سیدجلال از لجِ کی‌روش خداحافظی نکرد!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۷۶۸۲۳۴
۱۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۹
۸۶۳۹
روزی که کی‌روش قصد داشت لیست جام جهانی را بدهد و نام سیدجلال را از آن خط زده بود، به این بازیکن پیام داد رسماً خداحافظی‌اش را اعلام کند.

خبر ورزشی: بازیکنان وقتی تصور می‌کنند عصر آن‌ها در تیم ملی کشورشان به پایان رسیده، نامه خداحافظی منتشر می‌کنند.

معمولاً این نامه هم احساسی است و آن‌ها از تصمیم خود و در نهایت غم دوری از تیم ملی می‌نویسند. در ایران، اما چند سالی است بازیکنان نمی‌توانند خداحافظی کنند، چون کارلوس کی‌روش این اجازه را نمی‌دهد. این مورد درباره بازیکنان زیادی اتفاق افتاده است.

بازیکنانی که قلباً دوست داشتند خداحافظی خود را اعلام کنند ولی کی‌روش این اجازه را به آن‌ها نداد. جواد نکونام تنها بازیکنی بود که تصمیم به خداحافظی گرفت و واقعاً این کار را کرد.

او می‌گوید کسی را در جریان نگذاشته بود. نکونام ابتدا قصد داشت بعد از جام جهانی برزیل خداحافظی کند ولی کی‌روش به او گفت: در جام ملت‌ها کنار تیم ملی باشد. نکونام ماند و در جام ملت‌ها بازی کرد.

پس از آن در دیدار دوستانه ایران و سوئد هم بازی کرد و در هر دو مسابقه گل زد و در جمع بازیکنان، در حالی که احساسی شده بود، برای همیشه از بازی‌های ملی خداحافظی کرد، اما بودند نمونه‌هایی که قصد داشتند خداحافظی کنند و همین حالا بلاتکلیف هستند.

رضا قوچان‌نژاد هم جزو معدود بازیکنانی بود که خودش تصمیم گرفت خداحافظی کند و در شرایطی که با کی‌روش به مشکل خورده بود، دست به این کار زد.

خسرو حیدری؛ کی‌روش گفت نه

خسرو از جمله بازیکنانی بود که وقتی متوجه شد کارلوس کی‌روش قصد ندارد او را به تیم ملی دعوت کند، تصمیم به خداحافظی از بازی‌های ملی گرفت. در جام ملت‌های استرالیا کارلوس به طور کامل حیدری را نیمکت‌نشین کرد. پس از این بازی‌ها خسرو کم‌کم به فکر خداحافظی افتاد.

او می‌دانست تمرینات تیم ملی فشار زیادی روی زانویش ایجاد می‌کند، به همین دلیل تصمیم گرفت کنار بکشد. قبل از شروع بازی‌های مقدماتی جام جهانی روسیه، خسرو مطمئن بود دیگر دعوت نمی‌شود، به همین خاطر به دیدار کی‌روش رفت و در جلسه با او گفت: قصد خداحافظی رسمی از تیم ملی را دارد.

کی‌روش، اما به حیدری گفت: «من در بازی‌هایی، چون دیدار با کره جنوبی به تجربه بازیکنی مثل تو نیاز پیدا خواهم کرد. خداحافظی نکن، چون شانس این را داری دوباره دعوت شوی.» حیدری هم به خانه برگشت و در این رؤیا بود که دوباره بازگردد.

کی‌روش در یکی از حضورهایش در برنامه ۹۰ هم حرف‌هایش را درباره خسرو تکرار کرد، اما بازی کره آمد و رفت ولی حیدری دعوت نشد. خسرو هنوز گیج است و نمی‌داند خداحافظی کند یا نه؟ احتمالاً او تنها چیزی که یادش می‌آید این است که کی‌روش به او گفته شانس داری.

امیرحسین صادقی؛ او هم رفت

صادقی هم از جمله بازیکنانی بود که توانست در مدت زمان کوتاهی، تبدیل به یکی از بازیکنان محبوب کارلوس کی‌روش شود. امیرحسین قبل از جام جهانی برزیل توانست به این محبوبیت نزد کی‌روش برسد. او در تیم ملی آن‌قدر خوب بود که در جام جهانی فیکس شد.

کی‌روش امیرحسین را به جام ملت‌های استرالیا هم برد ولی او هم جزو بازیکنانی بود که پس از این مسابقات کنار گذاشته شد. صادقی هم تا این لحظه با وجود آنکه دیگر در تیم ملی نخواهد بود، خداحافظی نکرده است. کی‌روش در واقع جلوی خداحافظی این بازیکن را هم گرفت.

آندرانیک تیموریان؛ از او هم خواستند خداحافظی نکند

یکی از بازیکنانی که شکل جدایی‌‎اش از تیم ملی عجیب بود، آندرانیک تیموریان است. او بعد از جواد نکونام کاپیتان تیم ملی ایران شد. کارلوس در این سال‌ها همیشه به کاپیتان‌های خود احترام ویژه‌ای می‌گذاشت ولی به ناگهان آندو را به طور کامل حذف کرد.

البته مقصر اصلی، خود تیموریان بود. او در سال‌های آخر فوتبالش به دنبال قرارداد چرب افتاد و قید کیفیت را زد، به همین دلیل به ماشین‌سازی تبریز رفت که خیلی زود به لیگ پایین‌تر سقوط کرد. تیموریان با این تصمیم بین خود و تیم ملی فاصله زیادی انداخت.

آندو با وجود آنکه از تیم ملی حذف شد ولی از تیم ملی به صورت رسمی خداحافظی نکرد. شنیده می‌شود آندو هم در جلسه‌ای که آخرین بار با کی‌روش داشت به او گفت: تصمیم دارد خداحافظی رسمی کند ولی کارلوس خداحافظی او را هم نپذیرفت!

سیدجلال؛ خواستند خداحافظی کند و نکرد!

در مقابل تمام این بازیکنان سیدجلال حسینی تنها بازیکنی بود که کی‌روش قصد داشت او را تشویق به خداحافظی کند و این بازیکن خداحافظی نکرد! بعد از صعود ایران به جام جهانی و در بازی‌های دوستانه کارلوس سیدجلال را به طور کامل نیمکت‌نشین کرد تا به این بازیکن پیام دهد خودش کنار بکشد.

او حتی خانزاده را هم دعوت کرد ولی از سیدجلال استفاده نمی‌کرد. روزی که کی‌روش قصد داشت لیست جام جهانی را بدهد و نام سیدجلال را از آن خط زده بود، به این بازیکن پیام داد رسماً خداحافظی‌اش را اعلام کند و بگوید جای خود را به جوان‌ها خواهد داد.

حسینی هم دست به چنین کاری نزد و خداحافظی نکرد تا به همه بفهماند دوست داشته در تیم ملی بماند. هنوز این داستان ادامه دارد و سیدجلال به وضوح نشان داده با کارلوس به مشکل خورده است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
06:12 - 1397/06/15
لعنت بر کیروش برو گمشو دلال
Iran, Islamic Republic of
07:45 - 1397/06/15
دیدیم مجید حسینی چه خوب بازی کرد جلال پیر شده ـتمام برنامه های پرسپولیسیا واسه تخریب کی روش به سنگ میخوره
پاسخ ها
ایرانی.
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۵
خوبه که ادم وقتی چیزی میگه باتفکرباشه.این دلال زیرمیزبگیراگه قصدش جوانگرایی بودوعقده وکینه ولجبازی باهمکارش نداشت بایدجاعی.دژاگه.منتظری.روهم دعوت نمیکرد.تفاوت سنی منتظری باسیدجلال فقط چندماهه.ه تیم ملی نگاه رنگی نداشته باش ومطممءن باش کیروش باین دلیل که زاده ی یک کشورمستعمره بوده عقده ای باراومده.ضمن اینکه سیاهکارترین موجودیه که تاحالادیدم.اونکه خودشوجزء10 مربی برتردنیامیدونه وهربارکه نزدیک اتمام قراردادش بوده کلی کشوره عاشق خودشوردیف کرده حالاباخواری وخفت وبخاطرفقط 4 یا5 ماه مربیگری وبیکارنموندن حاضرشده بافدراسیون قراردادببنده.
بیخیال
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۵
سر پیری هم ول کن نیستش شده مثل مسئولین. خخخخخخ
علی.رض
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۵
چند چندی با خودت مجید حسینی خوب بازی کرد قبول سیدجلال رو کدوم تیم لیگ برتری رو سراغ داری که خواهانش نباشه پس چرت نگو بعدم این مطلب چه ربطی به تخریب کیروش توسط پرسپولیس داره اگه دقت کنی با این کارش قصد تخریب پرسپولیس رو داشت.صبحانه یه لیوان اب هویج با دوغ بخور تا جفنگ نگی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۵
اخه بدبخت الان همه ایران با کیروشت مشکل دارن حتی هوادای منطقی کیسه اونا میگن الان موقع دعوت از بازیکن نبود که ببره تمرین بی فایده تیم ملی اونوقت تو چی میگی هوادار پرسپولیس اگه بخواد کیروش رو خراب کنه مثل اب خوردن میتونه شماها فعلا برید دنبال شکایت به کاس
قاسمی اندیمشک
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۵
جوجه ها رو آخر پاییز میشمارن همان دفاع سوراخ تیم ملی فوتبال رو دوباره میبینیم
United Arab Emirates
10:08 - 1397/06/15
همه ماجرای بازیکنایی که نوشتید مثل هم بود چرا حسینی رو جدا کردی مثلا اون بهتر از بقیه بود .فوتبال بازی پر فشاریه شاید از نظر بدنی بازیکن بگه من تا پنجاه سالگی بازی میکننم ولی توی سی و هشت سالگی بازیکن سرعت عمل بیست سالگی رو نداره
France
11:02 - 1397/06/15
به جهنم که خداحافظی نکرد. دیگه این خبرنگارای کذایی پس از اینکه به خواسته خود رسیدند و رای استیناف به نفع لنگیها شد هیچ تیتری بهتر از این گیر نیاوردند.
United Arab Emirates
20:31 - 1397/07/08
دلال بیشرف موزامبیکی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
شفا_فوترموبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
استیل رگال_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
ایرانیان-فوتراصلی222
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کالابرد_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فرش تارنگ_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر