تاثیر تغییر ساعات کاری نیمه دوم سال در ترافیک
۷۷۲۶۳۷
۲۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۵:۴۵
۶۸۰۷
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی از تاثیر 10 تا 15 درصدی تغییر ساعات کاری ادارات و دستگاه‌های مختلف در کاهش ترافیک خبر داد.

خبرگزاری ایسنا: رییس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی از تاثیر 10 تا 15 درصدی تغییر ساعات کاری ادارات و دستگاه‌های مختلف در کاهش ترافیک خبر داد.

سردار تقی مهری در گفت وگویی درباره نظر پلیس درمورد تغییر ساعات کاری ادارات و دستگاه ها برای کاهش حجم ترافیک در نیمه دوم سال اظهارکرد: بحث تغییر ساعت کاری ادارات و دستگاه ها بین 10 تا 15 درصد در کاهش ترافیک موثر است و البته باید تقسیم بندی درستی در این مورد صورت بگیرد.

وی با اشاره به تاثیر تقسیم بندی صحیح ساعات آغاز کار ادارات بر کاهش حجم ترافیک گفت: همانطور که گفتم اگر این تقسیم بندی درست و کامل صورت بگیرد موثر خواهد بود، یعنی برنامه ریزی درستی برای آغاز ساعت فعالیت مدارس، بانک ها، ادارات و... انجام شده و این برنامه ریزی طوری باشد که دارای کم ترین تداخل زمانی با یکدیگر باشند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی درباره اینکه آیا پلیس موافق این اقدام است، گفت: پلیس هم موافق است و البته باید تمام دستگاه ها نظر خود را اعلام کرده و بعد درباره آن تصمیم گرفته شود.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
07:43 - 1397/06/26
ترافیک یک طرف ، آزار و اذیت هواپیماهای فرودگاه مهرآبد یکطرف ، از ساعت ۴ صبح موتور به موتور هواپیما پشت سرهم ، گاز میدن و پرواز میکنن با ارز ۴۳۰۰ تومانی پدر ما رو درآوردند . یعنی مادر من بخاطر سر و صدا و ارتعاش زمین و ساختمان سکته کرد . به هر کجا هم زنگ می زنیم ۱۳۷ ، ۱۱۰ ، .... می گویند فرودگاه به ما مربوط نمی شود . یعنی کار اینها از تروریست های داعش هم بدتر است . مگه خونه فرش زیر پا که آدم بتونه راحت عوضش کنه چهار تا محله بره بالاتر ، خدا باعث بانی اش را لعنت کند .
Iran, Islamic Republic of
08:54 - 1397/06/26
فقط زود خواهشا تصمیم بگیرید نه دقیقه نود
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج