انتقاد آلمان‌ها از تحریم‌های ایران
۷۵۷۰۸۰
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۴
۱۵۳۱۰ 
انجمن‌های تجاری آلمانی اعلام کردند شرکت‌های این کشور آسیب روزافزونی را از سیاست‌های تحریمی و تعرفه‌ای دولت دونالد ترامپ متحمل می شوند.

خبرگزاری ایسنا: انجمن‌های تجاری آلمانی اعلام کردند شرکت‌های این کشور آسیب روزافزونی را از سیاست‌های تحریمی و تعرفه‌ای دولت دونالد ترامپ متحمل می شوند.

تنها یک روز پس از اعمال تحریم های جدید آمریکا ضد ایران، این کشور اعلام کرد به زودی تحریم هایی علیه روسیه نیز اعمال خواهد کرد. آمریکا، روسیه را متهم به مسموم کردن جاسوس سابق روسی و دخترش در انگلیس کرده است اما کرملین این اتهام را رد می کند.

فولکر ترییر- مدیر تجارت خارجی اتاق بازرگانی آلمان- در همین رابطه گفته که فضای بین المللی برای شرکت های آلمانی رو به پیچیده شدن هستند.

وی گفت: بسیاری از شرکای تجاری آلمان تحت تاثیر اقدامات آمریکایی ها قرار گرفته اند و تجارت آن ها با شرکت های آلمانی مختل شده است.

هولگر بینگمان، رئیس انجمن تجاری " ب ج آ" نیز گفت: سیاست های آمریکا به طور قطع بر تجارت خارجی آلمان اثر گذاشته است.

چهارشنبه این هفته، آلمان و چین از روابط اقتصادی خود با ایران دفاع کردند. بینگمان از دولت آلمان خواسته است تا مشخص کند چگونه می تواند از شرکت های آلمانی در برابر تحریم های آمریکا محافظت کند.

هایکو ماس، وزیر خارجه آلمان در بیانیه مشترکی با وزرای خارجه فرانسه و انگلیس و مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا تاکید کرده است از شرکت های اروپایی که دارای روابط اقتصادی و تجاری قانونی با ایران هستند محافظت خواهد شد.

روابط اقتصادی آلمان و آمریکا اخیرا متشنج شده است؛ به گونه ای که بزرگ ترین بانک آلمانی گفته است در نظر دارد فعالیت خود در این کشور را به نحو چشمگیری کاهش دهد و بیشتر بر بازارهای اتحادیه اروپا متمرکز شود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
France
14:50 - 1397/05/19
خیلی بد شد که برخی شرکت ها کنار کشیدند. خون ملت را میکدن المانها کنتر شد. فکر میککند همه بنز سوارند. ملت نون ندارند بخاطر بی تدبیری.
بخاطر میاورید که المان در موقع جنگ تحمیلی چه فجایعی برای سردشت و حلبچه با کمک صدام ببار اورد.
United Arab Emirates
15:17 - 1397/05/19
خاک بر سرت المان که سیاست امریکا به ضررته وه نمیتونی دم بزنی، خااااک یعنی خااااااک
Iran, Islamic Republic of
15:51 - 1397/05/19
ایران میتواند بامدیریت درست واتخاذصحیح اروپا وامریکا رابجان هم بیندازد وسرانجام به سلطه گری امریکا درجهان پایان دهد.
Iran, Islamic Republic of
17:00 - 1397/05/19
تکروی بین کشورهای عضو اتحادیه اروپا آنها را شکننده می کند برای مقابله با سیاست های آمریکا باید یا رومی روم بود یازنگی زنگ کجدار و مریز فایده ندارد و آن کشور ضرر خواهد کرد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج