچه. مثلا شما واقعا هر چیزی را که می خونید صد در صد باور می کنید در حالی که واقعیت می تونه خیلی متفاوت از این چیزی باشه که به شما عرصه میشه. افراد مشهور چه جور به اینجا رسیدن؟ هه! پشت هر چهره ای هزارتا طرح و برنامه و اسپانسر و فکر و ایده هست که تا این حمایت ها نباشه هیچ وقت به چهره تبدیل نمی شن.
پاسخ ها
خشم شب
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۸
باشه باهوش، اولا همه ی ما می دونیم که هزار جور برنامه و ایده پشت این افراد هست دوم باهوش کسیه که به عقاید ، نظر ها و خواسته ها ی دیگران احترام بزاره سوم علم بدون ادب به دردی نمیخوره فردا تو رئیس جمهور کشورم بشی ادب نداشته باشی بهت احترام نمیزارن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
استخدام_2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
ایرانیان- فوتر موبایل222
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کیان برنا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
دکتر عارفی - فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر