عضو کارگزاران: بعید می‌دانم روحانی افشاگری کند
۷۶۲۴۴۷
۳۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۷
۳۰۳۸
علی‌محمد نمازی، عضو حزب کارگزاران درباره جلسه سوال از رییس‌جمهوری گفت: نمایندگان باید به‌طور اخلاقی و سالم با موضوع سوال از رئیس‌جمهور برخورد کنند تا جلسه سوال، ملتهب و تنش‌آفرین برگزار نشود.

خبرگزاری مهر: علی‌محمد نمازی عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی با اشاره به سوال مجلس از رئیس‌جمهور که قرار است هفته ابتدایی شهریور انجام شود اظهار داشت: نمایندگان باید به طور اخلاقی و سالم با موضوع سوال از رئیس جمهور برخورد کنند تا جلسه سوال، ملتهب و تنش آفرین برگزار نشود.

وی در همین باره افزود: هدف نمایندگان از سوال از رئیس جمهور باید مشخص شده باشد؛ باید میان سوال‌کنندگان، هماهنگی و تقسیم کاری وجود داشته باشد.

نمازی با بیان اینکه اگر سوال از رئیس‌جمهور انجام نمی‌شد بهتر بود، تصریح کرد: اکنون که سوال از رئیس‌جمهور نهایی شده، رئیس‌جمهور باید به نمایندگی از ملت ایران، سوالات را به شکل واضح و شفاف پاسخ بگوید.

وی اضافه کرد: آنچه در جلسه سوال از رئیس‌جمهور اهمیت دارد، توجه به مصالح و منافع نظام است. از طرف دیگر، سوالات نمایندگان و پاسخی که رئیس‌جمهور می‌دهد، باید دقیق و همراه با آمار و ارقام باشد.

نمازی گفت: من بعید می‌دانم آقای روحانی وارد مباحثی از قبیل افشاگری شوند؛ بهتر است رئیس‌جمهور از این فرصت، برای بیان واقعیات جهت استماع ایرانیان و ثبت در تاریخ استفاده کند.

انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:11 - 1397/05/31
به روحانی دل نبندید که یکی از مشکلات اصلی کشور روحانی است فقط حرف میزنه و وعده تو خالی داده تو این 5 سال و ریشهایش را رنگ میکند
Iran, Islamic Republic of
11:14 - 1397/05/31
نگران نباشیدحسن جون تالان کدام حرف راست گفته که این دومی باشد
Iran, Islamic Republic of
12:18 - 1397/05/31
معلومه چون اگه مطمئن بودید که حالا از کشور فلنگ بسته بودید.
Iran, Islamic Republic of
13:04 - 1397/05/31
اگرافشا نکرد ،افشا ورسواش خواهند کرد
France
13:14 - 1397/05/31
به این ترتیب حتما کثافت کاری هست که از افشا گری روحانی میترسن
Iran, Islamic Republic of
19:23 - 1397/05/31
جناب آقای حزب کارگزار خجالت نمی کشید مملکت را با همفکری امثال شما روحانی به این روز انداخته بله افشاگری در خصوص اختلاس برادرش حسین فریدون و برادر معاون اولش زیاد خواهد کرد واگر عرضه داشت توضیحی درمورد علت گفتن دروغهای بی پایان و عمل نکردن به وعده های فراوانش به مردم خواهد گفت.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج