قربانی، آلترناتیو دو گزینه خارجی استقلالی‌ها
۷۵۵۳۴۱
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۷
۷۱۳۰
استقلالی‌ها در صورت به توافق نرسیدن با دو گزینه خارجی خود، قرارداد علی قربانی را تمدید می‌کنند تا این مهاجم در لیگ هجدهم دوباره برای آبی‌ها به میدان رود.

ایسنا: استقلال با وجود گذشت دو هفته‌ از لیگ برتر هنوز به دنبال به خدمت گرفتن یک مهاجم هدف هستند. به گفته معاون ورزشی باشگاه استقلال آبی‌ها آماده هستند تا یک مهاجم خارجی را به جمع نفرات خود برای لیگ هجدهم ‌اضافه کنند.

برای پر کردن این پست، استقلالی‌ها دو مهاجم خارجی را در نظر دارند که الحاجی گرو شانس بیشتری نسبت به مهاجم دیگری دارد که هنوز نام آن رسانه‌ای نشده است. البته ایمن حسین، مهاجم ۲۲ ساله عراقی دیگر گزینه آبی‌ها بود که به دلیل مشکلات گذرنامه و روادید نتوانست به ایران بیاید و استقلالی‌ها نیز قید او را زدند.

در صورت به نتیجه‌ نرسیدن آبی‌ها برای به خدمت گرفتن مهاجم خارجی تنها گزینه‌ای که برای آبی‌های پایتخت باقی‌ می‌ماند تمدید قرارداد با علی قربانی، مهاجم فصل پیش آنهاست.

وینفرد شفر در گفت‌وگویی که با خبرنگاران داشت، اذعان‌ کرد که سه‌شنبه تکلیف این مهاجم مشخص می‌شود. از این اظهار نظر برداشت می‌شود که آبی‌ها امروز (دوشنبه) به دنبال قطعی کردن جذب یک مهاجم از بین گزینه‌های خارجی خود هستند. البته جابر انصاری دیگر بازیکنی است که توانایی بازی در پست مهاجم هدف را دارد اما ظاهرا شفر از بازیکن فصل قبل خود در تمرینات راضی نیست و قرار نیست به او در فصل جدید بازی دهد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج