عضو خبرگان: زمانِ نشستن و شعار دادن نیست
۷۵۹۹۹۸
۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۹
۶۲۱۵ 
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه اکنون زمان آن نیست که مسئولان بنشینند و دستور و شعار دهند، گفت: سیستم مدیریت کشور سست و تنبل است و قاطعیت و سرعت هم برای حل مشکلات ندارد.

خبرگزاری مهر: آیت الله هاشم هاشم زاده هریسی ظهر امروز پنج شنبه در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی  اظهار داشت: کارآفرینان در ظاهر از مشکلات واحدهای تولیدی می گویند اما در حقیقت این مشکلات آنها نیست بلکه رفع مشکلات تولیدکنندگان رفع مشکلات نظام و خدمت به کشور است.

وی افزود: مشکلات تولید کنندگان فقط به خودشان متوجه نمی شود این در حالی است که اگر نسبت به حل مشکلات واحدهای تولیدی توجهی نشود تبعات و آثار منفی آن متوجه نظام اسلامی می شود.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه اکنون زمان آن نیست که مسئولان بنشینند و دستور و شعار دهند، ادامه داد:

وقتی که می بینیم مردم از نظر معیشت رنج می برند و دشمنان جنگ اقتصادی علیه ملت و دولت جمهوری اسلامی آغاز کرده دیگر نشستن را بر مسئولان حرام می کند و می طلبد تا با همدلی و هم صدایی علیه مشکلات قیام کنیم.

هاشم زاده هریسی اضافه کرد: حال که در کشور شاهد مشکلات اقتصادی هستیم بنده ۳۵ سال قبل در قالب کتاب و مقاله گفته بودم که همه مستند هستند و بر این اساس برخی اظهارات را بی پرده و صریح می گویم و از بابت آن هم هزینه ها پرداخت کرده ام.

مسئولان وظیفه دارند سریع و قاطع مشکلات را پیگیری کنند

وی یادآور شد: برای رفع و رجوع مشکلات مردم و بهبود شرایط اقتصادی کشور نیاز به انقلاب دارد تا بتوانیم انقلاب سال ۵۷ را مستحکم تر کنیم به طوری که دشمنان بدون شوخی جنگ اقتصادی اعلام کرده و اگر امروز بی توجهی کنیم وسهل بشماریم وضعیتی اقتصاد کشور وخیم تر از گذشته خواهد شد.

عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه برای حل مشکلات کشور و به تبع مردم هر کس وظیفه دارد، مردم کمی صبر و حوصله پیشه کرده و مسئولان وظیفه دارند سریع و قاطع مشکلات را پیگیری کنند، گفت:

سیستم مدیریت کشور سست و تنبل است و قاطعیت و سرعت هم برای حل مشکلات ندارد، یعنی اگر زمانی که مشکل به وجود آمد حل می شد و به روز بعد موکول نمی گردید حال شاهد این وضعیت نمی شدیم.

هاشم زاده هریسی خطاب به مسئولان گفت: زمانی که مردم به شما مراجعه می کنند تا مشکلاتشان را حل کنید چرا به زمان دیگری موکول می کنید در حالی که می توانید در همان روز مشکلات مردم را حل و فصل کنید؟ مردم حق دارند وقتی می بینند مسئول انگیزه ای برای حل مشکلات ندارد از او ناراضی باشند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:35 - 1397/05/26
الان
زمان گران تر کردن اجناس
زمان احتکار
زمان زر اندوزی
زمان بی تفاوتی به اکثر قشر جامعه
زمان حزب بازی
....
Iran, Islamic Republic of
00:51 - 1397/05/26
هر که حرف میزنه فکر میکنه وظیفش همین بوده و انجام داده و این مشکل چهل ساله ماست.
Iran, Islamic Republic of
09:44 - 1397/05/26
حاجی ! اقتصاد با دستور و فرمان اصلاح نمیشود . الان در فرماندهی اقتصاد مقاومتی چند نفر اقتصاد دان و چند نفر اهل صنعت حضور دارند . به نظرم هیچی . پس خیالت راحت که هیچ اتفاقی نمی افتد و همه با هم میریم ته دره!!!
Germany
14:11 - 1397/05/26
تعدادی پادویاتدارکاتچی (دولت) مسئول خوانده می‌شود، اما افرادیکه کارمهمتری دراختیاردارند، درقبال مشکلات خودرامسئول نمیدانند..
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج