شیشه اتوبوس راه آهنی‌ها را شکستند!
۷۵۷۹۹
۱۸ آبان ۱۳۹۲ - ۰۹:۱۳
۲۸۵۰
اتوبوس‌های حامل بازیکنان راه‌آهن سورینت بعد از بازی با داماش گیلان مورد هجوم قرار گرفت و شیشه‌هایش با سنگ فرو ریخت.
ایسنا: اتوبوس‌های حامل بازیکنان راه‌آهن سورینت بعد از بازی با داماش گیلان مورد هجوم قرار گرفت و شیشه‌هایش با سنگ فرو ریخت.

تیم‌های فوتبال داماش گیلان و راه آهن سورینت تهران از ساعت 15 امروز، جمعه در چارچوب رقابت‌های جام حذفی به مصاف هم رفتند. این دیدار که در پایان با نتیجه‌ی 2 بر صفر به سود شاگردان منصور ابراهیم‌زاده به پایان رسید با حاشیه‌هایی همراه بود و هواداران منتسب به داماش، خساراتی را به اتوبوس حامل بازیکنان راه آهن وارد کردند.

امید گلمکانی، مدیر رسانه‌یی راه آهن سورینت در این‌باره توضیح داد: هواداران داماش بعد از اتمام بازی، پشت رختکن ما به فحاشی پرداخته و بازیکنان ما را تهدید کردند. هم‌چنین آن‌ها زمانی که فرزاد آشوبی در حال سوار شدن به اتوبوس بود به او حمله‌ور شدند و او را مورد ضرب و شتم قرار دادند اما ما وارد عمل شدیم و اجازه ندادیم کار به جاهای باریک کشیده شود.

وی در ادامه درباره‌ی هجوم هواداران منتسب به داماش به اتوبوس حامل راه آهنی‌ها تصریح کرد: با اسکورت پلیس به رستورانی به نام محرم در رشت رفتیم تا شام بخوریم. پلیس نیز ما را تا خروجی شهر اسکورت کرد اما به محض رفتن نیروهای پلیس، در ساعت 19:30 تعدادی خودرو که از ابتدا ما را تعقیب کرده بودند به دو اتوبوس تیم نزدیک شده و با سنگ، شیشه‌ی اتوبوس‌ها را شکستند و خساراتی را به آن وارد کردند. در حال حاضر نیز ماموران نیروی انتظامی در حال تهیه گزارش این اتفاق هستند.

گلمکانی هم‌چنین اظهار کرد: متاسفانه در گذشته نیز شاهد این اتفاقات بوده‌ایم و چنین مسائلی در رشت سابقه دارد. امیدوارم کمیته انضباطی برای یک بار برخورد جدی با عاملان چنین اتفاقاتی صورت دهد. مگر حتما باید اتفاق بدتری بیفتد و به کسی صدمه وارد شود تا کمیته انضباطی برخورد کند؟ اگر شیشه‌های خرد شده به صورت یکی از بازیکنان‌مان برخورد می‌کرد چه کسی پاسخگو بود؟

هم‌چنین قدربان، ناظر فدراسیون در بازی داماش و راه آهن که پشت سر اتوبوس‌های صدمه‌دیده حرکت می‌کرد درباره‌ی این اتفاق به خبرنگار ایسنا گفت: من به صورت همزمان با دو اتوبوس راه آهن به سمت تهران حرکت می‌کردیم که دیدم افرادی با سنگ به طرف این دو اتوبوس حمله کرده و باعث شکسته شدن شیشه‌ها و فرورفتگی بدنه‌ی آن‌ها شدند. من نیز در گزارشم تمام موارد مشاهده شده را خواهم نوشت. تماشاگران داماش در لحظات آخر بازی نیز شعار می‌دادند. نمی‌دانم بازیکن عامل تحریک بود یا تماشاگر.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج