تیزر و داستان «ماجرای نیمروز ۲»
۷۷۱۵۳۰
۲۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۳
۱۰۶۴۶
اولین ویدئو از پشت صحنه پروژه پر سر و صدای «ماجرای نیمروز ۲» منتشر شد.

برترین ها: اولین ویدئو از پشت صحنه پروژه پر سر و صدای «ماجرای نیمروز ۲» منتشر شد.

روزنامه «سازندگی» گزارشی درباره «ماجرای نیمروز: رد خون» به شرح زیر نوشته است:

«رد خون» قصه همان گروه اطلاعاتی-عملیاتی «ماجرای نیمروز» است که بعد 7 سال و در بحبوحه آتش بس متوجه تحرکاتی در نیروهای منافقین می‌شود. با حمله منافقین به خاک ایران و شروع عملیات مرصاد، باقیمانده این گروه وارد معرکه جدیدی می‌شوند.

مهران‌فر و صدیقیان غایبان اصلی «رد خون» اند چرا؟ این بار ظاهرا ما با قصه همان گروه طرفیم ولی طی 7 سال این گروه پوست انداخته و تغییر کرده‎. آدم‌های تازه‌ای اضافه شدند و آدم‌هایی از جمع کنار رفته‌اند. ظاهرا برخی بازیگران برای حضور در این فیلم نتوانسته‌اند با گروه تولید هماهنگ شوند و سازندگان ترجیح داده‌اند قصه را به نفع ماجرا تغییر دهند.

گریم‌ها نشان می‌دهد دو شخصیت زن در فیلم موجودند‎‏، اولی بهنوش طباطبایی است که جایگزین انتخاب اول گروه الناز شاکردوست شده و دومی هستی مهدوی است که یکی از نقش‌های اصلی را بازی می‌کند. هر دوی این بازیگران صحنه‌های رزمی دارند و اصلا همین سکانس‌های اکشن بود که شاکردوست را از همکاری با گروه منصرف کرد.

وقتی از مرصاد حرف می‌زنیم، پس از شهید صیاد شیرازی حرفمی‌زنیم. او یکی از افرادی است که قاعدتا باید در فیلم حضور داشته باشد و بنا به سابقه گروه مهدویان در نمایش چهره‌های موثر تاریخی مثل شهید همت در «ایستاده در غبار» و شهید بهشتی در «مارجرای نیمروز» او را خواهیم دید.

 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید
 
جدل رو آنتن زنده بر سر بودجه شبکه من و تو
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج