نقی‌زاده: زمین دستگردی در حد لیگ برتر نیست
۷۶۳۹۹۴
۰۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۴
۴۸۴۳ 
هافبک باتجربه تیم پارس جنوبی جم از هوادارانی که به تهران آمدند و با ناراحتی برگشتند، عذرخواهی کرد.

ورزش سه: میثم نقی زاده درباره شکست پارس جنوبی مقابل سایپا عنوان کرد: ما بازی بدی مقابل سایپا انجام ندادیم. نیمه اول در دست ما بودیم و شروع خیلی خوبی داشتیم. حتی می توانستیم در نیمه اول گل بزنیم اما این اتفاق رخ نداد. در نیمه دوم روی یک غافلگیری گل خوردیم و متاسفانه اتفاقاتی افتاد که به سودمان نبود.

وی ادامه داد: زمین ورزشگاه دستگردی افتضاح است. این زمین چمن اصلا در حد لیگ برتر نیست و ما هیچ کاری نمی توانستیم روی زمین انجام دهیم. به همین خاطر مجبور شدیم روی به بازی مستقیم بیاوریم که البته سایپا نیز همین کار را کرد. متاسفانه در نهایت هم به هدفمان نرسیدیم و در مسابقه ای حقمان باخت نبود، دست خالی زمین را ترک کردیم.

هافبک باتجربه پارس جنوبی با اشاره به شرایط تیمش قبل از بازی با سپاهان تاکید کرد: ما ریکاوری مناسبی کردیم و قطعا خودمان را آماده بازی با سپاهان می کنیم. این بازی برای ما خانگی است و باید هرطور شده پیروز میدان باشیم. بازی با سایپا را فراموش کردیم و با تمام توان می خواهیم مقابل سپاهان قرار بگیریم تا 3 امتیاز را مال خود کنیم.

نقی زاده با تشکر از هواداران پارس جنوبی که به تهران سفر کرده بودند، گفت: دست این هواداران را می بوسیم. واقعا شرمنده ایم که نتوانستیم خوشحال شان کنیم. آنها آنقدر معرفت دارند که این همه راه را با اتوبوس سفر می کنند و هیچ چشمداشتی هم ندارند.

متاسفم که باختیم و شرمنده شان شدیم. امیدوارم در بازی با سپاهان که در ورزشگاه خودمان است هم حمایت مطلوبی انجام دهند و مثل همیشه یاورمان باشند تا ما نیز بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم و انشاالله 3 امتیاز را مال خود کنیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج