ادعای بی‌اساس خالد بن سلمان علیه ایران
۷۴۹۰۸۶
۳۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۴
۹۷۷۱ 
سفیر عربستان سعودی در واشنگتن با طرح ادعاهایی بی‌اساس ایران را به حمایت از تروریسم متهم کرد.

خبرگزاری ایسنا: سفیر عربستان سعودی در واشنگتن با طرح ادعاهایی بی‌اساس ایران را به حمایت از تروریسم متهم کرد.

خالد بن سلمان، سفیر عربستان سعودی در آمریکا در صفحه توییتر خود مدعی حمایت ایران از تروریسم شد و با انتشار لینکی دروغین که به گفته وی یکی از اسناد دست‌نویس اسامه بن لادن است که سازمان اطلاعات آمریکا آن را منتشر کرده، ادعا کرده است که این اسناد نشان دهنده همکاری ایران و القاعده و هدف قراردادن عربستان سعودی و همپیمانان آن است.

عربستان سعودی در ادامه سیاست ایران‌هراسی خود همواره به دنبال بدنام کردن ایران در جهان و متهم کردن آن به حمایت از گروهک‌های تروریستی و به خصوص القاعده است.

سعودی ها پیش از این نیز به منظور کم رنگ نشان دادن نقش مثبت ایران در منطقه و تخریبی جلوه دادن آن ادعاهایی از این قبیل داشتند و ایران را به حمایت از تروریسم متهم کردند.

این ادعاها درحالی مطرح می شود که جمهوری اسلامی ایران مخالف اول تروریسم در جهان بوده و برای ریشه کن کردن آن تلاش های فراوانی کرده و در بیرون راندن تروریست ها و گروهک‌های تکفیری از عراق و سوریه نقش مهمی ایفا کرد و این عربستان بود که مرزهای خود را بر روی داعش باز کرد تا وارد عراق و سوریه شود و از آن حمایت مالی و تسلیحاتی کرد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:11 - 1397/04/31
اینها مجبورن این حرفهارا بزنن چون اصالتن یهودی هستن وفرزندان مردخای که بوسیله انگلیس بر جز یره عرب حکومت را بدس گرفتن چون مثل صهیونیستها مردم بیدفاع یمن را قتل عام. کردن انتظار بیشتر از یک نوکر بهتر ازاین نمیشود
Iran, Islamic Republic of
17:50 - 1397/04/31
لطفعآ به این آدمک بنام بن سلمان بگویید سر جای خودش بنشیندمن فکر میکنم این نام بن سلمان بزبان شیرین فارسی به معنی آرایشگر می باشد بهاستناد این مدارک امروز مسلکه مشتری آرایشی نداشته وازطرفی مزحب ایشان وحابی یعنی شاخه ای از دایش می باشد وصبحی می خواسته سر خدمت حاضر شود بجایه استکان لیوانی نوش جان کرد وحرفهای روانی صفت تکرار می نموده من از مسولین محترم ایرانی وبا آن فرهنگ کهن ایرانی تواقا داریم همچون آدمهای بی بند‌بار را کم محلی نمایید
United States
18:12 - 1397/04/31
عربستان مثل گاو شیرده که ترامپ داره میدوشش عربستانیها
جز خوردن وخوابیدن وعیاشی کاری دیگه بلدنیستند
Iran, Islamic Republic of
19:56 - 1397/04/31
این حرفهای عربستان نیست اگر انسان درست فکر کند تمام این توطیه های اسراییل میباشد که از رابطه کشورهای مسلمان هراس دارد
Iran, Islamic Republic of
20:20 - 1397/04/31
اب که سر بالا بره قورباغه ابوعطا میخونه . تقصیر خودمونه که این اشغال عوضی داره گنده تر از دهانش حرف میزنه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج