معرفی پرشتاب‌ترین خودرو‌های سال ۲۰۱۸
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۷۶۳۴۳۵
۰۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۰
۱۲۹۹۴
با نگاهی ساده به خودروی خاص و البته جذاب ۴ سیلمدر به‌وضوح می‌توان دریافت که این موتور‌های ۴ سیلندر کم‌حجم، نه‌تن‌ها می‌توانند قدرت خروجی بی‌نظیری را تولید کنند، بلکه می‌توانند در بحث سرعت و شتاب نیز، حرف زیادی برای گفتن داشته باشند. با ما باشید تا ۸ خودروی ۴ سیلندری را که بر اساس ادعای سازنده‌شان، بیشترین شتاب صفرتا صد دارند، به شما عزیزان معرفی نماییم.

وبسایت چرخان: در زمانه‌ای که تمامی قطعات مکانیکی و الکترونیکی، به سمت کوچک‌تر شدن پیش می‌روند، خودروهای قدرتمند ۴ سیلندر، بیش‌ازپیش خودنمایی می‌کنند. اگرچه، این موتورهای ۴ سیلندر، به‌اندازه همتایان ۶ یا ۸ سیلندر خود، صداهای جذاب و خشن تولید نمی‌کنند، اما به لطف فن‌آوری توربوشارژ، عملکرد بسیار بهینه‌ای را از خود بر جای گذاشته‌اند.

عملکردی که فراتر از مصرف بهینه سوخت بوده و به مؤلفه‌های مهمی مانند قدرت موتور، وزن موتور و دیگر موارد مربوط به بهینه شدن خودرو، رسیده است.عملکردی که فراتر از مصرف بهینه سوخت بوده و به مؤلفه‌های مهمی مانند قدرت موتور، وزن موتور و دیگر موارد مربوط به بهینه شدن خودرو، رسیده است.

معرفی پرشتاب ترین خودروهای ۴ سیلندر سال ۲۰۱۸!

با نگاهی به این ۸ خودروی خاص و البته جذاب، به‌وضوح می‌توان دریافت که موتورهای ۴ سیلندر کم‌حجم، نه‌تنها می‌توانند قدرت خروجی بی‌نظیری را تولید کنند، بلکه می‌توانند در بحث سرعت و شتاب نیز، حرف زیادی برای گفتن داشته باشند.

با ما باشید تا ۸ خودروی ۴ سیلندری را که بر اساس ادعای سازنده‌شان، بیشترین شتاب صفرتا صد دارند، به شما عزیزان معرفی نماییم.

مرسدس AMG CLA45-با شتاب ۴.۱ ثانیه

معرفی پرشتاب ترین خودروهای ۴ سیلندر سال ۲۰۱۸!

خودروی خوش‌چهره آلمانی که با موتور ۲ لیتری توربو، می‌تواند قدرت بی‌نظیر ۳۷۵ اسب بخار تولید کرده و خود را قدرتمندترین خودروی ۴ سیلندر جهان لقب دهد. خودرویی که با سیستم تعویض دنده خودکار دوکلاچه و سیستم انتقال قدرت AWD(چهارچرخ محرک)، می‌تواند تنها در ۴.۱ ثانیه، از حالت سکون به‌سرعت صد کیلومتر بر ساعت برسد.
خودروی AMG CLA45، یک آلمانی آرام با ابر موتوری است که با مهندسی آلمانی، می‌تواند یک رقیب جدی برای خودروهای آئودی R3 و بی ام و M2 بوده و خود را به رخ رقیبان بکشد.


آلفا رومئو ۴C-با شتاب ۴.۱ ثانیه

معرفی پرشتاب ترین خودروهای ۴ سیلندر سال ۲۰۱۸!

بااینکه شرکت سوپر اسپورت ساز ایتالیایی آلفا رومئو، در میانه راه یک دوره تجدیدقوا یا به‌اصطلاح رنسانس، قرار دارد، اما تولید خودرویی مانند ۴C شالوده مهندسی و طراحی این شرکت خوش‌ذوق ایتالیایی است. خودرویی که در دو مدل کوپه و کانورتیبل، تولیدشده و با قلب تپنده ۱.۷۵ لیتری ۴ سیلندر توربو و به کمک بدنه فیبر کربن، می‌تواند ۲۳۷ اسب بخار قدرت تولید کرده و در ۴.۱ ثانیه خود را به‌سرعت صد برساند.


مرسدس AMG GLA45-با شتاب ۴.۳ ثانیه

معرفی پرشتاب ترین خودروهای ۴ سیلندر سال ۲۰۱۸!

این خودروی آلمانی نیز، درست مانند برادر کوچک‌تر خود از یک موتور ۲ لیتری باقدرت ۳۷۵ اسب بخار بهره می‌برد. زمان صفرتا صد این خودرو، نسبت به AMG CLA45،۰.۲ ثانیه بیشتر بوده و این به دلیل ارتفاع بیشتر آن و همچنین سیستم تعلیق نرم‌تر ۵GLA4 است. اگرچه این آلمانی کراس اوور را نمی‌توان سریع‌ترین خودروی ۴ سیلندر این فهرست نامید، اما راحتی سرنشینان و تجربه لذت‌بخش رانندگی در آن، می‌تواند برگ برنده مهمی برای این خودرو باشد.


پورشه ۷۱۸ باکستر-با شتاب ۴.۴ ثانیه

معرفی پرشتاب ترین خودروهای ۴ سیلندر سال ۲۰۱۸!

زمان لازم برای رسیدن به‌سرعت صد کیلومتر بر ساعت، برای پورشه باکستر، درست مانند پورشه کایمن و پورشه GTS و ۴.۴ ثانیه است. خودرویی که با موتور ۲.۵ لیتری ۴ سیلندر (با آرایش تخت) خود، توان تولید ۳۵۰ اسب بخار قدرت را دارد. قدرتی که از طریق جعبه‌دنده، به چرخ‌های عقب انتقال می‌یابد.
البته پورشه باکستر، ورای این شتاب صفرتا صد، از سیستم تعلیق بی‌نظیر دینامیک نیز بهره برده تا یک تجربه‌ای بسیار لذت‌بخش از رانندگی را به راننده و همچنین سرنشینان خود هدیه دهد.


فولکس‌واگن گلف R-با شتاب ۴.۵ ثانیه

معرفی پرشتاب ترین خودروهای ۴ سیلندر سال ۲۰۱۸!

فولکس‌واگن نیز به لطف هاچبک محبوب و پرفروش خود، توانسته نام خود را در این فهرست جای دهد. هاچبک جذابی که با موتور ۲ لیتری توربو خود، ۲۹۲ اسب بخار قدرت تولید کرده و این قدرت را به‌تمامی چرخ‌ها (AWD) منتقل می‌کند. قدرتی که بعد از ترکیب شدن با جعبه‌دنده دوکلاچه سریع، گلف را تنها در زمان ۴.۵ ثانیه به‌سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رساند.


آئودی S3 سدان و آئودی TT S-با شتاب ۴.۶ ثانیه

معرفی پرشتاب ترین خودروهای ۴ سیلندر سال ۲۰۱۸!

آوردن نام این دو آئودی جذاب در کنار هم به دلیل یکسان بودن پلتفرم، موتور و به‌تبع آن، قوای محرکه و شتاب این خودروی آلمانی است. به‌طوری‌که هردوی آن‌ها، از پلتفرم MQB، موتور ۲ لیتری توربو، سیستم انتقال قدرت چهارچرخ محرک و جعبه‌دنده دوکلاچه بهره می‌برند.

موتوری با توان تولید ۲۹۲ اسب بخار، راحتی، لوکس بودن و امکانات مدرنی که هردوی این خودروها را تبدیل به دو برادری کرده است که برای ماندن در این رقابت شتاب‌ها و سرعت‌ها، در حال جنگیدن هستند.


فورد فوکس RS-باشتاب۴.۷ ثانیه

معرفی پرشتاب ترین خودروهای ۴ سیلندر سال ۲۰۱۸!

خودروی محبوب و شناخته‌شده‌ای که تنها به دلیل اعلام رسمی نشدن شتابش از سمت فورد و اعلام شتابی حدود ۳ کیلومتر بر ساعت بیشتر از صفرتا صد، در آخر این فهرست قرارگرفته است. زمان ۴.۷ ثانیه‌ای که اگرچه به خاطر ۰.۲ ثانیه بیشتر بودنش چندان به چشم نمی‌آید، اما هنگام تعویض دنده از ۲ به ۳، بدون شک این زمان نیز حائز اهمیت خواهد بود.
فوکوس RS، می‌تواند با موتور ۲.۳ لیتری ۴ سیلندر توربو خود،۳۵۰ اسب بخار قدرت تولید کرده و با گشتاور عالی ۴۷۴ نیوتون-متر، تجربه قدرتمندی از رانندگی را به راننده منتقل کند.


بی ام و ۲۳۰i xDrive-با شتاب ۵.۲ ثانیه

معرفی پرشتاب ترین خودروهای ۴ سیلندر سال ۲۰۱۸!

در خودروهای سری ۲ بی ام و معمولاً، ۲۳۰i در مقابل برادر بزرگ‌تر M240i 6 سیلندر خود، نادیده گرفته می‌شود؛ اما موتور ۲ لیتری چهار سیلندر توربو، به‌مراتب موردقبول‌تر و مدرن‌تر از بسیاری از خودروهای دیگر بازار جهانی است. خودرویی که باقدرت ۲۴۸ اسب بخار و ترکیب این قدرت با جعبه‌دنده ۸ سرعته خودکار ZF و سیستم چهارچرخ محرک xDrive بی ام و تنها به ۵.۲ ثانیه زمان برای رسیدن به‌سرعت صد کیلومتر بر ساعت نیاز دارد.

البته در آخر باید گفت که این اعداد و ارقام، تنها ادعاهای شرکت‌های سازنده بوده و بدون شک در دنیای واقعی و روی جاده، اعداد متفاوتی ظاهر خواهند شد.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:56 - 1397/06/18
شتاب صفر تا صد دو ثانیه هم تسلا داره برادر یه سرچ بزن
البته چه کاریه من برم همون پرایدم رو سوار شم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
شرکت هوش و دانش سپهر_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_3
شرکت هوش و دانش سپهر_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
گروه تولیدی نیلوفر_4
شرکت هوش و دانش سپهر_4
سفیر بار ساقدوش_4
شرکت هوش و دانش سپهر_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دندانپزشکی تاج _ فوترموبایل2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
اورانوس_فوتر2
دکتر لاجوردی_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
پارسیان طب - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دندانپزشکی تاج _ فوتر2
روانشناسی مرهم_ فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
کلینیک النا_فوتر
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_تزریق چربی