پیش بازی لیورپول - وستهام
۷۵۷۸۶۷
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۵
۳۷۹۸
لیورپول و وستهام، امروز در ورزشگاه آنفیلد، اولین بازی خود در لیگ برتر امسال را برگزار خواهند کرد.

ورزش سه: لیورپول و وستهام، امروز در ورزشگاه آنفیلد، اولین بازی خود در لیگ برتر امسال را برگزار خواهند کرد. لیورپولی ها که فصل گذشته عملکرد بسیار خوبی در جام‌ها داشتند، امسال با امیدواری بیشتری پا به رقابت ها می‌گذارند و در تلاش خواهند بود تا طلسم 28 ساله را شکسته و بلاخره قهرمانی لیگ را بار دیگر تجربه کنند.

قرمزهای آنفیلد با جذب بازیکنانی مثل نبی کیتا، فابینیو، الیسون و ... کاملا آماده هستند که فصلی درخشان را پشت سر بگذارند و حداقل نتایج فصل قبل را تکرار کنند.

در آن سو وتسهام نیز تیم نسبتا خوبی تشکیل داده و بازیکنانی را جذب کرده که می‌توانند نتایج خوبی رقم بزنند. با این حال، تقابل با لیورپول همیشه از سخت ترین دیدارها برای هر تیمی است و شاگردان مانوئل پیگرینی به خوبی می‌دانند در اولین گام باید حسابی محتاط باشند.

الکس اوکسلید چمبرلین، کلاوان و لاورن در این بازی حضور نخواهند داشت و حضور جوزف گومز، جوئل ماتیپ، فابینیو و میلنر هنوز مشخص نیست. در آن سو، وینستون رید، مانوئل لانزینی و اندی کارول مصدوم هستند و حضور کارلوس سانچس، لوکاس پرز و یارمولنکو هنوز قطعی نیست. در 6 تقابل اخیر دو تیم، 3 پیروزی برای لیورپول ، 2 تساوی و 1 پیروزی برای وستهام به دست آمده است و باید دید که پیگرینی چه عملکردی در اولین گام خواهد داشت.

ترکیب احتمالی

پیش بازی لیورپول - وستهام

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج