مهدوی: نمی‌خواستیم خداداد را خراب کنیم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
کلاسینو_1
ریزخور_1
سفیر بار ساقدوش_1
زمردی_داخلی1
دکتر نداف کرمانی 1
کلاسینو_3
زمردی_داخلی3
دکتر نداف کرمانی 3
ریزخور_3
لاله زار مال_3
سفیر بار ساقدوش_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر نداف کرمانی 4
لاله زار مال_4
کلاسینو_4
ریزخور_4
سفیر بار ساقدوش_4
زمردی_داخلی4
دکتر نداف کرمانی 2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
سفیر بار ساقدوش_2
زمردی_داخلی2
کلاسینو_2
ریزخور_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۷۵۶۳۲۱
۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۲
۵۱۱۰
بازیکن تیم فوتبال سپیدرود گفت: ما نمی‌خواستیم خداداد را برابر هواداران خراب کنیم بلکه برای معذرت خواهی به سمت تماشاگران رفتیم.

خبرگزاری میزان: پس از اخراج حسین کعبی از تیم سپیدرود نام محمدرضا مهدوی و میثم تهی‌دست هم به عنوان اخراجی‌های بعدی به گوش رسید. به همین دلیل با محمدرضا مهدوی گفت‌وگویی در این خصوص انجام دادیم که این مصاحبه را در ادامه می‌خوانید.

*شنیدیم شما و میثم تهی‌دست هم در لیست اخراج سپیدرود قرار دارید؟

من با خداد عزیزی صحبت کردم و به او گفتم اگر به درد شما نمی‌خورم همین حالا به من بگوید. اگر امروز بگویید خیلی بهتر از آن است که هفته بعد به من بگویید برو.

به این شکل هم شما سریعتر به جای من بازیکن می‌گیرید و هم من فکری به حال خودم می‌کنم. ولی خداداد گفت اصلا چنین چیزی نیست و اگر بود بدون تعارف به تو می‌گفتم. خداداد اگر با کسی تعارف داشت به این راحتی کعبی را با آن همه بازی ملی کنار نمی‌گذاشت.

*پس چرا خداداد عزیزی در برنامه ۹۰ گفت باید ابرهیمی و مهدوی را هم اخراج می‌کرد؟

منظور خداداد این بود که اگر می‌خواست به خاطر تشویق هواداران و این که بازیکنان به سمت هواداران رفتند بازیکنی را اخراج کند، باید من و حسین ابراهیمی را هم اخراج می‌کرد. منظورش این بود از این بابت ناراحت نیست.

*یعنی ناراحت نبود؟ چون در رختکن هم از شما چند نفر گله کرده بود.

ناراحت که بود، ولی این موضوع دیگر برایش حل شده است. من با او صحبت کردم و گفت که از دست من و چند نفر دیگر هم ناراحت بوده است، ولی دیگر این موضوع را فراموش کرده است. من به او گفتم ما به سمت تماشاگران رفتیم که آنها را آرام کنیم. اگر به سمت آنها نمی‌رفتیم جو خراب‌تر می‌شد.

حتی با خودمان گفتیم به قیمت ناسزا شنیدن هم به سمت هواداران می‌رویم و به خاطر نتیجه بدی که گرفتیم از آنها عذر خواهی می‌کنیم. ولی برعکس شد و آنها ما را تشویق کردند. بد بازی کرده بودیم و باید معذرت خواهی می‌کردیم.

*شاید خداداد فکر کرده خواستید او را خراب کرده و خودتان را برای هواداران شیرین کنید؟

خدا می‌داند که چنین قصدی نداشتیم. من فکر می‌کنم این موضوع دیگر تمام شده است و ما از این به بعد بتوانیم نتیجه بگیریم و هواداران را خوشحال کنیم.

واقعیت این است که ما در این چند سال اخیر آنقدر مشکل داشتیم که حالا همه فکر می‌کردند مشکلی وجود ندارد و مسابقات را خوب شروع می‌کنیم. چون انتظارات بر آورده نشد در روحیه تیم و هواداران تاثیر منفی گذاشت. من از همه هواداران عذرخواهی می‌کنم و امیدوارم در بازی‌های آینده جبران کنیم.

*با این وضع فکر می‌کنی بتوانید؟

ما اگر از تبریز نتیجه بگیریم شرایط خوب می‌شود. از طرفی در بازی با پدیده میزبان هستیم و همه تلاشمان را می‌کنیم نتیجه بگیریم. هیچ تیمی به اندازه ما دیر شروع نکرده است. از این رو فصل بدنسازی را از دست دادیم و این در بازی‌های لیگ تاثیر داشت.

سپاهان از نظر بدنی خیلی از ما بهتر بود با این حال ما انگیزه کسب پیروزی برابر آنها را داشتیم. اما داور هم بد سوت زد و در دو صحنه بد قضاوت کرد و در همان دو صحنه توب تبدیل به گل شد و شیرازه تیم ما بهم ریخت، داور خیلی در جریان بازی تاثیر داشت. داور هم باعث شد تماشاگران ما از کوره در بروند و هم خودمان از نظر روحی بهم ریختیم و بازی را از دست دادیم.

*در غیاب کعبی شما کاپیتان تیم هستید؟

اصلا برای من کاپیتانی مهم نیست. به نظر من اگر حسین نباشد هر بازیکنی می‌خواهد کاپیتان باشد. شاید، چون سابقه بیشتری نسبت به دیگر بازیکنان دارم بازوبند را به من بدهند، ولی خودم زیاد در قید و بند این چیز‌ها نیستم.

*کعبی از نظر فنی اینقدر ضعیف بود که اخراج شود؟

من نمی‌توان از نظر فنی چیزی بگویم. چون هر چه بگویم سوءتفاهم می‌شود. ولی فکر می‌کنم، حسین در آن بازی خیلی خسته بود. من اعتقاد ندارم که از نظر فنی به حدی ضعیف باشد که به درد ما نخورد. پس نمی‌توان در این مورد چیزی بگویم جز این که دوست داشتم کنار ما باقی می‌ماند.

عزیزی و کعبی با هم خیلی خوب بودند، ولی نمی‌دانم چه شد که این تصمیم را گرفتند. شاید بهترین فردی که می‌تواند در این مورد صحبت کند، خداداد باشد.‌ ای کاش کعبی کنار ما باقی می‌ماند، چون مردم رشت دوستش دارند. هم بچه خوبی است و هم بازی‌های خوبی برای سپیدرود انجام داده است.‌ ای کاش تا پایان فصل می‌ماند و در پایان با هم از فوتبال خداحافظی می‌کردیم.

*به فکر خداحافظی هستی؟

به این فکر نکردم. شاید این کار را بکنم. متاسفانه در فوتبال هر اتفاقی می‌افتد. امیدوارم نتیجه بگیریم، چون جو رشت واقعا خراب است و اگر نتیجه نگیریم برای ما خیلی بد می‌شود.

*وضعیت سپیدرود بعد از این همه حاشیه چطور است؟

تمرینات را دنبال می‌کنیم. آن باخت سنگین و حواشی بازی با سپاهان در روحیه بچه‌ها تاثیر گذاشته است، ولی اول فصل است و انگیزه‌های زیادی برای نتیجه گرفتن داریم. اگر از همین ابتدا بخواهیم روحیه را از دست داده و بی انگیزه باشیم که به وسط فصل هم نمی‌رسیم. از این رو انگیزه کافی برای کسب پیروزی در تبریز برابر گسترش فولاد داریم.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
دکتر نائبی_1
عارفی_1
خرید باکس 1
سوییچ ایران_1
خرید باکس 3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
سوییچ ایران_3
عارفی_3
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_3
عارفی_4
دکتر نائبی_4
سوییچ ایران_4
شیرآلات زمانی_4
خرید باکس 4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
دکتر نائبی_2
شیرآلات زمانی_2
سوییچ ایران_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
خرید باکس 2
عارفی_2
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_تزریق چربی
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
کلینیک النا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
تدبیرکالا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
پارسیس_فوتر ساختمان