رهایی برادر زن قاتل از قصاص
۷۵۸۷۴۳
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۹
۱۳۵۱۳
مرد جوان که 7سال پیش درجریان یک درگیری خانوادگی شوهرخواهرش را به قتل رسانده درحالی که یک قدم با چوبه دار فاصله داشت توانست با جلب رضایت اولیای دم از قصاص نجات یابد.

روزنامه ایران: مرد جوان که 7سال پیش درجریان یک درگیری خانوادگی شوهرخواهرش را به قتل رسانده درحالی که یک قدم با چوبه دار فاصله داشت توانست با جلب رضایت اولیای دم از قصاص نجات یابد.

این متهم پس از نجات از اعدام صبح دیروز از نظر جنبه عمومی جرم در دادگاه تحت محاکمه قرار گرفت.

این واقعه جنایی بهمن سال 90 در جنوب شهر تهران اتفاق افتاد و زمانی که مأموران تحقیقات خود را آغاز کردند متوجه شدند درگیری بین نادر(مقتول) و برادر همسرش سیامک رخ داده و این جوان بعد از اینکه نادر را با چاقو زده فرار کرده‌است.

تلاش کارآگاهان برای دستگیری سیامک آغاز شده‌ بود تا اینکه موفق شدند او را در مراسم تدفین مقتول شناسایی و بازداشت کنند.

متهم در بازجویی گفت:از وقتی نادر با خواهرم ازدواج کرده‌بود مدام او را اذیت می‌کرد و حتی در برابر پدرم هم دعوا به راه می‌انداخت.

من و او به خاطر اینگونه رفتارهایش با هم درگیری داشتیم تا اینکه یک روز قبل از حادثه او به در خانه ما آمد و برای اینکه از پدرم پول می‌خواست درگیری به راه انداخت و فردای آن روز هم وقتی پدر نادر را دیدم به او گفتم کمی پسرت را نصیحت کن او خواهرم و دیگر اعضای خانواده ما را خیلی اذیت می‌کند و مدام با همه درگیر است اگر خواهرم را دوست ندارد و می‌خواهد به کارهایش ادامه دهد او را طلاق دهد و گرنه باید رفتارش را درست کند.

مرد بیچاره خودش هم قبول کرد و گفت من هم از دستش ناراحتم او ما را هم اذیت می‌کند و به خاطر اعتیادش خیلی پرخاشگر است.

همین‌طور که داشتیم با هم صحبت می‌کردیم من احساس کردم یک نفر از پشت با چوب به سرم زد برگشتم و دیدم شوهرخواهرم پشت سرم است. من و نادر درگیر شدیم و من او را زدم. قصدم اصلاً کشتن نادر نبود و نمی‌خواستم به او آسیبی برسانم من فقط خواستم از خودم دفاع کنم بعد هم از ترس فرار کردم و سه روز بعد خبر دادند که در بیمارستان مرده است.

در مراسم تدفین او حاضر شدم و خواستم به پدرش تسلیت بگویم که مأموران دستگیرم کردند.

این جوان به اتهام قتل در شعبه 4 دادگاه محاکمه شد و قضات او را به قصاص محکوم کردند اما با گذشت نزدیک به 7 سال این محکوم به مرگ موفق به جلب رضایت اولیای‌دم شد و سرانجام روز گذشته برای محاکمه به لحاظ جنبه عمومی جرم پای میز محاکمه ایستاد.

در پایان این محاکمه دادرسان دادگاه وارد شور شدند تا درباره او تصمیم بگیرند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:39 - 1397/05/23
دستت درد نکنه یه انگل کم کردی
Iran, Islamic Republic of
14:38 - 1397/05/23
خوش بحال خواهرت
United Arab Emirates
17:02 - 1397/05/23
هر چیزی چاپ شودقبلا تحقیق و انگیزه و نظر شاهدین یکی هست که نتیجه نهایی منتشر میشودالان.؛ درحالی که بفکر خواهرت بودی و پدر مقتول هم گواه بوده که داشتی باهاش حرف میزدی......؛دستت درد نکنه و بتو میگن برادر . من یک انگل گیرم اومده شبیه این مقتول تنها کاری که تونستم بکنم چون پسرم بچه هست نمیخوام دستش بخون کثیفی الوده بشه و هفته پیش خواهرشو کتک زده بود اگر نبودم با یه مشت نه چاقو ....با یه مشتش سقطش میکرد.! خودمم موندم با این کثافت چکار کنم ؟ بابای دامادم بعداز عروسی بهم گفت این به ماها سلام نمیکنه ..گفتیم شاید ادم بشه وبه دین پایبند بشه!! گفتم بد کاری کردی حاجی ما تحقیق نکردیم وچون شمامذهبی بودی پسرت را هم شبیه خودت....! سرزنش میشم و همه میگن چرا تحقیق نکردی!؟؟؟؟؟ من: سکوت اشک تنهایی!.خانواده ها تحقیق از خواستگار فراموش نشه !! هنوز ادمای خوب و باوجدان زیاد هستند که اگر تحقیق رفته بودم ...الان پشمیان نبودم. بی تجربه و سن خودم هم دخیل هست ولی مقصر منم .والسلام
Iran, Islamic Republic of
23:41 - 1397/05/23
اون خانواده خودشون هم میدونستن پسرشون مقصره درسته قتل قابل قبول نیست ولی این شخص خودش درگیری رو شروع کرده خانواده اش باید زودتر از اینها رضایت میدادن
قربون دست همچنین برادری اگر همه برادر ها همین طور پشت خواهرشون بودن هیچ نامردی نمیتونست زنی رو اذیت کنه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج