ریزش ساختمان در حال تخریب ۴ نفر را مصدوم کرد
۷۴۷۵۰۹
۲۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۹
۷۷۲۸ 
سخنگوی سازمان آتشنشانی تهران اعلام کرد: ریزش ساختمان در حال تخریب 4 مصدوم برجای گذاشت.

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی سازمان آتشنشانی تهران اعلام کرد: ریزش ساختمان در حال تخریب 4 مصدوم برجای گذاشت.

جلال ملکی در گفت وگویی در این باره گفت: در ساعت 16 و 41 دقیقه امروز چهارشنبه حادثه آوار در یک ساختمان در خیابان سوسن آبادی به سامانه آتشنشانی شهرداری تهران اعلام می‌شود که بلافاصله دو ایستگاه به محل حادثه اعزام می‌شود.

وی ادامه داد: محل حادثه یک ساختمان سه طبقه قدیمی در حال تخریب بود و کارگران بسیاری از قسمت‌های آن را از جمله درها و دیوارها را تخریب کرده بودند. در این حادثه کارگران مشغول تخریب بخش پاگرد و راه پله‌ها بودند که به ناگهان کل این بخش تخریب می‌شود و چهار تن در زیر آوار گرفتار می‌شوند.

به گفته ملکی، خوشبختانه با توجه به اینکه محل ریزش آوار مشخص بود و قسمت‌های از بدن کارگران بیرون از آوار مانده بود، تا قبل از رسیدن ماموران آتشنشانی، کارگران در حال خارج کردن همکاران خود از زیر آوار بودند که با رسیدن ماموران، کار رهاسازی تکمیل شده و هر چهار کارگر از زیر آوار خارج می‌شوند و خوشبختانه هر چهار نفرشان زنده هستند.

سخنگوی سازمان آتشنشانی با بیان اینکه مصدومان در سنین 20 تا 35 سال بودند گفت: دو نفر از کارگران به علت شدت جراحت به ماموران اورژانس تحویل داده شد. آتشنشانان نیز پس از اطمینان از اینکه کارگر دیگری در زیر آوار محبوس نشده و ایمن سازی محل را به مالکان تحویل دادند.

ملکی در خاتمه از مالکانی که قصد تخریب ملک خود دارند، خواست که برای اینکار از کارگران دارای تجربه تخریب‌ ساختمان استفاده کنند. ضمن اینکه کارگران نیز حین کار باید از تجهیزات ایمنی استفاده کنند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
21:57 - 1397/04/27
..شب نه ناظر و صاحب کاری هست یک کارگر هم بذارن برای علامت خیلی خیلی ممنون میشیم؛ این خراب کردن و اجر در آوردن سالم هم که بحث خودشو داره وکسی ایمنی کارگر را لحاظ نمیکنه ...شعاری حرف میزنیم.تیراهن خالی کردن و تانکر سیمان تو کوچه پنج متری هم کسی نمیگه صاحب کار یا پیمانکار بجز نظارت یک حقوق اضافه هم برای ایجاد معبر برای مردم هم دیده وگفته نمیشه ....مهندس ناظرم رو تابلو تبلیغاتی هست و حداقل کمتر دیدیم در جنوب شهر چون همه به فکر ریال هستند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج