تهرانی‌ها، جمعه بدون برق نمی‌مانند
۷۴۷۷۶۷
۲۸ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۳
۱۰۱۴۶
بنا بر اعلام شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، مشترکان تهرانی با توجه به استمرار هوای گرم و افزایش بی‌سابقه مصرف انرژی برق و نیز محدودیت منابع تولید انرژی، صنعت برق ضمن عذرخواهی ناگزیر به پیش‌بینی اعمال محدودیت بار در شبکه‌های توزیع برق شهر تهران است.

مهر نوشت: بنا بر اعلام شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، مشترکان تهرانی با توجه به استمرار هوای گرم و افزایش بی‌سابقه مصرف انرژی برق و نیز محدودیت منابع تولید انرژی، صنعت برق ضمن عذرخواهی ناگزیر به پیش‌بینی اعمال محدودیت بار در شبکه‌های توزیع برق شهر تهران است.

این شرکت، به منظور سهولت دسترسی مشترکان به جدول زمان‌بندی محدودیت احتمالی بار تا پایان اجرای این طرح، نسبت به گروه‌بندی مناطق در پنج دسته بر اساس ساعت زمانی مشخص اقدام کرده است.

تهرانی‌ها، جمعه بدون برق نمی‌مانند

مشترکان می‌توانند با مراجعه به جدول ذیل و بر اساس منطقه برق و آدرس محل سکونت خود، گروه‌بندی خود را مشخص و از زمان‌بندی احتمالی اعمال محدودیت اطلاع حاصل کنند و لازم به ذکر است که گروه‌های اعلام شده تا اطلاع بعدی ثابت است.

ازاین‌رو، این شرکت برای روز جاری ( پنجشنبه ۲۸ تیرماه ۹۷) و همچنین برای روز شنبه (۳۰ تیرماه ۹۷) اقدام به انتشار جداول جدید اعمال محدودیت‌های بار (خاموشی‌های برنامه‌ریزی‌شده) کرد. فردا (جمعه ۲۹ تیرماه) در کلانشهر تهران خاموشی برنامه ریزی شده نداریم.

جدول اعلام شده از سوی شرکت توزیع نیروی برق تهران در این لینک قابل دسترس است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:30 - 1397/04/28
هنر میکنید چه وضعی روحانی درست کرده ...واقعا عملکرد تان ضعیف است ...باز دوران اصول گراها ریخت و پاش بیشتر بود .و مردم از حداقل رفاه مثل برق و آب محروم نبودند...اینجاست که باید دور احمدی نژاد چرخید...هر چند دیگه مردم از هر دو طیف خسته و ناامید هستند....طیف های دیگه هم نخودی هستند
Iran, Islamic Republic of
14:02 - 1397/04/28
آخی طفلی تهرانی ها!
گناه دارن جمعه نباید برقشون قطع بشه که توی خونه زیر کولر خنک استراحت کنند!! به جایش برق خوزستان را قطع کنید در دمای ۵۰ درجه جنوب!
Iran, Islamic Republic of
14:05 - 1397/04/28
باید یاد بگیریم توی تاریکی کارهایمان را انجام دهیم .
Iran, Islamic Republic of
14:16 - 1397/04/28
شهرستان ری تو جدول نیست پس چرا قطع میشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج