کم کاری ساره بیات در سِمت سفیر صنایع دستی
۷۴۹۹۶۹
۰۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۵
۵۶۰۸
یک هنرمند با بیان اینکه حدود یک سال از انتخاب ساره بیات به عنوان سفیر صنایع دستی می‌گذرد، گفت: ما به عنوان هنرمند این حوزه از سفیر صنایع دستی مطالبه داریم که در طول یک سال گذشته چه کاری برای صنایع دستی انجام داده است؟

خبرگزاری ایسنا: یک هنرمند با بیان اینکه حدود یک سال از انتخاب ساره بیات به عنوان سفیر صنایع دستی می‌گذرد، گفت: ما به عنوان هنرمند این حوزه از سفیر صنایع دستی مطالبه داریم که در طول یک سال گذشته چه کاری برای صنایع دستی انجام داده است؟

ساره بیات در سمتِ سفیر صنایع دستی چه کار کرد؟

هیاس حسینی بیان کرد: بهتر است خانم بیات به عنوان سفیر صنایع دستی یک بیلان کاری دهد تا ما متوجه شویم در این یک سال چه کاری برای صنایع دستی انجام داده است؟ ما

حسینی با بیان اینکه متاسفانه خانم بیات به عنوان سفیر صنایع دستی در روابط عمومی ساده با هنرمندان این حوزه دچار مشکل است، اعلام کرد: حضور او در مراسم‌های صنایع دستی فقط به ثبت چند عکس خلاصه می‌شود.

او اظهار کرد: متاسفانه همه از صنایع دستی برای شهرت استفاده کرده‌اند و این موضوع نشان می‌دهد، کالای فرهنگی آنقدر قابلیت دارد که هر فردی می‌تواند با استفاده از آن به شهرت برسد. چرا ما نباید به این کالاها به طور جدی نگاه ‌کنیم و برای آن کار اساسی انجام دهیم؟ کسی که سفیر است باید تحقیقات میدانی انجام دهد، موقعیت سنجی کند و با سفیران مختلف وارد مذاکره شود.

این هنرمند بیان کرد: سفیر صنایع دستی حتی یک بار هم جلسه‌ای با هنرمندان برگزار نکرده است که ببیند آنها چه دغدغه‌ای دارند

 ساره بیات - بازیگر سینما - مرداد ماه سال گذشته از سوی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در زمان ریاست زهرا احمدی‌پور به عنوان سفیر صنایع دستی انتخاب و معرفی شد.

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:30 - 1397/05/02
هر کس تا قبل از این که به جایی برسه کلی شعار و وعده میده ولی همین که به ی پست و مقامی رسید همه چی یادش میره هممون همین جوری هستیم
Iran, Islamic Republic of
17:13 - 1397/05/02
این خانم بیات معلوم از فامیلای نزدیک این خانم احمد پور بوده که کردنش سفیر صنایع دستی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج