مدیر تئاتر شهر: قوه قضائیه به ما لطف کرد
۷۷۰۶۲۶
۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۳:۲۰
۹۵۶۵
مدیر تئاتر شهر با انتشار متنی، ضمن قدردانی از حمایت دوستان و همکارانش، از برخورد مناسب و تدابیر ماموران قانون و مقامات قوه قضاییه نوشت و از آن ها تشکر کرد.

 خبرآنلاین: سعید اسدی، مدیر تئاتر شهر، پس از آزادی از زندان، متنی را جهت قدردانی از دوستان و همکارانش منتشر کرد و در آن از برخورد شایسته ماموران قانون سپاس‌گزاری کرد.

متن این نامه به این شرح است:

«دوستان عزیز، هنرمندان گرانقدر، اهالی فرهیخته فرهنگی و همکاران مهربانم

درود فراوان

سپاسگزار محبت و بزرگواری تمامی عزیزانی هستم، که در این رخداد اخیر، لطف و مهربانی خود را از من دریغ نکردند. کوشش برای فرهنگ و خردورزی حکم می کند که در این شرایط، دور از احساسات و حواشی ناخواسته، اجازه بدهیم کار بر روال معمول و قانونی خود پیش برود.

اولین واکنش هنرمند بازداشتی پس از آزادی

در این وطن عزیز، همدلی برای بهبود امور ضروری است و اگر گاهی، کنش‌هایی از سوی ما، هر چند از سر دلسوزی و همدلی، در مسیر ایجاد تشتت و مخاطره برای عزت و شکوه این ملت شریف رخ دهد، بی‌شک نتایجش دردناک و نامطلوب خواهد بود.

باید سپاسگزار مقام‌های محترم قضایی باشم که با عنایت ویژه برای حل این فقره ، موجبات خروج ما را ،خارج از وقت معمول اداری فراهم فرمودند.

تلاش‌های شبانه‌روزی همکاران و مسئولان محترم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از مقام عالی وزارت، معاونان و مشاوران و مدیران محترم وزارتخانه، تا همکاران شریف و صدیقم در اداره‌کل هنرهای نمایشی و مجموعه تئاترشهر برای حل و فصل قانونی این رویداد باعث شد تا با عنایت و همراهی مقامات محترم قضایی از این مرحله با درایت و آرامش عبور کنیم و در سایه لطف پروردگار، با رویکردی قانونمدار و عقلانی باقی راه را تا ختم به خیر شدن این اتفاق پیش ببریم.

سعید اسدی

بر خود واجب می‌دانم که بگویم، رفتار شایسته‌ ماموران محترم قانون در ساعات حضور من برای حفظ کرامت انسانی نیز شایسته سپاسگزاری ویژه است.

قدردان تلاش مدیرعامل و هیات مدیره محترم خانه تئاتر هستم که عالمانه و با درایت تلاش فرمودند. از اهالی محترم رسانه‌های داخلی که با منش حرفه‌ای توانستند امکان خبر رسانی دور از هیاهو و حواشی را فراهم کنند، تشکر می‌کنم.

از خانواده و بستگان عزیزم برای حمایت و پشتیبانی‌شان بسیار سپاسگزارم. به این وسیله، با فروتنی، از همه بزرگواران در فضاهای مجازی، شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ای خواهشمندِ طمانینه و آرامش خردورزانه هستم و امیدوارم در ادامه‌ این مسیر با شکیبایی و مهربانی کافی، فرصت مطلوب برای طی کردن رویه‌ شایسته و قانونی را فراهم کنیم.

عزت همگی مستدام
سایه مهر شما کم نشود.»

یک‌شنبه 18 شهریور، در پی حکم قضایی مبنی‌ بر توقیف نمایش «رویای شب تابستان» به کارگردانی مریم کاظمی، کارگردان این نمایش و سعید اسدی، مدیر تئاتر شهر، به طور موفت بازداشت شدند. این دو هنرمند، پس از 24 ساعت بازداشت، شب گذشته با سپردن وثیقه آزاد شدند.

انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
06:41 - 1397/06/21
این رفته بود زندان یا تور خارج که اینجوری تقدیر تشکر می کنه
پاسخ ها
مادر عروس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
یه انسان باادب و قدرشناس دیدین طاقت ندارین؟آفرین به این انسان سپاسگذار
Iran, Islamic Republic of
08:04 - 1397/06/21
معلوم نیست بیچاره رو چقدر تحدید کردن که همچین نامه ای نوشته
Iran, Islamic Republic of
08:20 - 1397/06/21
مجبور شده تشکر هم بکنه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
از کجا میدونی؟ جمع کنید خودتون رو. دیگه حالم از نق زدن هاتون به هم میخوره... ایشون با اون سبیل کلفت مگه بچه است که مجبورش کنند
Iran, Islamic Republic of
09:31 - 1397/06/21
اینقدر همیشه رفتار و برخورد مسولین با مردم زشت و ناپسند بوده که وقتی یکبار درست برخورد می کنن، فکر می کنیم که باید نامه تشکر و تقدیر براشون بنویسیم و رسانه ها هم در خبرهاشون اعلام می کنن
Iran, Islamic Republic of
10:48 - 1397/06/21
به نظر من ایشون بایست یه دسته گل و شیرینی هم برای مامورین بگیره از دلشون در بیاره که زحمت افتادن و بازداشتش کردن
...
Iran, Islamic Republic of
13:57 - 1397/06/21
وثیقه گذاشتن که دیگه تشکر نمیخواد>>>>
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج