انتقاد کرباسچی از مخالفان سر روحانی به آمریکا
۷۷۴۴۶۰
۳۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۳
۱۴۴۲۲
دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی گفت: ایران باید در سازمان ملل حضور یابد و حرف و استدلال منطقی خود را بیان‌ کند. اگر مقامات کشورمان در سازمان ملل حضور نیابند و پاسخ اتهامات علیه ایران را ندهند، کشور دیگری از ما حمایت نمی‌کند.

ایسنا نوشت: دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی گفت: ایران باید در سازمان ملل حضور یابد و حرف و استدلال منطقی خود را بیان‌ کند. اگر مقامات کشورمان در سازمان ملل حضور نیابند و پاسخ اتهامات علیه ایران را ندهند، کشور دیگری از ما حمایت نمی‌کند.

غلامحسین کرباسچی درباره ضرورت حضور رییس جمهور در سازمان ملل، اظهار کرد: حضور ایران در همه مجامع بین‌المللی می‌تواند برای کشور ما مفید و موثر باشد. در مذاکرات برجام دنیا استدلال و منطق ایران را شنید و از ایران حمایت کردند که این دستاورد سیاسی و تبلیغات کمی برای کشورمان نیست. وی همچنین با اشاره به این که اسرائیل و عربستان رقبای ایران بوده و به دنبال انزوی کشورمان هستند، خاطر نشان کرد: کسانی که معتقدند رییس جمهور به سازمان ملل نرود، هم منطق می‌شوند با اسرائیل و عربستان که برای انزوای ایران تلاش می کنند.

من معتقدم که در هر مجمع یا نشست بین‌المللی که ایران بتواند حرف و استدلال خود را بیان‌ کند، باید حضور داشته باشد. این فعال سیاسی در پاسخ به استدلال مخالفان حضور رئیس‌جمهور در سازمان ملل به دلیل ریاست آمریکا بر جلسه شورای امنیت، خاطر نشان کرد: در مجامع بین‌المللی که ایران حضور می‌یابد، همه حاضران که طرفداران ایران نیستند. ایران باید در سازمان ملل حضور یابد و حرف و استدلال منطقی خود را بیان‌ کند.

البته این که رییس جمهور در این جلسه حضور یابد یا وزیر امور خارجه بستگی به شرایط دارد ولی مهم این است که ایران منطق خود را در سازمان ملل بیان‌ کند. کرباسچی در پایان با بیان این که استدلال منطقی شنونده خود را در دنیا دارد، بیان‌ کرد: اگر ایران در سازمان ملل حضور نیابد و پاسخ اتهامات را ندهد، کشور دیگری از ایران حمایت نمی‌کند.

کسانی که مدعی دوستی با ایران هستند، در برابر منافع کشور خود، از ایران طرفداری نمی‌کنند. بنابراین باید ایران در این مجامع بین‌المللی حضور یابد و استدلال منطقی خود را به گوش سایر کشورها برساند و پاسخ اتهامات را بدهد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:17 - 1397/06/30
خدایا کیا شدن منتقد و کارشناس سیاسی ؟ داداش یه نگاه به پشت سر خودت بنداز ببین چه کاره بودی؟
United Arab Emirates
13:22 - 1397/06/30
این که کسانی مدعی دوستی با ایران هستند را خوب آمدی
Iran, Islamic Republic of
14:25 - 1397/06/30
چقدر هم تا بحال موفق بوده علی برکه الله!!!!چش نخوره
Iran, Islamic Republic of
17:21 - 1397/06/30
سلام خواهش از حرف های که کرباسچی میزنه بجز اینکه نفرت خوانده روزنامه شما را نسبت بشما بدبینتر میکنه سود دیگه ای نداره پس لطف کرباسچی را فراموش کنید مثل هزاران هزار که حرف های صدمن یقاز میزدنو به زباله دان تاریخ انداختید کرباسچی را هم بزباله دان شهرداری بیندازید لطف
Iran, Islamic Republic of
17:35 - 1397/06/30
درود بر شهردار کاردان و کار بلد سابق تهران هزاران درود بر تو ای مرد ازاده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج