«نیکول کیدمن»، مادر پسر بحران‌زده می‌شود
۷۴۷۷۲۵
۲۸ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۲
۱۰۰۸۱
نیکول کیدمن و راسل کرو در فیلم «پسر حذف شده» نقش والدینی را ایفا می‌کنند که باید برای جنسیت و درمان پسر نوجوانشان تصمیم بگیرند.

فیلم نت نیوز: نیکول کیدمن و راسل کرو در فیلم «پسر حذف شده» نقش والدینی را ایفا می‌کنند که باید برای جنسیت و درمان پسر نوجوانشان تصمیم بگیرند.

نیکول کیدمن و راسل کرو والدین پسری بحران زده

فیلم «پسر حذف شده» (Boy Erased) براساس رمانی به همین نام ساخته شده است، رمانی که براساس خاطرات گاراد کلونی و به قلم خود او نوشته شده است.

فیلم «پسر حذف شده» داستان پسری است که در نوجوانی متوجه اختلال جنسیتی خود می‌شود و زمانی که ۱۹ ساله می‌شود، والدینش با بازی نیکول کیدمن (Nicole Kidman) و راسل کرو (Russell Crowe) تصمیم می‌گیرند برای درمان او اقدام کنند.

لوکاس هجز (Lucas Hedges) که ۲۱ سال دارد بازی در این نقش چالش برانگیز را برعهده گرفته است. بازی بی‌نظیر هجز جوان در فیلم «منچستر کنار دریا» (Manchester by the Sea) نامزدی اسکار ۲۰۱۷ در رشته بهترین بازیگر نقش مکمل را برایش به‌همراه داشت و با وجود اینکه او پیش از آن در حدود ۱۰ عنوان فیلم سینمایی بازی کرده بود، این نامزدی باعث شد که در لیست تهیه‌کنندکان و ذهن کارگردانان قرار بگیرد.

جوئل اجرتون (Joel Edgerton)، بازیگر قدیمی و کارگردان تازه کار هالیوود، هدایت این سه چهره سرشناس را در فیلم Boy Erased برعهده دارد.

در فیلم «پسر حذف شده» با این پسر جوان همراه می‌شویم که متوجه بحران جنسیت خود شده است و والدین نگران او که باید برای درمان یا حتی عمل تغییر جنسیت تصمیم بگیرند. والدینی که در ابتدا مشکل جنسی فرزندشان را باور نمی‌کردند و پس از آن برای درمان باید با عقاید مذهبی خود می‌جنگیدند. مشکلی که همچنان در دنیا به زعم بسیاری از خانواده‌ها ساخته ذهن بیمار است و به عمل جراحی احتیاج ندارد، اما از سوی دیگر کمپین‌های حقوق بشری در صدد آگاهی دادن به جامعه و حمایت از این دسته افراد برآمدند.

نیکول کیدمن درباره شخصیتی که نقش او را بازی می‌کند به یک سایت سینمایی گفته است: «زمانی که او و شوهرش تصمیم می‌گیرند برای درمان پسرشان اقدام کنند، سعی کردم خودم را جای مادرش بگذارم و از دید مادر او تصمیم بگیرم. هیچ یک از کارهایی که این مادر انجام داد قابل انتقاد نیست و همین باعث شد که رابطه محکم آنها حفظ شود.»

فیلم «پسر حذف شده» قرار است در تاریخ ۲ نوامبر ۲۰۱۸ (۱۱ آبان) در سینماهای آمریکا اکران شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج