آخر هفته با تلویزیون
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
سفیر بار ساقدوش_1
لاله زار مال_1
ریزخور_1
کلاسینو_1
اپیلاسیون نانا 1
سفیر بار ساقدوش_3
کلاسینو_3
ریزخور_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
سفیر بار ساقدوش_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
ریزخور_4
کلاسینو_4
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
ریزخور_2
کلاسینو_2
سفیر بار ساقدوش_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۷۵۰۴۶۸
۰۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۳
۷۶۹۰
فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «شب»، «دست نوشته‌ها»، «آوای نقاره‌ها»، «هیوا»، «تفنگ لالا»، «زمانی برای رویا نیست»، «به‌خاطر پول»، «در جستجوی خواستگار»، «کماندو ۲»، «ربودن آقای هانس»، «عملیات پایتخت»، «دور از او»، «میزری»، «سه همدست»، «کومبا»، «مسافر پردردسر»، «ستاره شرق»، «اشنوگل»، «خانه امن»، «ماجرای نیمروز»، «مردی با نقاب آهنین»، «ماجرای ردوود»، «تلقین»، «هدیه‌ای برای آقای تومی»، «داری دیوونم می‌کنی»، «آقای آزاد»، «جدا مانده» و «قاعده بازی» پنج‌شنبه و جمعه ۴ و ۵ مردادماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

خبرگزاری تسنیم:  فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «شب»، «دست نوشته‌ها»، «آوای نقاره‌ها»، «هیوا»، «تفنگ لالا»، «زمانی برای رویا نیست»، «به‌خاطر پول»، «در جستجوی خواستگار»، «کماندو 2»، «ربودن آقای هانس»، «عملیات پایتخت»، «دور از او»، «میزری»، «سه همدست»، «کومبا»، «مسافر پردردسر»، «ستاره شرق»، «اشنوگل»، «خانه امن»، «ماجرای نیمروز»، «مردی با نقاب آهنین»، «ماجرای ردوود»، «تلقین»، «هدیه ای برای آقای تومی»، «داری دیوونم می کنی»، «آقای آزاد»، «جدا مانده» و «قاعده بازی» پنج‌شنبه و جمعه 4 و 5 مردادماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

یادی از خسروشکیبایی با فیلم «شب» رسول صدرعاملی

فیلم سینمایی «شب» به کارگردانی رسول صدرعاملی، پنج‌شنبه چهارم مردادماه ساعت 22 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. در خلاصه داستان فیلم با بازی امین حیایی، عزت الله انتظامی و خسرو شکیبایی خواهید دید: گروهبانی برای تحویل دادن مجرمی سابقه‌دار به زندان یکی از شهرستان‌ها، مجبور می‌شود که به‌همراه مجرم و دستبند، شبی را در مشهد بگذراند....

ماجرای ترور حسین معتمد به شبکه یک کشیده شد

فیلم تلویزیونی «دست نوشته‌ها» به کارگردانی مهرزاد مینویی، جمعه پنجم مردادماه ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. در خلاصه داستان فیلم آمده است: حسین معتمد، که قبلاً عضو کمیته انقلاب اسلامی بوده، به‌دلیل نقض مقررات از کمیته اخراج شده و حالا راننده تاکسی است. جرم او این بوده که در جریان یک تعقیب و گریز، از اتومبیل شخصی یک رهگذر استفاده کرده و بعد همین موضوع منجر به خسارات جانی و مالی شده است. از یک خانه تیمی سندی به دست می‌آید که نشان می‌دهد نقشه ترور حسین معتمد کشیده شده است. کمی قبل از آن، جوانی به نام منصور انتصاری به معتمد مراجعه می‌کند و می‌گوید که مأمور اجرای طرح ترور اوست، اما چون خودش از سازمان بریده، حاضر به این کار نیست.... در این فیلم تلویزیونی، جلیل فرجاد، امیر وطن زاد و منوره جوهری هنرنمایی کرده‌اند.

شبکه دو سیما با «آوای نقاره‌ها»، میلاد امام رضا(ع) را جشن می‌گیرد

فیلم تلویزیونی «آوای نقاره‌ها» به کارگردانی جواد مزدآبادی، پنج‌شنبه چهارم مردادماه ساعت ‌‌8 صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود. در این فیلم با بازی حسن اسدی، آهو خردمند و کاوه سماک‌باشی چهار داستان را خواهید دید: که در انتها همه به امام رضا(ع) و حرم ایشان منتهی شده و گره‌گشایی می‌شود.

یادی از رسول ملاقلی‌پور با پخش «هیوا»

فیلم‌سینمایی «هیوا» به کارگردانی رسول ملاقلی‌پور، پنج‌شنبه چهارم مردادماه ساعت 23:30 از شبکه دو سیما پخش می‌شود. خلاصه داستان فیلم از این قرار است که: هیوا اکبری پس از گذشت پانزده سال از مفقود شدن همسرش حمید در بحبوحه جنگ، تصمیم می‌گیرد تا از مناطق جنگی و خانه‌ای که در آن با همسرش زندگی می‌کرده، بازدید کند. امیر کرمی، که اکنون سفیر ایران در سنگال است و زمانی جزو همراهان حمید در جنگ بوده، می‌خواهد با هیوا ازدواج کند، ولی هیوا به‌رغم نشانه‌هایی از شهادت حمید همچنان در پی شوهرش است. او در خانه قدیمی‌اش به تعدادی نامه متعلق به پانزده سال پیش دسترسی پیدا می‌کند که خاطرات سال‌های گذشته او را با حمید زنده می‌کند.... در این فیلم، گلچهره سجادیه، آتیلا پسیانی، جمشید هاشم پور و فرهاد قائمیان نقش‌آفرینی کرده‌اند.

«تفنگ لالا» داستان یک پسربچه چینی را روایت می‌کند

فیلم سینمایی «تفنگ لالا» به کارگردانی نینگ جینگ‌وو، جمعه پنجم مردادماه ساعت 8 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. خلاصه داستان فیلم در مورد لالا یک پسربچه چینی است که به همراه مادربزرگش در یک دهکده زندگی می‏کند. زمانی تا برگزاری مراسم جشن بلوغ او باقی نمانده است. بنابراین او و مادربزرگش در پی تهیه مقدمات این جشن هستند. یکی از لوازم این جشن تفنگ است. بر اساس رسوم کهن مردم این روستا، هنگامی که پسری به سن بلوغ می‏رسد اجازه دارد تفنگ داشته باشد و با آن شلیک کند. این رسم نشان از به عهده گرفتن مسئولیت دفاع از وطن است.... وانگ جی شوای و شی جینگ‌ما بازیگران این فیلم هستند.

ماجرای یک خانواده 4 نفره در «زمانی برای رویا نیست»

فیلم سینمایی «زمانی برای رویا نیست» به کارگردانی کریستین هارتمان، جمعه 5 مردادماه ساعت 17:30 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. این فیلم با بازی پترا کِلینگ، او جلینِک، گرتا بوهاک روایتگر داستان خانواده‌ای 4 نفره متشکل از پدر، مادر و دو دختر به نام‌های مرله و لِئا است. دختر کوچکتر خانواده مرله، در یادگیری دروس و امتحانات مدرسه دچار مشکل است. این مساله تا جایی پیش می‌رود که معلم مرله از والدینش می‌خواهد او را به مدرسه‌ای که مخصوص بچه‌های کم توان ذهنی است ببرند. پدر و مادر و حتی خود مرله، از شنیدن این مساله بسیار ناراحت می‌شوند و تصمیم می‌گیرند برای جبران این مشکل، تلاش خود را بیشتر کنند. از این‌رو آنها زمان بیشتری برای تمرین درس‌ها با مرله می‌گذارند و در این راه لئا نیز به آنها کمک می‌کند. اما....

«به‌خاطر پول» جمعه روی آنتن شبکه دو

فیلم سینمایی «به‌خاطر پول» به کارگردانی مایکل اسکات، جمعه پنجم مردادماه ساعت 23:30 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. در این فیلم با بازی لورا منل، کسپر ون دیل و پنلوپه اَن میلر خواهیم دید: بانی زن جوانی است که به وکالت اشتغال دارد. پس از اینکه برادرِ بانی یعنی کریس ناپدید می‌شود، وی به دنبال یافتن او درگیر ماجراهای زیادی می‌شود. در ابتدا زنی به نام نیکول به او مراجعه کرده و ادعا می‌کند کسی او را دائما تعقیب می‌کند و در این راستا از او کمک می‌خواهد. از سوی دیگر رئیس سابق کریس یعنی آرتور به دیدن بانی آمده مدعی می‌شود کریس چیزی را از او ربوده و ناپدید شده است....

شبکه سه با «در جستجوی خواستگار» به آخر هفته می‌رود

فیلم تلویزیونی «در جستجوی خواستگار» به کارگردانی حسن آقاهرندی، پنج‌شنبه چهارم مردادماه ساعت 10 از شبکه سه سیما پخش می‌شود. در این فیلم با نقش‌آفرینی مونا فرجاد و افسانه چهره‌آزاد خواهید دید: فرید مدیر عامل یکی از شرکت‌های کامپیوتری، در جشن 32 سالگی دخترش فروغ با شنیدن متلک‌هایی از اقوام و اطرافیان در رابطه با ترشیدگی دخترش ناگهان توجه‌اش به چین و چروک‌های زیر چشم او جلب می‌شود و می ‌که سن دخترش برای ازدواج بالا رفته است! او این موضوع را با همسرش نسرین در میان می‌گذارد و سر این موضوع بگو مگویی بین آنها شکل می‌گیرد. نسرین شوهرش رامقصر می‌داند و فرید نسرین را....

«کماندو 2» تعریفی از دامی برای فاسدان اقتصادی

فیلم سینمایی «کماندو 2» به کارگردانی دیون بوجانی، پنج‌شنبه چهارم مردادماه ساعت 15 از شبکه سه سیما پخش خواهد شد. در این فیلم با هنرمندی ویدات جاموال و آدا شارما خواهیم دید: در کشور هند یک عده خلافکار وجود دارند که به روش بسیار هوشمندانه‌ای در حال پول‌شویی و سرقت از حساب‌های بانکی مردم هستند و دستگیری آنها محال به نظر می‌رسد. در این میان دولت وقت به مردم هند قول می‌دهد که به‌زودی خبر دستگیری این خلافکاران اقتصادی را به گوششان برساند. کاران یک کماندوی ارتش است که برای انجام این ماموریت انتخاب می‌شود. او به همراه یک زن و چند مامور دیگر نقشه‌ی به اندام انداختن این فاسدان اقتصادی به سرکردگی زنی به نام ماریا را طراحی کرده و وارد عمل می‌شود....

«ربودن آقای هانس» یادآور سودای ثروت

فیلم سینمایی «ربودن آقای هانس» به کارگردانی دنیل آل فردسون، پنج‌شنبه چهارم مردادماه ساعت 24 از شبکه سه سیما پخش می‌شود. در خلاصه فیلم آمده است: چهار پسر جوان با یکدیگر شریک هستند و سودای ثروت در سر دارند. آنها به ناگاه با مشکلات بسیار زیاد مالی مواجه شده و ورشکست می‌شوند. در ابتدا آنها تلاش می‌کنند تا با دریافت وامی از دولت بتوانند این خدشه‌ی مالی را جبران کنند. اما تمام تلاش‌های آنها بی‌نتیجه مانده و از هیچ طریقی به بحران مالی آنها کمکی نمی‌شود. کور یکی از شرکاست که به نسبت هم‌قطارانش شخصیتی ریسک پذیرتر دارد. او پس از آنکه تمام درهای امید را به روی خود و دیگران بسته می‌بند تصمیم می‌گیرد تا با اقدام به آدم‌ربایی برای همیشه به مشکلات مالی خاتمه دهد.... جیم استارگس و آنتونی هاپکینز بازیگران این فیلم هستند.

«عملیات پایتخت» فیلم امنیتی و ضدجاسوسی آخر هفته تلویزیون

فیلم تلویزیونی «عملیات پایتخت» به کارگردانی محمدرضا آهنج، جمعه پنجم مردادماه ساعت 14:30 از شبکه سه سیما پخش می‌شود. در این فیلم با بازی حمیدرضا پگاه و لیلا بلوکات خواهید دید: مبادله‌ای بین تشکیلات امنیتی ایران و یک جاسوس بیگانه صورت می‌گیرد. حامد مامور امنیتی ایرانی برای معالجه به خارج از کشور سفر می‌کند، اما در این سفر ربوده می‌شود....

«دور از او» روی آنتن شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی «دور از او» به کارگردانی سارا پولی، پنج‌شنبه چهارم مردادماه ساعت 21 از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود. در خلاصه داستان فیلم آمده است: گرانت و فیونا زوج مسنی هستند که به‌تدریج متوجه می‌شوند فیونا به بیماری آلزایمر مبتلاست و تصمیم می‌گیرند با اقامت او در یک آسایشگاه مخصوص زمینه بهبود او را فراهم کنند اما هر چه که می‌گذرد بیماری فیونا حادتر شده به طوری‌که دیگر گرانت را به خاطر نمی‌آورد و در این میان گرانت مجبور است با بیماری فراموشی فیونا کنار بیاید. در این فیلم سینمایی جولی کریستی، گوردون پینسنت و الیمیپا دوکاکس نقش‌آفرینی کرده‌اند.

ماجرای تصادف نویسنده رمان میزری به نمایش درمی‌آید

فیلم سینمایی «میزری» به کارگردانی راب راینر، جمعه پنجم مردادماه ساعت 21:30 از شبکه چهار روی آنتن می‌رود. در خلاصه داستان فیلم با بازی جیمز کان و کتی بیتس آمده است: پل نویسنده رمان میزری در راه سفر در اثر تصادف زخمی می‌شود و خانمی او را نجات داده و به خانه خودش می‌آورد تا از او پرستاری کند. این زن از علاقمندان این نویسنده است اما دچار مشکل روحی روانی بوده و از پل می‌خواهد که داستان رمانش را تغییر دهد و همان‌طور که او می‌خواهد داستان را بنویسد. پل تلاش می‌کند به هر نحوی شده از خانه و از دست این زن فرار کند.

«سه همدست» آخر هفته روی آنتن شبکه پنج

فیلم سینمایی «سه همدست» به کارگردانی جانی تو، پنج‌شنبه چهارم مردادماه ساعت 13:30 از شبکه پنج سیما پخش می‌شود. در این فیلم با بازی وی زائو، کاتی وو و لویس کو خواهیم دید: مرد خلافکاری را که زخمی شده پلیس به بیمارستان می‌رساند او می‌خواهد روند درمان را کند نماید که دوستانش او را فراری دهند دوستش به بیمارستان می آید و بیمارستان را بهم می‌ریزد و نزدیک است او که خودش را با تکه پارچه‌ها از پنجره آویزان کرده بمیرد که پلیس نجاتش می‌دهد.

«کومبا» جمعه به نمایش درمی‌آید

فیلم سینمایی «کومبا» به کارگردانی آنتونی سیلورستون، جمعه پنجم مردادماه ساعت 9 از شبکه پنج پخش می‌شود. داستان در مورد گورخری است که به شکل نصفه، راه راه است. قبیله او کمبود بارش باران را به گردن او انداخته و او هم به همین خاطر، دنبال نصفه ی دیگر راه راه های بدن خود می گردد. وی در این راه اعتماد به نفس و جرئت خاصی پیدا می کند تا تمامی حیوانات کارو را نجات دهد و ...

ماجرای کنجکاوی ناخواسته در «مسافر پردردسر»

فیلم سینمایی «مسافر پردردسر» به کارگردانی برایان تریچارد اسمیت، جمعه پنجم مردادماه ساعت 13:30 از شبکه پنج پخش می‌شود. در این فیلم با بازی جان کوزاک، توماس جین و زو ونتورا خواهیم دید: پیتر رایتس که از رانندگان زبردست مسابقات رانندگی بوده و به علت مخالفت همسرش از این کار کناره گیری کرده در حال حاضر در یک موسسه رانندگی به عنوان مربی مشغول به کار است. پیتر توسط سیمون کلر که یک دزد است با برنامه‌ریزی قبلی او ربوده شده و به گروگان گرفته می‌شود و ناخواسته در جریان این دزدی قرار می‌گیرد و مجبور می‌شود ...

«ستاره شرق» داستان امامت امام حسن عسکری(ع)

فیلم تلویزیونی «ستاره شرق» به کارگردانی علی غفاری، پنج‌شنبه چهارم مردادماه ساعت 23 از شبکه شما پخش خواهد شد. داستان فیلم درباره زمان امامت حسن عسکری (ع)، است که خلیفه، شیخ الشیوخ بغداد، جابر را مامور می کند تا به نیشابور رفته و فضل ابن شاذان، عالو علوی را از بین ببرد. فضل مشغول جمع آوری احادیث مهدویت در قالب یک کتاب است و در این راه شاگردانش هم چون سهراب او را همراهی می کنند. با ورود جابر به نیشابور عرصه بر فضل تنگ می شود. جابر شایعه می کند که امام حسن (ع)، فضل را نفرین کرده و او را مرتد خوانده است. فضل به همراه چند تن از شاگردانش از شهر خارج می شوند و در روستایی پناه می‌گیرند و ... محمود پاک نیت، افشین نخعی، فخرالدین صدیق شریف، کاوه خداشناس در فیلم تلویزیونی «ستاره شرق» هنرنمایی کرده‌اند.

«اشنوگل» از شبکه شما پخش می‌شود

فیلم سینمایی «اشنوگل» به کارگردانی هادی حاجتمند و علی سلیمانی سرنسری، جمعه پنجم مردادماه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش خواهد شد. در خلاصه داستان آمده است: یونس به عنوان فرمانده گردان غواصان سه شب قبل از عملیات در حالی که در صدد حفر تونلی در منطقه عملیاتی بوده، مفقودالاثر شده است. فردی ماموریت یافته تا این پرونده را به نتیجه برساند و به همین دلیل سراغ وحید پارسا می رود تا از او سوالاتی کند، وحید گمان می کند یونس در انفجاری به شهادت رسیده است، حالا پس از سی سال اطلاعاتی به دست می آید که نشان می دهد احتمالا یونس زنده است و ... برزو ارجمند، ماه چهره خلیلی، کاوه سماک باشی، رحیم نوروزی، ماشاالله شاهمرادی زاده و آزیتا ترکاشوند در فیلم سینمایی «اشنوگل» بازی کرده‌اند.

«خانه امن» در شبکه افق

فیلم سینمایی «خانه امن» به کارگردانی دانیل اسپینوزا، جمعه پنجم مردادماه ساعت 10 از شبکه افق پخش خواهد شد. در خلاصه داستان فیلم آمده: توبین فراست مأمور اسبق CIA بوده که اکنون به جرم جاسوسی و نشر اطلاعات سری تحت تعقیب است! او در حین مبادله یک ریزتراشه که حاوی اطلاعاتی درباره فساد ماموران CIA و سایر سازمان‌های جاسوسی دنیا است؛ بازداشت شده و برای بازجویی به مکانی به نام پناهگاه منتقل می‌گردد. در حین بازجویی، پناهگاه مورد حمله قرار گرفته و توبین فراست با دخالت مت که مسئول پناهگاه است از آنجا می‌گریزد و ... در این فیلم دنزل واشنگتن و رایان رینولدز هنرنمایی کرده‌اند.

«ماجرای نیمروز» روایتی از جنایات منافقین

فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز» به کارگردانی محمدحسین مهدویان ، جمعه پنجم مردادماه ساعت 18:30 از شبکه افق پخش خواهد شد. فیلم به ترورهای سال 1360 به دست گروه منافقین می‌پردازد. این درگیری‌ها پس از برکناری ابوالحسن بنی‌صدر به عنوان رئیس جمهور توسط مجلس شورای اسلامی شدت می‌گیرند. گروه‌های ضد حکومت مانند گروه سازمان منافقین دست به جنگ داخلی در ایران پس از برکناری ابوالحسن بنی‌صدر و ترورهای موفق مقامات ارشد حکومت می‌زنند. از سوی دیگر، سازمان اطلاعات کشور و اطلاعات سپاه با همکاری هم درصدد دستگیری اعضای گروه سازمان منافقین هستند. در این فیلم سینمایی مهرداد صدیقیان، احمد مهران‌فر و هادی حجازی‌فر نقش‌آفرینی کرده‌اند.

شبکه نمایش؛ از «مردی با نقاب آهنین» تا «آقای آزاد»

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «مردی با نقاب آهنین»، «ماجرای ردوود» و «تلقین» پنج‌شنبه چهارم مردادماه ساعت 11، 17 و 21 از شبکه نمایش روی آنتن می‌رود.

فیلم‌های سینمایی ‌و تلویزیونی «هدیه‌ای برای آقای تومی»، «داری دیوونم می کنی»، «آقای آزاد» و «جدا مانده» جمعه پنجم مردادماه ساعت 11، 15 ، 17 و 21 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

«قاعده بازی» احمدرضا معتمدی در آی فیلم

شبکه آی‌فیلم که پنجشنبه‌شب‌ها یک فیلم سینمایی ایرانی را برای آی‌فیلمی‌ها به‌نمایش می‌گذارد، این‌بار سراغ فیلم سینمایی «قاعده بازی» به کارگردانی احمدرضا معتمدی رفته است. احمدرضامعتمدی نیز مهمان این هفته کافه‌فیلم است و اکبر نبوی مجری-کارشناس برنامه با وی درباره این اثر صحبت خواهد کرد.

«قاعده بازی» محصول سال 1385 است و سعید پورصمیمی، فریده سپاه‌منصور، اکبر عبدی، داریوش ارجمند، جمشید هاشم پور، گوهر خیراندیش، الناز شاکردوست، حمید لولایی، علیرضا خمسه، محسن قاضی مرادی، انوشیروان ارجمند و ژاله صامتی در آن ایفای نقش کرده‌اند.

داستان این فیلم سینمایی درباره مردی است که دو زن، از محلات پایین و بالای شهر دارد و از هر کدام از این ها نیز فرزندانی دارد که زنها و فرزندان از وجود یکدیگر بی خبرند...

«قاعده بازی» پنجشنبه چهارم مرداد ساعت 21:00 روی آنتن می‌رود و بعد از آن احمدرضا معتمدی در گفتگو با مجری برنامه به نقد و بررسی این فیلم خواهند پرداخت.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
ادیب_1
سوییچ ایران_1
عارفی_1
شیرآلات زمانی_1
دکتر نائبی_1
خرید باکس 1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
خرید باکس 3
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_3
عارفی_3
سوییچ ایران_3
ادیب_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
عارفی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
ادیب_4
سوییچ ایران_4
خرید باکس 4
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
خرید باکس 2
سوییچ ایران_2
ادیب_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
شیرآلات زمانی_2
عارفی_2
دکتر نائبی_2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
کالازم_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_تزریق چربی موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
تنورستان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
اورانوس_فوتر2
کالازم_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
شاخه نبات_ فوتر
کلینیک النا_فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو