باغ وحش مشهد، قتلگاه حیوانات؟
۷۵۲۲۰۴
۰۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۱:۳۷
۵۹۱۵
معاون اجتماعی دادستان مشهد گفت: پس از کشف ۴ تخته پوست و ۴ جمجمه ببر در باغ وحش وکیل آباد مشهد در روز‌های گذشته، روز گذشته کارشناسان خبره‌ای برای بازرسی به باغ‌وحش مشهد اعزام شده و در بازرسی‌های خود از داخل یکی از انبار‌های باغ وحش دو تخته دیگر از پوست یوزپلنگ کشف کردند.

خبرگزاری مهر: معاون اجتماعی دادستان مشهد گفت: پس از کشف ۴ تخته پوست و ۴ جمجمه ببر در باغ وحش وکیل‌آباد مشهد در روز‌های گذشته، روز گذشته کارشناسان خبره‌ای برای بازرسی به باغ‌وحش مشهد اعزام شده و در بازرسی‌های خود از داخل یکی از انبار‌های باغ وحش دو تخته دیگر از پوست یوزپلنگ کشف کردند.

کارشناسان دام‌پزشکی به محل اعزام شدند و در گزارش آن‌ها آمده که شرایط بهداشتی باغ وحش برای نگهداری حیوانات مناسب نیست و حتی دارو‌هایی که چندین سال قبل تاریخ آن‌ها منقضی شده است نیز از این باغ وحش کشف شد.

مسئولان محیط زیست در واکنش به این اخبار، مرگ این ببر‌ها را طبیعی و مربوط به گذشته دانسته بودند که به مسئولان محیط زیست نیز اطلاع داده شده بود.

 

باغ‌وحش مشهد، قتلگاه حیوانات؟

معاون اجتماعی دادستان مشهد گفت: پس از کشف ۴ تخته پوست و ۴ جمجمه ببر در باغ‌وحش وکیل‌آباد مشهد در روز‌های گذشته، روز گذشته کارشناسان خبره‌ای برای بازرسی به باغ‌وحش مشهد اعزام شده و در بازرسی‌های خود از داخل یکی از انبار‌های باغ وحش دو تخته دیگر از پوست یوزپلنگ کشف کردند.

به گزارش مهر کارشناسان دام‌پزشکی به محل اعزام شدند و در گزارش آن‌ها آمده که شرایط بهداشتی باغ وحش برای نگهداری حیوانات مناسب نیست و حتی دارو‌هایی که چندین سال قبل تاریخ آن‌ها منقضی شده است نیز از این باغ وحش کشف شد.

مسئولان محیط زیست در واکنش به این اخبار، مرگ این ببر‌ها را طبیعی و مربوط به گذشته دانسته بودند که به مسئولان محیط زیست نیز اطلاع داده شده بود.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
02:28 - 1397/05/08
واقعا خجالت اوره ...اگه عرضه ندارین ۴ تا حیوون زبون بسته رو نگه دارین لااقل بفرستین جایی که شرایط نگهداری این زبون بسته ها رو داشته باشه من باغ وحش یکی از شهرهای نزدیک کاشان رو دیدم فک کنم قمصر بود.. واقعا لذت بردم از تمیزی و زیبایی چون توسط بخش خصوصی اداره میشد ...اما باغ وحش وکیل اباد واقعا کثیفه و نامرتب .شیر های زبون بسته زیر افتاب داغ رمق ندارن نعره بکشن ....
Iran, Islamic Republic of
06:57 - 1397/05/08
احتمالاًاین حیوانات یواشکی درکنسرتهای غیرمجاز شرکت میکردند، به همین خاطر پوستشونوکندند..
Iran, Islamic Republic of
04:07 - 1397/08/25
من رفتم...واقعا کثافت خونه است.....اصلا به حیوانات رسیدگی نمیکنند...خدالعنتتون کنه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج