جویباری: شکایت از تیام خنده‌دار است
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
کتاب لند_1
سمپاشی امحا_1
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
سمپاشی امحا_3
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
لایکو_2
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
سمپاشی امحا_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۷۵۱۹۶۹
۰۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۶
۷۸۰۴
قائم مقام سابق باشگاه استقلال گفت:قبل از حضور آقای فتحی همه چیز رفاقتی و گل و بلبل بود نمی‌دانم بعد از گرفتن حکم چه اتفاقاتی افتاد که دیگر خبری از او نشد.

خبرگزاری فارس: علی نظری جویباری در خصوص شایعات بازگشتش به استقلال و مسائل مختلف صحبت‌های زیر را انجام داد.

*با من صحبتی برای بازگشت به استقلال نشده است

وی در ابتدای صحبت‌هایش با اشاره به اینکه آیا صحبتی برای بازگشت او به جمع آبی‌پوشان مطرح شده است، گفت: هیچ کس با من صحبت نکرده و اصلاً حرفی در مورد بازگشت من زده نشده است. نه کسی با من تماس گرفته و نه کسی پیشنهاد کرده است. قبل از آمدن فتحی به استقلال تماس‌ها گرفته شد و آقای فتحی هر روز با من صحبت می‌کرد اما نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد که دیگر تماس نگرفتند.

*فتحی راه افتخاری را برود به بیراهه خواهد رفت

وی در خصوص اینکه فکر می‌کند دلیل این کار چیست، گفت: سابقه کاری من روشن است و هر وقت از من خواسته‌اند که کمک کنم این کار را انجام دادم منتی هم بر سر کسی نداشتم. نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده ولی مشکلی با کسی ندارم و همیشه حضور در استقلال برایم افتخار بوده است. اگر قرار است آقای فتحی راه افتخاری را برود مطمئن باشید به جایی نمی‌رسد.

مدیرعامل سابق باشگاه استقلال می‌گفت تا 1400 و پایان دوره روحانی هستم اما او با کارهایش استقلال را نابود کرد می‌دانید چرا؟ چون استقلال برای او مهم نبود این آقایان و معاونشان آمدند و هر کاری می‌خواستند با استقلال کردند، استقلال را به پرتگاه رسانده و همان‌جا ولش کردند. آیا از این بیشتر می‌شد این باشگاه را نابود کرد؟

*کت هیات مدیره استقلال برای برخی پیشکسوتان گشاد است

قائم‌مقام سابق باشگاه استقلال تأکید کرد: سه روز مانده به لیگ برتر از سمتشان استعفا دادند و کارهایی در این باشگاه کردند که بی‌سابقه بود قرارداد عجیب و غریب با جباروف و تیام، گرو گرفتن پاسپورت حسینی و آن قرارداد مبتدیانه با نورافکن. این آقایان استقلال را کوچک کردند چون خودشان کوچک بودند.

زمانی در هیأت مدیره این باشگاه نفراتی مثل دکتر ایروانی، میرشاه‌ولد، آقامحمدی و ... حضور داشتند اما افراد کوتوله که در حد و قواره باشگاه استقلال نبودند وارد هیأت مدیره شدند و در کوچک بودن این افراد همین بس که وقتی از هیأت مدیره خارج‌شان کردند معاونت باشگاه را قبول کردند. هیأت مدیره باید سیاست‌گذار برنامه‌های کلان باشد ولی متأسفانه الان می‌بینیم که خیلی از پیشکسوتان استقلال در هیأت مدیره هستند و کت این عنوان برای آنها گشاد است.

*اسطوره های استقلال حجازی و پورحیدری هستند نه پرسپولیسی‌ها

نظری جویباری در ادامه تأکید کرد: شأن باشگاه استقلال را آنقدر پایین آوردند که مدیرعامل برای مذاکره با مدیر برنامه تیام به ترکیه رفت، آقایان نمی‌دانستند این تیم پرافتخارترین تیم آسیا است. این افراد ادعایشان این بود که اسطوره‌هایشان آقایان پروین و همایون بهزادی هستند. این دو نفر عزیز و بزرگ فوتبال ایران هستند ولی اسطوره‌های استقلال حجازی، پورحیدری، جباری و روشن هستند نه پرسپولیسی‌ها.

*قبل از حضور فتحی همه چیز گل‌و‌بلبل بود ولی خبری از او نشد

وی در ادامه در خصوص اینکه طی روزهای اخیر صحبت‌های زیادی مبنی بر حضورش در استقلال مطرح شده بود، گفت: قبل از حضور آقای فتحی همه چیز رفاقتی و گل و بلبل بود نمی‌دانم بعد از گرفتن حکم چه اتفاقاتی افتاد که دیگر خبری از او نشد.

افتخارم این است که استقلالی‌ هستم و دوست داشتم امسال استقلال ستاره سوم را بگیرد ولی ظاهراً باز هم باشگاه همان راه را می‌رود و فتحی اگر چه دقیقه 90 آمده ولی اگر می‌خواهد استقلال موفق شود باید تصمیم قاطع بگیرد و حواسش باشد که از جایی خط نگیرد. اگر قرار باشد کسی به او بگوید چه کار کند و یا چه کار نکند باز هم می‌شود همان مدیرعامل سابق.

*شکایت از تیام و باطل کردن ITC نورافکن خنده‌دار است

وی با انتقاد از صحبت‌های سرپرست جدید باشگاه، گفت: تعجب می‌کنم که چرا شأن باشگاه را پایین می‌آورند و در حالی که می‌دانند بازیکنانی مثل حسینی و تیام رفتنی هستند هر روز در مورد آنها به هواداران وعده می‌دهند. عجیب‌تر اینکه آقایان دیشب اعلام می‌خواهند ITC نورافکن را باطل کنند این حرف‌ها خنده‌دار نیست؟

باشگاه خودش ITC بازیکنان را صادر کرده و حالا به دنبال باطل کردن آن است؟ این وعده‌ها در ذهن هوادار می‌ماند و آنها توقع پیدا می‌کنند. آقایان قبل از فتحی قراردادهایی بستند که انسان شاخ در می‌آورد، دیشب یکی از دوستانم می‌گفت قرارداد جباروف آنقدر بند دارد که اصلاً نمی‌دانیم این قرارداد به نفع باشگاه بسته شده و آیا باشگاه استقلال در این قرارداد لحاظ شده یا خیر.

افتخاری استقلال را به چه روزی انداخت، هنوز فصل شروع نشده هشت میلیارد پول فصل قبل را پیش‌خور کردند و رفتند. چرا کسی با این افراد برخورد نمی‌کند؟ آنهایی که قرارداد بستند الان کجا هستند؟ چقدر داد زدیم که این افراد مردم را فریب می‌دهند و با این بوق و کرنا کردن فقط بازی رسانه‌ای می‌کنند.

مگر تیام چقدر بازیکن بزرگی بود؟ مگر شفر 4 سال بیکار نبود؟ وقتی اینها به استقلال آمدند دوباره نامشان بر سر زبان‌ها افتاد و از کنار استقلال دوباره به شرایط خوب رسیدند. این حرف‌ها دردآور است ولی باید گفت حراست ورزش و جوانان الان باید به این مسائل ورود کند و گزارش بدهد که چه اتفاقاتی در باشگاه رخ داده است.

نظری جویباری در پایان صحبت‌هایش با فارس، تأکید کرد: من بازی روز جمعه استقلال را دیدم ولی واقعاً این تیم نیاز به بازیکن دارد در ترکیب استقلال چند چهره جوان دیدم که اینها آینده‌های فوتبال این مملکت هستند اما امسال در حد تیم نخواهند بود چرا؟

چون باید فرصت پیدا کنند، ما قبل ها این کار را می‌کردیم که بازیکنانی مثل جباری و تیموریان را به تیم‌های دیگر می‌فرستادیم و وقتی دل و جرأت بازی در سطح اول را پیدا می‌کردند آنها را به تیم برمی‌گرداندیم. این جوانان هم باید مثل جباری، تیموریان، حیدری و طالب‌لو شوند. استقلال موش آزمایشگاهی نیست و چند وقتی دیگر باید در آسیا بازی کند آنجا می‌فهمید که کار چقدر سخت است.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
14:43 - 1397/05/07
دوباره میخوای بیای و دزدی کنی؟
Iran, Islamic Republic of
14:52 - 1397/05/07
اقای نظری خیلی خوش شانسی اگه یکی پیدار میشد و پرونده حضور چند ساله ات را مطالعه میکرد و عادلانه قضاوت میکرد و در معرض قضاوت مردم میگذاشت اونوقت بایستی از خجالت مثل ژاپنیها هاراگیری میکردی .خودت میدونی پرونده ات سیاه سیاهه . شیر تو میدون نیست غورباغه تک تیرانداز شده . عمو علی دست برادار ریاکاری هم حدی داره . تو و شریکت عمو فتل زاده . ماه پشت ابر نمیمونه
Iran, Islamic Republic of
14:59 - 1397/05/07
انشاالله استقلالی هم بمیری ولی دعچای درون گروهی خودتان رابه جاهای محترم کسترش ندهید شمادرجایگاهی نیستیدکه نام بزرگانی چون پروین وبهزادی رابزبان بیلوری شان خودت راحفظ کن وپایت راازحدخودت جلوترنگذار
Iran, Islamic Republic of
15:00 - 1397/05/07
جوبباری ابله وکیسه کش .که همه را از دم تیغ میگزراند تا فقط خودش باشد.
Iran, Islamic Republic of
15:20 - 1397/05/07
کسگم
از کدام ساقی ..... می گیری؟
چرا اینقدر پرت و پلا میگی
بیچاره به استقلال و طرفداران استقلال ...
که تو داری براشان دل میسوزانی .....
Iran, Islamic Republic of
15:42 - 1397/05/07
داره موس موس میکنه برگرده مااااففیییا
Iran, Islamic Republic of
16:47 - 1397/05/07
خخخخخ جوی اب هم شده رودخانه جمع کن کیسه جان تا دیروز که افتخاری قهرمان بود ولی الان شده خائن فرمانده تون شد سرباز فراری تیام شد رونالدو و جبارف هم که اصلا کیسه رو قبول نداشت
Iran, Islamic Republic of
02:08 - 1397/05/08
اقایی که میگی پروندشو عادلانه قضاوت میکرد کاش همه مدیران رو بازخواست میکردن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
استخدام_2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی بانو_فوتر2
ایرانیان-فوتراصلی222
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
فنی آتل_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر