قاتل زنجانی، پای چوبه دار بخشیده شد
۷۵۳۷۹۶
۱۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۳
۷۴۱۴
 مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان زنجان گفت: با وساطت مقام های قضایی، ریش سفیدان و معتمدان این استان، خانواده مقتول پای چوبه دار از خون قاتل گذشت و رضایت دادند.

ایرنا: مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان زنجان گفت: با وساطت مقام های قضایی، ریش سفیدان و معتمدان این استان، خانواده مقتول پای چوبه دار از خون قاتل گذشت و رضایت دادند.

علاء الدین کریمی  افزود: آغاز این پرونده از یک درگیری ساده شروع شده بود تا در پی یک اتفاق ناخواسته مرد میانسال مرتکب قتل عمد شود.

وی اظهار داشت: همه افراد جامعه باید به نتیجه عمل و رفتاری که از آنها سرخواهد زد فکر کنند، تا شاهد اتفاقات ناگواری مانند این قتل نباشیم.

این مسئول خاطرنشان کرد: با آموزش مناسب، آسیب های اجتماعی به میزان زیادی امکان کنترل و کاهش دارد، بنابراین باید خانواده، مسئولان و متولیان امر در این حوزه روی آموزش برنامه ریزی و تاکید داشته باشند.

مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی اضافه کرد: باید برای فرهنگ سازی مسئله 'گذشت'، که باعث نجات یک فرد دیگر می گردد، در جامعه بیش از اینها تلاش شود.

کریمی اظهار داشت: جا افتادن این فرهنگ در جامعه باعث ارتقای رفتار مردم در برخورد با اینگونه مسائل خواهد شد.

 سال گذشته با وساطت ریش سفیدان، معتمدان شهر و برخی مسئولان، خانواده هفت مقتول راضی شدند تا از خون محکومان به قصاص گذشته و رضایت دهند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:24 - 1397/05/11
این میاد بیرون دوباره یکی رو میکشه
و مقصرش هم فقط کسانی هستند که رضایت دادند
United States
18:14 - 1397/05/11
خانواده مقتول دیدند در این شرایط مملکت حیفه بمیره راحت بشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج