احتمال بازگشت علی اشکانی به تیم ملی کشتی
۷۶۵۳۹۳
۰۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۱
۵۰۰۵
همکاری سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی با این تیم در حالی به پایان رسید که احتمال دارد او دوباره تا رقابتهای جهانی سکان هدایت تیم را در دست بگیرد.

خبرگزاری مهر: علی اشکانی بعد از بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی با توجه به پایان مدت قراردادش از این مسئولیت کنار رفت تا شورای فنی احد پازاج مدیر فنی تیم ملی را مسئول معرفی گزینه‌های جایگزین او کند. هر چند پازاج در حال بررسی برخی از گزینه های مورد نظر است تا در صورت لزوم به عنوان سرمربی پیشنهادی به شورای فنی معرفی کند، اما گفته می شود علی اشکانی هم جزو همین گزینه هاست!

این بدان معناست که شورای فنی به رغم عدم رضایت کامل از عملکرد اشکانی در بازیهای آسیایی ممکن است دوباره سکان هدایت تیم ملی را به او بسپارد تا تیم ملی فعلا تا رقابتهای جهانی با همین سرمربی کارش را ادامه دهد.

این طبق نظر شورای فنی اگر اشکانی دوباره تا رقابتهای جهانی به عنوان سرمربی انتخاب شود، پازاج باید طبق مسئولیتی که به او سپرده شده همچنان گزینه هایی در آستین داشته باشد تا در صورت لزوم، فرد دیگری تا پایان بازیهای المپیک ۲۰۲۰ سرمربیگری تیم ملی را بر عهده گیرد.

آنچه مسلم است احتمال اینکه علی اشکانی در فرصت باقیمانده تا رقابتهای جهانی دوباره دعوت به کار شود بسیار زیاد است، اما شواهد امر نشان می دهد انتخاب احتمالی او هیچ تضمینی برای حضور بلندمدتش در راس امور تیم ملی کشتی فرنگی نیست.

رقابتهای جهانی کشتی آزاد و فرنگی طی روزهای ۲۸مهر تا ۶ آبان ماه در شهر بوداپست مجارستان برگزار می‌شود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج