وزیر کار: مشکل ارز و اشتغال را حل می‌کنیم
۷۴۶۶۴۰
۲۵ تير ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۷
۸۱۴
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دولت مصمم به حل مشکلات ارزی و نوسان قیمت هاست و در شرایط کنونی با مدارا، اجماع و کار مضاعف از سختی ها عبور خواهیم کرد.

خبرگزاری مهر: علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی عصر دوشنبه در ادامه سفر یک روزه به استان قزوین در جلسه شورای اداری شهرستان بویبن زهرا شرکت کرد.

او در این جلسه گفت: اگر بخواهیم بیکاری را کاهش دهیم نیازمند ایجاد برشهای استانی هستیم تابا اطلاعات دقیق و به روز از وضعیت بیکاری و اشتغال بتوانیم برنامه ریزی کنیم.

وی در خصوص استفاده از وامهای با بهره کم اظهارداشت: این که از وام های با سود ۴ درصد به واحدهای بزرگ پرداخت کنیم امکان ندارد اما می توانیم بر اساس چند رسته مشخص به کارها سامان دهیم تا افراد بیشتری از این تسهیلات استفاده کنند.

وزیر کار: مشکل ارز و اشتغال را حل می‌کنیم

ربیعی تصریح کرد: امادگی داریم در صورت حضور بخش خصوصی تسهیلات اشتغال بیشتری را پرداخت کنیم.

نگران شغل کارگران هستم

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی یادآورشد: من نگران شغل کارگران هستم و رویکرد همه ما باید رونق تولید باشد و هدفمان حک شدن نشان ساخت ایران حتی با کمک سرمایه گذار خارجی باشد تا به اشتغال کمک شود.

ربیعی خطاب به شرکای اجتماعی نیز گفت: امروز به اجماع نیاز داریم و در حالی که دولت تلاش کرد برجام به سرانجام برسد اما یک آدم لات و پرتنش که رئیس جمهور شده از این توافق خارج شد و این مشکل در کنار سوداگری برخی در داخل موجب شد با چالش مواجه شویم.

مشکل ارز را حل می کنیم

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی یادآورشد: اعضای هیئت دولت مصمم هستند تا مشکل ارز را حل کنند و این موضوع حتما کنترل خواهد شد و در شرایط کنونی به مدارا، اجماع و کار مضاعف نیازمندیم و باید بیشتر کار کنیم تا از این شرایط عبور شود.

ربیعی گفت: باید به میان مردم برویم و واقعیت ها را بگویبم و اگر مردم کنار ما باشند هیچ بحرانی نداریم و می توانیم از این شرایط به سلامت عبور کنیم.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Netherlands
01:15 - 1397/04/26
شما برو مشکل خودت رو حل کن
Netherlands
01:16 - 1397/04/26
مشکل ارز و اشتغال ما یه خودتون رو حل میکنید؟
Iran, Islamic Republic of
08:24 - 1397/04/26
همیشه دارین دروغ میگین
Iran, Islamic Republic of
08:50 - 1397/04/26
کی دیگه؟؟؟؟ نسل ما و بعد ما رو که سوزوندین .
بهترین روزای ما رو به باد دادین .
کی دیگه میخواین این وضع و درست کنین؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
00:48 - 1397/04/31
وقتی تعداده بیکارا را نمیدونی ،چطور میخوای حل کنی؟اینجوری میخوای بجنگی با آمریکا؟
Iran, Islamic Republic of
08:01 - 1397/04/31
پنج سال است که حرفهایی تکراری را میگید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج