تغییر مدیران بانکی ادامه دارد
۷۵۲۹۳۱
۰۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۲
۴۳۴۱
وزیر اقتصاد که در ابتدای حضورش در وزارتخانه وعده ایجاد تحول در مدیران بانک‌ها را داده بود، ظاهرا به گفته خود پایبند مانده است و هر چند وقت یکبار یک مدیر بانکی تغییر می‌کند.

خبرگزاری ایسنا: وزیر اقتصاد که در ابتدای حضورش در وزارتخانه وعده ایجاد تحول در مدیران بانک‌ها را داده بود، ظاهرا به گفته خود پایبند مانده است و هر چند وقت یکبار یک مدیر بانکی تغییر می‌کند.

از سال گذشته که مسعود کرباسیان در دولت دوازدهم وزیر اقتصاد شد، در اولین اظهاراتش به نوعی از ایجاد تغییراتی در مدیران عامل بانک‌ها خبر داده بود و البته این در حالی است که وزیر اقتصاد تنها رئیس مجمع بانک‌های دولتی بوده و در این بانک‌ها حق رای داشته و در بانک‌های خصوصی، این هیات مدیره هستند که تغییر مدیرعامل را رقم می‌زنند.

اما آنچه در سال‌های گذشته رقم خورده از این حکایت داشته که تغییر مدیران عامل در بانک‌های خصوصی هم کم تحت تاثیر وزارت اقتصاد و بانک مرکزی نیست.

اخیرا مدیرعامل بانک کارآفرین نیز تغییر کرد و عطاءالله آیت‌اللهی از این بانک رفت و حمید تهران‌فر که پیش از این سابقه حضور در معاونت نظارت بانک مرکزی و قائم مقامی بانک صادرات را دارد، با تایید بانک مرکزی به عنوان مدیرعامل بانک کارآفرین انتخاب شده است.

این در حالی است که در خردادماه نیز پورزرندی، مدیرعامل بانک شهر نیز تغییر کرده بود. پیش از این و از سال گذشته نیز مدیرعامل بانک ملت تغییر کرد و در ادامه در اواخر سال، مقدم از بانک تجارت رفت و دولت آبادی جایگزین او شد. در مجموع در دولت روحانی و در دولت یازدهم نیز موجی از تغییرات مدیران بانکی رخ داد و عمده مدیران عامل بانک‌ها تغییر کردند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
14:54 - 1397/05/09
اگه تغییر تمام مدیران انجام بشه باز هم جواب نمیده.
Iran, Islamic Republic of
15:15 - 1397/05/09
مشکلات حل شد با این تغییرات ؟؟؟ نه به خدا بدتر هم شده
Iran, Islamic Republic of
15:16 - 1397/05/09
تغيير ميكنن يا جابجا ميشن؟
Iran, Islamic Republic of
15:18 - 1397/05/09
خوب کاری میکنه جای مدیر را باید هرچار سال تغییر داد چون دراین مدت باند عریض وطویلی برای خود درست میکند ...
Iran, Islamic Republic of
15:18 - 1397/05/09
دلال بانکی و نه مدیر بانکی!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج