نامه کواکبیان به رهبری برای اصلاح قانون اساسی
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
استخدام_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_3
دکتر استرکی_3
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_4
کتاب لند_4
کتاب لند_2
دکتر استرکی_2
استخدام_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۷۶۸۳۷۹
۱۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۶
۹۸۹۶
نماینده تهران تاکید کرد: نامه‌ای تدارک دیده‌ایم که خدمت مقام معظم رهبری بدهیم و از ایشان بخواهیم برای بازنگری در قانون و شکل‌گیری جمهوریت سوم اقدام کنند.

خبرگزاری ایلنا: نماینده تهران تاکید کرد: نامه‌ای تدارک دیده‌ایم که خدمت مقام معظم رهبری بدهیم و از ایشان بخواهیم برای بازنگری در قانون و شکل‌گیری جمهوریت سوم اقدام کنند.

مصطفی کواکبیان دبیرکل حزب مردم سالاری در کنگره این حزب گفت: امسال به خاطر کمیسیون ماده ۱۰ احزاب برنامه‌ای فشرده در شهریور برگزار کردیم، خداوند سبحان در قران می‌گوید انسان به امید زنده است و ما هم به همین امید. از سخنرانان انواع بحث‌ها را شنیدیم. معتقدم ناامید نیستیم و جامعه ما انقدر سرافراز است که همه این مشکلات را پشت سر می‌گذارد.

وی افزود: در سیستم نظام باید تغییرانی صورت بگیرد. اشاره می‌کنم به طرح جمهوریت سوم. یعنی کاملا ریاست‌جمهوری و نه کاملا پارلمانی. ما در زمان امام جمهوریت اول را تجربه کردیم و خود امام هم پیش‌بینی کردند بعد از ایشان جمهوریت دوم شکل گیرد.

نماینده تهران خاطرنشان کرد: نامه‌ای تدارک دیده‌ایم که خدمت مقام معظم رهبری بدهیم و از ایشان بخواهیم برای بازنگری در قانون و شکل‌گیری جمهوریت سوم اقدام کنند.

کواکبیان ادامه داد: نهادهای انتخاباتی در نظام باید برجستگی داشته باشند و نهادهای انتصابی اگر وجود دارند پاسخگویی داشته باشند. درحالیکه متاسفانه نهادهای انتصابی فعلا پاسخگو نیستند.

نماینده مردم تهران در مجلس خاطرنشان کرد: دخالت مسئولان نظامی در تصمیم‌گیری‌ها باید حذف شود. همانطور که در قانون هم گفتیم قانون منع بکارگیری بازنشستگان باید اجرایی شود و عزیزان سالخورده بروند استراحت کنند. اعضای مجمه تشخیص و شورای نگهبان هم باید به این قانون عمل کنند. رهبری اگر دستور دهند می‌شود این اقدامات را اجرایی کرد.

وی افزود: من تغییر سیاست‌ها در عرصه داخلی و بین‌المللی را لازم می‌دانم. انتخابات حزبی را تجربه نکرده‌ایم و چهل سال است انتخابات به همین شکل است. دولت لایحه جامع انتخاباتی را بیاورد. من بارها گفتم باید قانون احزاب، انتخابات و امنیت اجتماع ما تغییر کند همه این موارد در قالب جمهوریت سوم در نامه‌ای به رهبری در حال تنظیم است.

کواکبیان در خصوص قوانین مبارزه با فساد گفت: قانون مبارزه با فساد در کشور باید عملیاتی باشد تا مردم اقناع شوند. مبارزه عملی با فساد این نیست که مدیرعامل ثامن‌الحجج با این همه فساد اقتصادی و رانت‌خواری که حتی در جلسات کلت همراه داشته ۱۵ سال حکم بگیرد. نمی‌دانید این شخص چقدر به اقتصاد ایران ضربه زده است. وام‌ها و ملک‌های او چقدر زیاد است.

وی افزود: دولت مقدار زیادی خط اعتباری قائل شده تا مشکل امثال موسسه ثامن الحجج رفع و رجوع شوند و مردم آرام شوند و شعار ندهند. قوه قضائیه نشان داده است حال مبارزه با فساد به طور جدی را ندارد.

کواکبیان با اشاره به سازمان جدید مبارزه با فساد که در قالب طرحی مطرح شده است، گفت: این طرح خوب است اما به معنی عدم کارآیی و بی‌خاصیت بودن سازمان بازرسی کشور است. دیوان محاسبات و سازمان حسابرسی ریاست جمهوری بی‌خاصیت هستند که می‌خواهیم نهادی جدید درست کنیم. اگر این‌ها مسئولیت خود را داشته باشند نیاز به نهاد جدید نیست.

وی با بیان اینکه طرح شفافیت آرا در مجلس آرا کمی داشته است، گفت: فقط ۵۰ نفر به این طرح رای داده‌اند. برخی نمایندگان از نظارت شورای نگهبان می‌ترسند که به طرح رای نمی‌دهند برخی دیگر هم که پشتشان به پول گرم است از قضاوت مردم می‌ترسند. ترس هر دو گروه باید بریزد. نمایندگان نباید از آرا شفاف بترسند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب افزود: اصلاح‌طلبان باید از این طیف وسیع که ساخته شده منسجم شوند که راهکارها هم تدارک دیده شده است. باید از هر اقدامی که مردم را از صحنه خارج می‌کند، جلوگیری کنیم تا مردم بازهم پای صندوق آرا بیایند. اصولگراها هستند اگر مردم رای ندهند به صحنه می‌آیند. اصولگراها با حداقل رای به صحنه می‌آیند.

وی با اشاره به اینکه پارسال از طرح پارلمان اصلاحات رونمایی کردیم که در شورای هماهنگی با استقبال رو به رو شدف گفت: در دفتر سیاسی هم آخر بحث درباره این کار است. دفتر سیاسی اعلام کرده ۳۰ حزب اصلاح‌طلب هرکدام ۱۵ نفر مجموعا ۶۰۰ نفر برای پارلمان اصلاحات تصویب شده‌اند. البته از فعالان سیاسی، وزرا و نمایندگان ادوار هم دعوت خواهد شد. این طرحی منسجم با ۶۰۰ عضو است که بعد از نهایی شدن در شورا آن را اعلام می‌کنیم.

کواکبیان افزود: حزب مردم‌سالاری در ۲۳۸ استان دفتر ایجاد کرده است. در ۳۱ استان شورای اجرایی کامل شده است و حدود ۲۸ شاخه حزبی فعال است. ۱۰ کمیته اجرایی فعال داریم و دفتر سیاسی ما همیشه جلسات منظم دارد. نشست ۳ ماهه هم همواره ادامه دارد. برنامه‌ریزی عصر ما تا پایان سال انجام می‌شود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 23
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:07 - 1397/06/15
تو فقط به فکر منافع خودت هستی و آینده انتخاباتی سال آینده ات
Iran, Islamic Republic of
14:25 - 1397/06/15
نه دیگه جمهوری سوم که اصلا نمیخوایم ... انشا ا.. حکومت بعدی ...
Iran, Islamic Republic of
14:27 - 1397/06/15
طبق گفته ایشون منع بکارگیری بازنشستگان یعنی تموم کارکنان دولت و نهادها و قوه ها و همه چی باید برن خونه استراحت کنند و این خیلی خوبه!
Iran, Islamic Republic of
14:54 - 1397/06/15
۲۳۸ استان!!!!؟؟
مگر ما ۲۳۸استان داریم!!؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۶
بقیه در کشورهای همسایه هستند
Iran, Islamic Republic of
14:55 - 1397/06/15
واقعا تو مجلس چه خبره؟ خوشي عامو دلار 15 هزار تومنه. تو انتخابات حرفتون بود غير از ما بياد دلار ميشه 5 هزار تومن الان كه شده 15 هزار تومن همه وعده ها اينجوريه؟؟؟!!!
Iran, Islamic Republic of
15:14 - 1397/06/15
کواکبیان حتما نباید قانون باشه به اندیشه خودت رجوع کن
France
16:07 - 1397/06/15
دولت بدرد نخور
مجلس بدرد نخور
وزرا دلال + اقازاده هاشون و خانم زاده هاشون
مردم هم دنبال خرید ماشین و ... دلالی
انتظار داریم چه اتفاق مثبتی برای این مملکت بیفته همه هم شاکی هستیم
Iran, Islamic Republic of
16:16 - 1397/06/15
همین دیگه کم‌کم۲۰۰سال ازاروپا عقب تریم اونجاهمه چیزشفاف وولی اینجانمایندگان میترسن ازشفافیت بعدمیگن اروپا مهاجردارواخه ایران چیش به اروپامیخوره که اروپا داشته باش بیکارترین وبی اب ترین کشوردنیا ومردم فقیروکم بودجه ولیبالای۲۰ملیون افغانی شغلش وهزینشو مید واین جزوعجایب ۷گانه وهرجااینوبگی میفرستنت تیمارستان
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۵
فعلا اصلاح طلبان خرابکار این گند ی که به اقتصاد وب سفره مردم زدید درست کنید بعد حرف بزنید واقعا خجالت خوب چیزی هست طلبکار هم شدید دزذی واختلاس ووطن فروشی رفقایتان را اینطوری میخواهید بپوشانید
96درصدی
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۶
تونمیتونی کف دهنت راجمع کنی تورا چه به این گنده گوییها وکیل الدوله
Iran, Islamic Republic of
17:08 - 1397/06/15
فقط تو یکی کارت درست انجام میدی . جون ترامپ .
بسه دیگه . .....
Iran, Islamic Republic of
17:29 - 1397/06/15
چاپ‌که‌نمیکنی ولی‌من‌نظرما‌میدم
خب‌حالا‌یه‌پنجاه‌سال‌هم‌دنبال‌جمهوریت‌دوم‌ بعد‌هم‌سوم و هیچی‌‌عمرمون‌خلاص‌شد‌رفت‌بابا‌خجالت‌بکشید‌ یه‌نگاه‌به‌کشورهایی مثل‌کره‌جنوبی ترکیه وبعضی‌دیگه‌بکنید و بخدا‌خجالت‌بکشید وبرید واین‌مملکتا‌به‌دست‌اهلش‌بدید.
Iran, Islamic Republic of
17:38 - 1397/06/15
هرچند‌از‌اول‌انقلاب‌تا‌حالا‌قشنگ‌حرف‌زدید و زشت‌عمل‌کردید این‌حرفتونم‌مث اونا‌دیگه ولی تنها راه نجات‌حکومت‌تون‌همینه‌ .شما‌اصلاح‌طلب ها هم هروقت که حکومت‌به‌آخرخط‌میرسه‌شماهارا‌جلو‌میندازه‌تا‌یه‌فرصت‌چند‌وقته‌بگیره‌برا‌بقای‌خودش.
Iran, Islamic Republic of
18:32 - 1397/06/15
اینکه نماینده از ترس رد صلاحیت مواضع اصولی نگیرد واقعا ایراد است و همین ایرادات باعث شده ادمهای ضعیف وناکارامد انتخاب شوند.
اقای کواکبیان بهتر است از طریق مجلس پیگیر امور و اصلاح از طریق قانون نویسی باشد
Iran, Islamic Republic of
19:34 - 1397/06/15
خداییش من هم با این حرفا موافقم!
Iran, Islamic Republic of
19:38 - 1397/06/15
با عرض سلام ' از کی ایشان تهرانی شدند که خبر نداریم !!!!!!? ایشان نماینده سمنان بودند چند دوره !!!!! دوما جمهوریت سوم یعنی چییییی !!!!? بدنبال چی هستند ? ایشان اگر نماینده مردم و از قشر ضعیف و محتاج نون شب بودند تا به حال دردی از مردم دوا می‌کردند و دنبال حزب بازی و مسخره بازی هایی که با این همه دفتر و دستک هست نبودند !!!!!!! از کجا پول و سرمایه حزب داری و این همه خدم و حشم و کارمند حزب و کمیته را اوردند !!!? مطمئنا یه چیزی هست !!! کارشون به جایی رسیده نامه میدند رهبری برای تغییر قانون اساسی !!!!! شما اگر کنار میخواستید انجام بدید برای مردم قانون هم زیاده و هم مکفی ' دنبال چی هستید !!!? صدای این طشت به زمین خورده بعدا در میاد مطمئن باشید ' ما فداییان انقلاب و رهبریم و از قشر ضعیف و اسیب پذیر جامعه شما چی !!!?
Iran, Islamic Republic of
20:08 - 1397/06/15
سلام، انسان به امید زنده است ولی همونهایی که قراره اختیارشون کم بشه یا موقع استراحتشونه از فردا بهت حمله میکنن و نمیذارن نامه به دست مقام معظم رهبری برسه....
Iran, Islamic Republic of
23:10 - 1397/06/15
تف به سایت شما که هر نظری دلتان بخواهد نشر می کنید.لعنت به شما
Iran, Islamic Republic of
23:24 - 1397/06/15
تو که خودت با تهدید جلوی به تصویب رسیدن مبارزه با مفاسد اقتصادی رو توی مجلس گرفتی ، چی شد یهویی دلسوز مردم شدی ؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تاپ لپتاپ_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_3
تاپ لپتاپ_3
بهمن پور_داخلی3
تاپ لپتاپ_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
تاپ لپتاپ_2
آف دکور _فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
کیان برنا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
پارسیس_فوتر ساختمان
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی نوین_فوتر
کیان برنا_فوتر
آف دکور _فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر